Obľúbené položky

Úvodná stránka » Pravidlá recenzií a diskusií na Mojalekáreň.sk

Pravidlá recenzií a diskusií na Mojalekáreň.sk

  1. Do diskusií a recenzií pri produktoch môže prispievať každý registrovaný návštevník, ktorého príspevky nie sú v rozpore s týmito pravidlami.
  2. Príspevky v diskusiách pri produktoch a produktové recenzie vyjadrujú výhradne názory, skúsenosti a stanoviská ich autorov a Mojalekáreň.sk nemôže ovplyvniť ich obsah. Preto za nich nenesie zodpovednosť, ale má právo ich moderovať alebo mazať.
  3. Používatelia vkladajú recenzie a pripomienky k produktom úplne samostatne, na základe vlastných skúseností. Užívateľ vložením príspevku prehlasuje, že je jeho autorom a dáva súhlas na jeho zverejnenie.
  4. Nie je povolené zverejňovať príspevky, ktoré by akýmkoľvek spôsobom porušovali zákony SR alebo propagovali činnosti, ktoré sú v rozpore s platnou legislatívou a dobrými mravmi.
  5. Diskutujúci sú povinní sa vyjadrovať bez vulgarizmov a vyvarovať sa urážkam alebo zosmiešňovaniu ostatných diskutujúcich.
  6. Do komentárov je zakázané vkladať reklamu, odkazy, spam a akýkoľvek komerčný obsah nesúvisiaci s predmetom diskusie.
  7. Mojalekáreň.sk si vyhradzuje právo užívateľovi zakázať prispievanie do diskusií a recenzií, ak z jeho strany dôjde k opakovanému porušeniu vyššie stanovených pravidiel.
  8. So všetkými osobnými údajmi je nakladané podľa Zákona o ochrane osobných údajov.
  9. Mojalekáreň.sk je oprávnená vyššie uvedené pravidlá meniť, pričom akékoľvek zmeny sú záväzné od okamihu ich zverejnenia.

 

Platnosť pravidiel: od 17. 5. 2017

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam