Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Domáce elektrospotrebiče » Ventilátory » Stolné ventilátory

Stolné ventilátory

Pripravte sa na parné leto. Malé stolové ventilátory sú prenosné a tak ich využijete doma i v práci. Veľkou výhodou je ich skladnosť, jednoduchosť a nenáročnosť. Môžete ich zapojiť všade, kde je elektrická zástrčka, zaberú totiž len minimum miesta. V našej ponuke nájdete predovšetkým domáce ventilátory Sencor, ktoré majú nastaviteľný uhol sklonu a automatickú rotáciu, ktorú v prípade potreby môžete zastaviť. Potešia vás tiež tichou prevádzkou.

Buďte v pohode i v horúcom lete

Pokiaľ doma ani v práci nemáte klimatizáciu, určite v tzv. vlnách horúčav trpíte. Interiér je prehriaty a nie je možné ho vyvetrať ani cez noc. Ešte horšie sú horúčavy v mestách, kde sa teplo drží ďaleko viac. Malý stolný ventilátor predstavuje oproti klimatizácii omnoho nižšiu investíciu a napriek tomu plní svoj účel. Interiér síce neochladí, ale vám vďaka nemu bude príjemne.

A ako vlastne malé ventilátory fungujú? Silný prúd vzduchu doslova odfúkne teplo z povrchu pokožky a vy sa potom cítite ďaleko lepšie. Ale pozor – nie je vhodné mať dlhú dobu pustený vetrák priamo na seba. Doporučujeme využiť automatickú rotáciu alebo ho nechať chvíľu fúkať do opačného kúta miestnosti.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam