Úvodná strana » Značky » A » ALOCLAIR

ALOCLAIR pro deti

Prípravky značky ALOCLAIR je možné kúpiť formou gélu a ústnej vody. Užívaním prípravkosa zbavíte bolesti úst spôsobených aftami, drobnými poraneniami sliznice a stomatitídami. 

ALOCLAIR pôsobí miestne - vytvorí na sliznici úst resp. priamo v mieste aplikácie jemný priehľadný ochranný film, ktorý zamedzí dráždeniu odhalených citlivých nervových zakončení. ALOCLAIR vzhľadom k svojmu zloženiu a spôsobu použitia je bezpečný pre detských i dospelých pacientov.

Aloclair gél na afty

Gél obsahuje výťažok z aloe vera, ktoré je známe svojimi ukľudňujúcimi a liečivými účinkami. Okrem aloe vera gél obsahuje i látky, ktoré napomáhajú hojeniu aftov, drobných poranení sliznice úst a otlakov, takže gél nielen uľavuje od bolesti, ale tiež podporuje a urýchľuje hojenie.

Aloclair ústna voda na afty

Ústna voda vytvára v poranených a citlivých ústach ochrannú vrstvu, ktorá priľne k sliznici. Touto vrstvou je tvorená mechanická bariéra, ktorá kryje afty a postihnuté miesta v ústach. Uľavuje od bolesti spôsobenej aftami a drobnými rankami na sliznici v dutine ústnej a zároveň obsahuje látky, ktoré napomáhajú rýchlejšiemu hojeniu a ukľudňujú podráždenú a citlivú sliznicu.

ALOCLAIR

Produktové rady

Deti

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika