Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » V » VETRISOL

VETRISOL

Vetrisol
 • DMAE 503 mg kaps.50 Výživový doplnok

  DMAE 503 mg kaps.50

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  DMAE je prírodný potravinový doplnok, obsahuje dimetylaminoetanol. Dávkovanie: 1 tableta denne. Neprekračujte odporúčané dávkovánie. Upozornenie:Nie je určené deťom do 15 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je náhradou pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov Celsia. Aktivne látky: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, kyselina stearová, stearát horečnatý, sodná soľkarmelózy, oxid kremičitý, poťah. Detailné zloženie tohoto výživového doplnku: DMAE bitartate 54,6mg ( 37% DMAE bitartate ) obsahujúci 20 mg čistého DMAE (dimethyaminoethanol), Cholin bitartate 448,84 mg ( 47,5% cholin Bitartate ) obsahujúci 210 mg čistého Cholínu.

  9,31 € -8% 10,09 €

 • IXODERM Klíšťák 10 ml Zdravotnícky prostriedok

  IXODERM Klíšťák 10 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Prípravok k rýchlemu zneschopneniu, znehybneniu, dezinfekcii, usmrteniu a bezpečnému odstráneniu prisatého kliešťa. Zloženie Lihoetherový roztok jódu. Jód, jodid draselný, ethanol, diethylether, nitrocelulóza. Indikačná skupina: Zdravotnícky prostriedok. Reg.č. 18731 B/2010 Kontraindikácie Prípravok neužívajte pri známej precitlivenosti na účinnú alebo na niektorú z pomocných látok. Spôsob podávania a použitia Aplikovať pomocou tuby jednu až tri kvapky na prisatého kliešťa, tak aby došlo k jeho úplnému pokrytiu a po 2 až 5 minútach kliešťa odstrániť pinzetou či iným vhodným spôsobom. Na postihnuté miesto je možno nakvapkať ešte jednu kvapku prípravku a túto opäť po cca 2 minútach odstrániť. Otvor tuby s prípravkom Ixoderm sa po odskrutkovaní uzáveru opatrne priloží až ku kliešťovi a samovoľne, prípadne veľmi miernym stlačením tuby sa na kliešťa nanesie jedna až tri kvapky prípravku tak, aby bol kliešť prípravkom úplne pokrytý. Asi po 2 až 5 minútach (podľa množstva použitého prípravku) sa čiastočne zaschnutý prípravok odstráni a kliešťa je možné odstrániť priloženou pinzetou, ktorá sa priloží čo najbližšie ku kusadlám kliešťa, či iným vhodným spôsobom. Pohyb pri odstraňovaní kliešťa je kývavý, nie otáčavý. Po odstránení kliešťa je vhodné nakvapkať na postihnuté miesto ešte jednu kvapku prípravku. Ďalej sa odporúča miesto mesiac sledovať, či sa neobjaví na koži v mieste, kde bol kliešť prisatý, začervenanie, ktoré sa postupne môže rozširovať (v tomto prípade je potrebné neodkladne vyhľadať lekára). Ďalšie dôležité informácie Upozornenie: Prípravok je horľavina I. triedy, pri zaobchádzaní dbajte na zvýšenú opatrnosť. Predávkovanie: Po dlhodobo aplikovaných vysokých dávkach sa môže prejaviť podráždenie kože. Uchovávanie: Uchovávajte pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred svetlom a mrazom! Neotvárajte ani inak nemanipulujte s prípravkom v blízkosti otvoreného ohňa či iných zdrojov tepla! Doba použiteľnosti je označená na obale. Varovanie: Nepoužívajte po uplynutí času použiteľnosti vyznačeného na obale. Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí. Balenie: 10 ml. Nežiaduce účinky: Pri bežnom dávkovaní sa pri užívaní Ixoderm nežiaduce účinky nevyskytujú. Iba v zriedkavých prípadoch po dlhodobo aplikovaných vysokých dávkach sa môže prejaviť podráždenie kože. Pri prípadnom výskyte nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií sa o ďalšom užívaní lieku poraďte s lekárom.

  10,20 € -4% 10,59 €

 • Lecitín 1200mg - 3x silnejší 100 cps Výživový doplnok

  Lecitín 1200mg - 3x silnejší 100 cps

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Účinné látky: Lecithin Liquid Dávkovanie 1 kapsula denne s jedlom, ak lekár neurčí inak. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Lecitín je prirodzená látka, ktorej výhody sú zatiaľ známe len niektorým. Jeho hlavnými komponentmi sú cholín a inozitol. Cholín zohráva kľúčovú úlohu v štruktúre biologických membrán a často sa napája na vitamíny (biologické membrány sú steny všetkých buniek - svalov, nervových buniek, mozgu, atď). Inozitol sa nachádza v potravinách rastlinného pôvodu, napr. v sóji. V ľudskom mozgu sa skladuje veľké množstvo Inozitolu.  

  7,03 €

 • Enaden Forte cps.40 Výživový doplnok

  Enaden Forte cps.40

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  ENADEN je unikátní přípravek vyvinutý na základě nejnovějších výzkumů určený k podpoře celkové biologické energie. Je doplněk stravy na bázi NADH, L Tryptopahan a Pyridoxin. Lidské tělo vykonává mnoho funkcí a činností najednou. Jeho správná funkčnost je podmíněna dostatkem buněčné energie. Paměť, imunitní systém, replikace jaderné DNA stejně jako fyzické cvičení jsou závislé na vlastní buněčné energii. Dávkování Užívat 1-2 kapsli denně, neurčí-li lékař jinak. Nepřekračujte doporučené dávkování. Složení Účinné látky mg/1 kapsle: L tryptophan 200 mg, Vit B6 (pyndoxin)5 mg. Vitamin B3 B-Nicotinamide Adenine Dinucleotide (NADH) 10 mg, Chlorofyl 1 mg, Přídavné látky: želatina, stearát horečnatý, rýžový prášek.

  15,16 €

 • DMAE Plus 50 kapslí Výživový doplnok

  DMAE Plus 50 kapslí

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Dávkování Užívat 1-2 kapsli denně, neurčí-li lékař jinak. Nepřekračujte doporučené dávkování. Složení Účinné látky mg/1 kapsle: L-Fenylalanin 375mg, Mg jako laktát 50mg, DMAE (dimethylaminoethanol) 10mg, Vitamin B6 (pyridoxin) 5mg, Přídavné látky: želatina. stearát horečnatý, rýžový prášek. Balení 50 kapslí.

  11,59 €

 • Complexamin tbl.90 Veterinárny prípravok

  Complexamin tbl.90

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Complexamin je přípravek, propojující vyváženou kombinaci vitamínů, stopových prvků a dalších aktivních složek. Tyto ve svém účinku posilují imunitní systém zvířete, vyváženou látkovnou výměnu a celkovou funkci orgánů včetně posílení a ochrany jeho nervového systému. Complexamin je vhodný rovněž k užívání u gravidních fen, kde podpoří i harmonický vývoj štěněte. Posílení imunitního systému Podpora látkové výměny organismu Ochrana nervového systému Uvolnění od bolesti a zánětu Pomoc při nechutenství Urychlení rekonvalescence

  14,42 €

 • AdvaFlex tbl.90 Veterinárny prípravok

  AdvaFlex tbl.90

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Advaflex - výjimečný doplněk stravy určený pro obnovu, regeneraci a zvýšení pohyblivosti kloubů, kloubních chrupavek a vaziv psů všeho věku. Působí protizánětlově, urychluje hojení ran. Obsažený Hořčík přispívá ke zklidnění namáhaných kloubů, dále se uplatňuje v metabolismu kolagenu. Určeno pro podporu harmonického vývoje organismu Napomáhá regeneraci kloubů, chrupavek a vaziv Zvyšuje hydrataci chrupavek Posiluje mechanickou odolnost kloubů Urychluje hojení ran a působí protizánětově

  16,74 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam