Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Stolné ventilátory

Pripravte sa na parné leto. Malé stolové ventilátory sú prenosné a tak ich využijete doma i v práci. Veľkou výhodou je ich skladnosť, jednoduchosť a nenáročnosť. Môžete ich zapojiť všade, kde je elektrická zástrčka, zaberú totiž len minimum miesta. V našej ponuke nájdete predovšetkým domáce ventilátory Sencor, ktoré majú nastaviteľný uhol sklonu a automatickú rotáciu, ktorú v prípade potreby môžete zastaviť. Potešia vás tiež tichou prevádzkou.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Stolné ventilátory - detailný popis

Buďte v pohode i v horúcom lete

Pokiaľ doma ani v práci nemáte klimatizáciu, určite v tzv. vlnách horúčav trpíte. Interiér je prehriaty a nie je možné ho vyvetrať ani cez noc. Ešte horšie sú horúčavy v mestách, kde sa teplo drží ďaleko viac. Malý stolný ventilátor predstavuje oproti klimatizácii omnoho nižšiu investíciu a napriek tomu plní svoj účel. Interiér síce neochladí, ale vám vďaka nemu bude príjemne.

A ako vlastne malé ventilátory fungujú? Silný prúd vzduchu doslova odfúkne teplo z povrchu pokožky a vy sa potom cítite ďaleko lepšie. Ale pozor – nie je vhodné mať dlhú dobu pustený vetrák priamo na seba. Doporučujeme využiť automatickú rotáciu alebo ho nechať chvíľu fúkať do opačného kúta miestnosti.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.