Moje srdcovky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Chovateľské potreby

Chovateľské potreby skladom
Druh tovaru: hárací kalhotky

Čo by to bolo za domov bez milovaných domácich maznáčikov? Doprajte im všetko, čo si zaslúžia. Okrem vlastného pelechu a misky na kŕmenie a vodu budú nadšení samozrejme i z hračiek. Vám ako pánom by nemali chýbať ďalšie chovateľské potreby.

Skladom
Hárací kalhotky
 • Hárací kalhotky černé de Luxe č.5 Trixie 1ks

  Skladom zajtra

  Hárací kalhotky pro fenky např. pro rotweiler, dogu ,bernského salašnického psa, novofunlandského psa. Pro obvod slabin 60 - 70 cm, barva černá. Kalhotky jsou bavlněné, dají se prát v pračce při 30 stupních.

  4,19 €

  4,19
 • Hárací kalhotky černé de Luxe č.4 Trixie 1ks

  Skladom zajtra

  Hárací kalhotky pro fenky např. pro labradora, boxera, německého ovčáka, velkého knírače, zlatého retrívra. Pro obvod slabin 50 - 59 cm, barva černá. Kalhotky jsou bavlněné, dají se prát v pračce při 30 stupních.

  3,49 €

  3,49
 • Hárací kalhotky černé de Luxe č.3 Trixie 1ks

  Skladom zajtra

  Hárací kalhotky pro fenky např. bígla, kokršpaněla, stř. knírače, kolie. Pro obvod slabin 40 - 49 cm, barva černá. Kalhotky jsou bavlněné, dají se prát v pračce při 30 stupních.

  3,29 €

  3,29
 • Hárací kalhotky černé de Luxe č.1 Trixie 1ks

  Skladom zajtra

  Hárací kalhotky pro malé fenky např. jezevčíka, jack russela ,mini pudla. Pro obvod slabin 24 - 31 cm, barva černá. Kalhotky jsou bavlněné, dají se prát v pračce při 30 stupních.

  2,79 €

  2,79
 • Hárací kalhotky černé de Luxe č.0 Trixie 1ks

  Skladom zajtra

  Ochranné kalhotky pro hárající fenky, v černé barvě č.0 obvod slabin 20-25 cm Možno prát při teplotě 30°C

  2,59 €

  2,59
 • Hárací kalhotky černé de Luxe č.2 Trixie 1ks

  Skladom zajtra

  Hárací kalhotky pro fenky např. vestíka, malého knírače, španělského kavalíra. Pro obvod slabin 32 - 39 cm, barva černá. Kalhotky jsou bavlněné, dají se prát v pračce při 30 stupních.

  2,99 €

  2,99

Chovateľské potreby - detailný popis

Najpohodlnejšou metódou, ako dieťa kŕmiť, je iste dojčenie - ale aj na to sú potrebné pomôcky a výbava pre mamičku. Vo chvíli, keď už začne dieťa prijímať aj inú stravu, nastúpia fľaštičky, lyžičky, misky a je potrebné sa vybaviť pre chvíle na cestách.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam