Obľúbené položky

RADIOCARE KRÉM 1X150ML - recenzie

Kód výrobku: 268702
Je určený na špeciálnu starostlivosť o pokožku a jej ochranu pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi, napríklad pri popáleninách, pri rádiodermatitíde a podobne.

Viac informácií

Produkt je dlhodobo nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt opäť skladom

 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - RADIOCARE KRÉM 1X150ML

Je určený na špeciálnu starostlivosť o pokožku a jej ochranu pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi, napríklad pri popáleninách, pri rádiodermatitíde a podobne.

Informácie o produkte

Výrobca: Industrial Farmacéutica, Cantabria
Produktová rada:
Kód výrobku: 268702
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: Industrial Farmacéutica, Cantabria

Je určený na špeciálnu starostlivosť o pokožku a jej ochranu pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi, napríklad pri popáleninách, pri rádiodermatitíde a podobne.

Na slovenský trh ho prináša spoločnosť Pharmacenter Slovakia.

Tento krém, vďaka obsahu sekrétu z mäkkýšov Cryptomphalus Aspersa, prírodnej aktívnej zložky so silnými regeneračnými a antioxidačnými vlastnosťami, napomáha ochrane pokožky pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Ochraňuje a regeneruje pokožku po agresívnej rádioterapii.

Upokojuje a vyživuje poškodenú pokožku, zlepšuje jej pružnosť a hebkosť.

Rádiodermatitída je kožná lézia (poškodenie kože) zapríčinená ionizujúcim žiarením. Ionizujúce žiarenie je používané pri rádioterapii.

Rádiodermatidída sa prejavuje ako popálenie, a to sčervenaním, opuchom, v ťažších prípadoch pľuzgiermi a môže prejsť do chronickej formy, ktorá sa prejavuje atrofiou kože, jej ľahkou zraniteľnosťou a v najvážnejších prípadoch vzniká chronický rádioulkus (radiačný vred), ktorý predstavuje i riziko vzniku malígneho nádoru.

Rozsah poškodenia kože závisí na veľkosti ožarovanej plochy kože a celkovom objeme žiarenia, type radiačnej techniky  a jej energii a celkovej dávke. Pri konvenčnej rádioterapii poškodenie kože dosahuje maximálnu intenzitu v druhom a treťom týždni liečby. Rádiodermatitída sa môže objaviť v rôznych stupňoch.

Krém Radiocare môže byť aplikovaný na prevenciu alebo liečbu u pacientov s rádiodermatitídou. Je to výnimočný produkt vzhľadom na jeho schopnosť regenerovať kožu.

Krém Radiocare je terapeutickou alternatívou pre veľkú skupinu pacientov s malígnymi  tumormi, ktorí potrebujú rádioterapiu. Ukazuje veľmi dobré výsledky hlavne pri liečbe rádiodermatitídy v krčnej oblasti a a v oblasti prsníka.

Ak chceme dosiahnuť maximálne vyhojenie, liečba musí byť podávaná najmenej 29 dní a začať 10-15 dní pred rádioterapiou. Preventívna liečba krémom Radiocare umožňuje rýchlejšie zhojenie sa rán po rádioterapii. Preventívna liečba je preto ideálnym riešením, hlavne ak vezmeme do úvahy fakt, že Radiocare nemá žiadnu toxicitu (nežiadúce účinky).

Odporúčané dávkovanie:m
Radiocare krém 150 ml aplikujte v dávke 0,1 - 0,2 gramu/cm (t.j. približne množstvo (objem) krému o veľkosti višne na 10 cm plochy ožarovanej pokožky) a jemne vmasírujte do pokožky 1x denne. S aplikáciou krému začnite 10-15 dní pred plánovanou rádioterapiou alebo v deň zahájenia rádioterapie. V aplikácii pokračujte počas celej doby rádioterapie a pokračujte ešte týždeň po skončení rádioterapie, spolu aspoň 29 dní.

Všeobecné informácie a upozornenia:
Krém je určený len na vonkajšie použitie.
Prípravok je dermatologicky testovaný.
Spotrebujte prípravok do 9 mesiacov od otvorenia.

Recenzie

Recenzie produktu RADIOCARE KRÉM 1X150ML

Diskusia

Diskusia k produktu RADIOCARE KRÉM 1X150ML

Pridať nový príspevok do diskusie

Štítky

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám