Obľúbené položky

Úvodná strana » Ako riešiť letné mykózy

Ako riešiť letné mykózy

Leto je časom slnenia, cestovania a vodných radovánok. Avšak, všetko má svoje pre a proti. Niekedy býva potešenie z týchto aktivít vykúpené častejším výskytom gynekologických problémov. Ak máte z pošvových mykóz obavy, stavte na prevenciu.

Pokračovať
 • ROSALGIN riešenie pre gynekologické ťažkosti

  Značka

  Uľaví vám do 20 minút a lieči ako bakteriálny zápal, tak mykózu.

  od 6,19 €

 • JENAMAZOL 2% crm vag (tuba Al+3x aplik.) 1x20 g Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Jenamazol 2% vaginálny krém sa používa pri nasledovných indikáciách: - vaginálna mykóza (plesňové ochorenie pošvy) a zápal pošvy vyvolaný choroboplodnými hubami (zvyčajne kvasinkami), - výtok z pošvy podmienený infekciou (zvyčajne kandidou), - zápal vonkajších rodidiel (vyvolaný kandidou). - zápal žaluďa a predkožky (vyvolaný kandidou). Sexuálny partner, u ktorého sa vyskytne zápal žaluďa a predkožky vyvolaný kvasinkami má tiež podstúpiť lokálnu liečbu. Prejavuje sa sčervenením, svrbením a výtokom. Viac na adcc.sk

  5,64 € 4,55 € -19 %

 • NaturGYN Scarlett prírodná starostlivosť pre ženy - 2 ks vaginálnych… Zdravotnícka pomôcka

  NaturGYN Scarlett prírodná starostlivosť pre ženy - 2 ks vaginálnych teliesok

  Akcia

  Skladom viac ako 5 kusov

  Bylinné detoxikačné vaginálne teliesko je výnimočný čisto prírodný produkt vyrobený podľa prastarej čínskej receptúry z bylín vyskytujúcich sa iba vo vysokohorských oblastiach Číny a je určený na podporu udržiavanie gynekologického a urologického zdravie ženy. Vďaka látkam obsiahnutým v bylinách detoxikuje, pohlcuje nežiaduce organizmy, dezodoruje, čistí a podporuje vytváranie mikrobiologickej rovnováhy pošvovej sliznice. Zrýchľuje prirodzenú obnovu optimálneho pošvového prostredia. Účinky NaturGYNu pomáha potláčať vaginálne infekcie (mykózy a pod.) sprievodný príznaky rýchlo mizne (pálenie, svrbenie, výtok, bolesť pri močení a pohlavnom styku) čistí a regeneruje pošvovej sliznici bez dráždivých účinkov obnovuje optimálne pošvové prostredie znižuje riziko opakovania vaginálnych zápalov má dezodoračné účinok Spôsob používania V prípade prevencie používajte 1 teliesko mesačne. Pri ťažkostiach potom 2 telieska mesačne s prerušením na 1 deň medzi aplikáciami. Teliesko opatrené šnúrkou sa zavádza do pošvy nasledujúcim spôsobom: 1. Vyberte teliesko NaturGYN Scarlett zo sáčku.2. Odmotajte nitku na teliesku.3. Zasuňte teliesko čo najhlbšie do pošvy podobne ako menštruačné tampón - pozri písomnú informáciu.4. Nechajte pôsobiť 72 hodín.5. Po uplynutí 72 hodín teliesko vyberte. Odporúčania Ak ťažkosti pretrvávajú, v aplikáciách 2 teliesok mesačne sa pokračuje do úplného vymiznutia. Teliesko sa nezavádza 7 dní pred očakávanou menštruáciou, v jej priebehu a 3 dni po ukončení menštruácie. NaturGYN Scarlett je zdravotnícky prostriedok voľne dostupný v lekárňach bez lekárskeho receptu. Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu, ktorá je súčasťou balenia. Bližšia charakteristika V priebehu aplikácie teliesko nemení veľkosť a tvar. Je ľahko aplikovateľné a po celý čas je dobre znášané, neobmedzuje pri športových aktivitách vrátane kúpania a plávania. Vhodné aj pre tehotné ženy, dojčiace matky a ženy s diabetom. Možno použiť s antikoncepciou. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Zloženie produktu Cnidium monnieri, Stemona Sessilifolia, Kochiae: Fructus Kochiae, Leonurus, Cardiac, Rhizoma Smilacis Glabrae, Angelica Sinensis, Ligusticum Wallichii, Borneol Kontraindikácie Nepoužívajte, ak sa domnievate, že sa na vaginálnu sliznicu, alebo vonkajších genitáliách objavili prasklinky, či ragády (bolestivé trhlinky kože). V priebehu aplikácie sa pohlavný styk neodporúča. Produkt nie je určený dievčatám pred prvým pohlavným stykom.

  22,00 € 13,79 € -37 %

 • CANESTEN IntimGel 100 ml

  CANESTEN IntimGel 100 ml

  Akcia

  Skladom

  CANESTEN IntimGel je určený pre intímnu hygienu, ktorý napomáha obnoviť prirodzenú rovnováhu mikroflóry intímnych partií a neutralizuje kyslé pH. Je určený pre špeciálne intímnu hygienu neštípe a nepáli. Vy tak môžete pokračovať vo svojich aktivitách ako obvykle. CANESTEN IntimGel obsahuje aminokyselinu glycín, ktorá upokojuje Vaše intímne partie a pomáha Vám cítiť sa komfortne až po dobu 12 hodín. Špecifikácia produktu Upokojuje podráždenie, pálenie, svrbenie či začervenanie. Prispieva k príjemnému pocitu sviežosti, ktorý trvá po dobu 12 hodín. Prípravok je veľmi šetrný. Je možné ho používať aj v tehotenstve. Použitie IntimGelu Používajte 2x denne, najlepšie ráno a večer. Naneste primerané množstvo gélu na umyté intímne partie a potom opláchnite vodou. Zloženie produktu Prípravok obsahuje 1,44 g glycínu. Dôležité upozornenie Len na vonkajšie použitie. Canesten IntimGel je kozmetický prípravok a nenahrádza liečbu.

  4,06 € 3,39 € -17 %

 • Fytofontána Gyntima Probiotica vaginální čípky FORTE 10 ks Zdravotnícka pomôcka

  Skladom

  Vaginálne čapíky probiotica forte obsahujú prirodzené, organizmu neškodné látky. Zloženie je obohatené taktiež o výťažok zo šalvie, ktorý má antimykotické, protizápalové, dezinfekčné a hydratačné účinky. Vaginálne čapíky probiotica forte sa odporúčajú používať dlhodobo ako súčasť pravidelnej starostlivosti o prostredie pošvy. Zvlášť účinné je používanie čapíkov v období menopauzy a laktácie. Dobre sa uplatní aj v nasledujúcich prípadoch Pri užívaní antibiotík alebo iných prostriedkov, ktoré ničia baktérie, prípadne drastickými pošvového dezinfekčného prostriedku, ktorý spôsobí poškodenie prirodzenej flóry tvorenej Döderleinovým laktobacilom. Pri výtoku, pri používaní antikoncepčných tabliet, alebo pri vnútromaternicovom teliesku. Pri objavení sa výtoku po návšteve kúpaliska, alebo po pohlavnom styku. Pri výtoku neznámeho pôvodu (fluor vaginalis), alebo v prípadoch miernej bakteriálnej vaginitídy, kde použitie antiinfekčnej terapie nie je potrebné. Zloženie: 1 vaginálna čapík obsahuje: Účinné látky: Lactosum, acidum lacticum, proteose peptón, acidum folicum, extractum Salviae officinalis, Melaleuca alternifolia. Pomocné látky: PEG 32, PEG 20, polysorbatum 20, natrii chloridum, magnesii sulphas, benzalkóniumchlorid. Dávkovanie a spôsob použitia Odporúča sa aplikácia 1x denne, najlepšie večer pred spaním po večernej hygiene. Doba používania - 10 dní. Čapík rozbaľte z fólie u špičky. Zasuňte čapík hlboko do pošvy. Pri aplikácii dochádza k miernemu znečisteniu bielizne. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, pri teplote 10-25 ° C. Nežiaduce účinky V prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek čapíkov môže dôjsť k miernemu lokálnemu podráždeniu sliznice, čo sa môže prejaviť slabým pocitom pálenia. Balenie obsahuje 10 vaginálnych čapíkov.

  8,39 €

 • CANESTEN špeciálna intímna hygiena pri vaginálnych ťažkostiach

  Produktová ponuka

  Rýchlo uľaví od pocitu svrbenia a pálenia pokožky intímnych partií.

  od 0,00 €

 • CANESTEST test na samodiagnostiku vaginálnych infekcií 1 ks Zdravotnícka pomôcka

  CANESTEST test na samodiagnostiku vaginálnych infekcií 1 ks

  Akcia

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  Inovatívne riešenie, ktoré vám vráti kontrolu nad intímnym zdravím a umožní vám vybrať tú správnu liečbu na efektívne potlačenie infekcie. Kvasinková či bakteriálna vaginálna infekcia?   Kvasinková infekcia je spôsobená premnožením kvasiniek (predovšetkým Candida albicans) a medzi príznaky patrí najčastejšie pocit svrbenia, pálenia alebo biely výtok. Bakteriálna infekcia je spôsobená premnožením baktérií, ktoré sa bežne nachádzajú vo vagíne. Medzi príznaky bakteriálnej infekcie zvyčajne patrí rybací zápach a sivobiely vodnatý výtok. Vďaka Canestestu sa môžete otestovať ešte pred začatím liečby, aby ste mali istotu, že so svojou infekciou bojujete správne. Čo je Canestest? Canestest je test na samodiagnostiku vaginálnych infekcií, ktorý umožňuje zistiť, či pravdepodobne trpíte kvasinkovou alebo bakteriálnou infekciou, a takisto vám pomôže vybrať vhodnú liečbu. vykazuje viac ako 90 % presnosť výsledky steru poznáte do 10 sekúnd umožňuje nezávislú diagnostiku priamo z pohodlia domova Samotný test spočíva v jednoduchom stere z vagíny, na základe ktorého sa určí, či hodnota pH vo vagíne nie je narušená. Výsledky testu by sa mali interpretovať v súlade s vašimi príznakmi podľa tabuľky uvedenej na zadnej strane obalu, kde zistíte, ktorou z bežných vaginálnych infekcií zrejme trpíte (kvasinkovou alebo bakteriálnou). Ako sa Canestest používa? Používanie Canestestu sa podobá zavádzaniu tampónu a nemali by ste pri tom zažívať žiadne nepríjemné pocity. Rozbaľte Canestest (pred zavedením do vagíny nesmie prísť tyčinka s ničím do kontaktu). Uchopte Canestest a žltou tyčinkou ho zaveďte do vagíny, niekoľkokrát otočte a následne vyberte. Po 10 sekundách skontrolujte tyčinku Canestestu a určite, či farba zostala rovnaká alebo sa zmenila na modrú či zelenú. Pre stanovenie výsledku požite priložené tabuľky. Prevencia a odporúčania Nerobte žiadne závery týkajúce sa vášho zdravotného stavu bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom. Lekára vyhľadajte aj v prípade, ak si nie istá správnou liečbou alebo výsledkom. Pamätajte, že Canestest vám nedokáže poskytnúť presnú diagnózu v týchto prípadoch: Ak máte menej ako deň pred alebo deň po menštruácii. Ak máte menštruáciu alebo pozorujete známky vaginálneho krvácania. Ak uplynulo menej ako 12 hodín od pohlavného styku alebo vaginálneho výplachu. Ak ste tehotná, poraďte sa so svojím lekárom, pretože interpretácia výsledkov testu počas tehotenstva a voľba správneho spôsobu liečby vyžaduje odborné znalosti. Niektoré ženy prechádzajúce menopauzou majú zvýšenú hodnotu pH vo vagíne a ster im môže ukázať zelenomodrý výsledok aj v prípade, ak netrpia bakteriálnou infekciou ani trichomoniázou. Ak ste teda v prechode, test nepoužívajte.

  6,47 € 4,89 € -24 %

 • CANESPOR pre zdravé nechty
  a pokožku

  Produktová ponuka

  Dobre preniká do postihnutých kožných vrstiev a ničí tak kožné plesne.

  od 6,80 €

 • CANESTEN® krém 20 g Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Dermálny (kožný) krém obsahuje liečivo klotrimazol, čo je antimykotikum a používa sa na liečenie kožných ochorení. Pôsobí proti mnohým choroboplodným hubovitým mikroorganizmom, vrátane dermatofytov, kvasiniek a plesní. Pôsobí aj na niektoré druhy baktérií. Krém sa používa na liečbu kožných infekcií a infekcií slizníc, ktoré sú spôsobené kvasinkami, plesňami a niektorými baktériami, ako sú: plesňové ochorenia (dermatomykózy); vyskytujú sa najčastejšie na miestach, ktoré sa ľahko zaparujú (v kožných záhyboch): medzi prstami na nohách (tinea pedum), v oblasti rias (tinea inguinalis), na trupe (tinea corporis), na rukách (tinea manuum). Prejavujú sa sčervenením, svrbením, niekedy aj olupovaním kože, prípadne môže dôjsť aj k bolestivým prasklinám kože. pityriasis versicolor; prejavuje sa zvyčajne na hrudníku alebo na chrbte ako olupujúce sa, nesvrbivé škvrny. erytrazma; prejavuje sa ako hnedočervené, mierne šupinaté, ostro ohraničené nesvrbivé škvrny až plochy v oblastiach, ktoré sa môžu zapariť alebo medzi prstami. zápal vonkajších rodidiel u žien (vulvitída); prejavuje sa svrbením, sčervenením, pálením, zdurením alebo bolestivosťou vonkajších rodidiel. zápal žaluďa pohlavného údu u mužov (balanitída); prejavuje sa sčervenením a svrbením žaluďa a predkožky, prípadne páchnucim výtokom z predkožkového vaku. Viac na adcc.sk

  6,29 € 5,30 € -16 %

 • CANDIBENE starostlivosť o pokožku postihnutú plesňou

  Produktová ponuka

  Vhodný na liečbu kožných ochorení – mykóz. Vo forme spreja alebo krému.

  od 3,68 €

 • LAMISIL crm (tuba Al) 1x15 g Liek

  Skladom zajtra

  Tento dermálny krém je antimykotikum, usmrcuje huby (kvasinky a plesne), ktoré spôsobujú kožné infekcie. Používa sa na liečbu týchto kožných infekcií: atletická noha (tinea pedis) - mykóza na chodidlách alebo na stranách chodidla, mykóza v oblasti slabín, lona a v iných kožných záhyboch (tinea cruris), mykóza v oblasti trupu (tinea corporis), kožné kandidózy (kvasinkové ochorenie kože), pityriasis versicolor. Viac na adcc.sk

  9,09 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam