MojaLekáreň.sk

Pravidlá recenzií a diskusií na Mojalekáreň.sk

  1. Do diskusií a recenzií pri produktoch môže prispievať každý registrovaný návštevník, ktorého príspevky nie sú v rozpore s týmito pravidlami.
  2. Príspevky v diskusiách pri produktoch a produktové recenzie vyjadrujú výhradne názory, skúsenosti a stanoviská ich autorov a Mojalekáreň.sk nemôže ovplyvniť ich obsah. Preto za nich nenesie zodpovednosť, ale má právo ich moderovať alebo mazať.
  3. Používatelia vkladajú recenzie a pripomienky k produktom úplne samostatne, na základe vlastných skúseností. Užívateľ vložením príspevku prehlasuje, že je jeho autorom a dáva súhlas na jeho zverejnenie.
  4. Nie je povolené zverejňovať príspevky, ktoré by akýmkoľvek spôsobom porušovali zákony SR alebo propagovali činnosti, ktoré sú v rozpore s platnou legislatívou a dobrými mravmi.
  5. Diskutujúci sú povinní sa vyjadrovať bez vulgarizmov a vyvarovať sa urážkam alebo zosmiešňovaniu ostatných diskutujúcich.
  6. Do komentárov je zakázané vkladať reklamu, odkazy, spam a akýkoľvek komerčný obsah nesúvisiaci s predmetom diskusie.
  7. Mojalekáreň.sk si vyhradzuje právo užívateľovi zakázať prispievanie do diskusií a recenzií, ak z jeho strany dôjde k opakovanému porušeniu vyššie stanovených pravidiel.
  8. So všetkými osobnými údajmi je nakladané podľa Zákona o ochrane osobných údajov.
  9. Mojalekáreň.sk je oprávnená vyššie uvedené pravidlá meniť, pričom akékoľvek zmeny sú záväzné od okamihu ich zverejnenia.

Platnosť pravidiel: od 17. 5. 2017

Ako overujeme recenzie?

Overený zákazník z Heureka.sk

Označenie “Overený zákazník z Heureka.sk” sa objavuje pri recenziách, ktoré zákazníci napísali v dotazníku od Heureka.sk. Tento dotazník zákazníci obdržali na svoju e-mailovú adresu po zakúpení produktu na našom eshope. Heureka nám umožnila recenzie umiestniť na naše stránky.

Overený zákazník

Recenzie označené štítkom “Overený zákazník” môžu napísať iba zákazníci, ktorý si u nás daný produkt zakúpili. Pre ostatných užívateľov je táto možnosť uzamknutá.

Otestovali sme pre vás

Aby sme vám nákup uľahčili, rozhodli sme sa pre Vás produkty sami otestovať. Produkt skúšame po dobu minimálne jedného mesiaca a na základe našich skúseností potom napíšeme detailnú recenziu. Testované produkty nám poskytujú naši dodávatelia.

Recenzie bez označení

Neoznačené recenzie boli vložené v dobe, kedy ešte nebolo možné ich pôvod overiť.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.