Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » AQUAFRESH

AQUAFRESH

 • AQUAFRESH KIDS 50ML ZUBNÁ PASTA

  2 dni

  Príjemná chuť motivuje deti k čisteniu, naučte deti už v ranom veku správnej technike a pravidelnému čisteniu zubov 2x denne. Používajte množstvo pasty veľkosti hrášku. Deti by si mali čistiť zubi pod dohľadom, aby sa zabránilo prehĺtaniu pasty. Obsahuje fluorid sodný. Aquafresh a trojfarebná vlnka sú registrované ochranné známky skupiny firiem GlaxoSmithKline.Nežiaduce účinky-Nie sú známe.

  2,25 €

 • Zubní pasta AQUAFRESH fresh 75ml

  2 dni

  Aquafresh pro zdravé dásně, silné zuby a svěží dech. Nový komplex účinných látek Enamelock pomáhá posilovat zuby zevnitř tím, že jim poskytuje potřebné minerály a zároveň odráží útok nebezpečných kyselin obsažených v plaku. Vaše ústa představují jedinečně fungující systém, který si zaslouží jedinečnou trojnásobnou ochranu podle nejnovějších vědeckých poznatků odborníků značky AQUAFRESH.

  1,85 €

 • AQUAFRESH HERBAL ZUBNÁ PASTA 75 ML

  2 dni

  Zubná pasta s unikátnou zmesou najlepších prírodných prísad (eukalyptus, harmanček, šalvia, myrha, badián a mäta pieporná) poskytuje dlhodobú ochranu pre celé vaše ústa vo forme jedinečné prírodné sviežosti. Chutí naozaj výnimočne dobre. Vyskúšajte! Účinné látky: fluorid sodný (1350 ppm)

  1,85 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam