MojaLekáreň.sk
Hľadať

UV oblečenie pre deti

Detské UV oblečenie funguje ako skvelá ochrana proti škodlivému UV žiareniu. Vďaka špeciálnemu materiálu pohltí všetky nepriaznivé zložky slnečného žiarenia a vaše dieťa už nebudete musieť mazať žiadnym opaľovacím krémom.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

UV oblečenie pre deti - detailný popis

Prečo investovať do UV oblečenia?

Detské UV oblečenie sa vyrába z kvalitných materiálov s UV filtrom a skvele sa hodí k vode i k moru. Aj dospelí ocenia ochranný faktor tohoto oblečenia. UV oblečenie pre dospelých prináša úžasný komfort. Vďaka jeho nepretržitej ochrane a vysokému UV faktoru už nebudete potrebovať opaľovacie krémy a už nikdy sa nespálite.

UV oblečenie ochráni pred prudkým slnkom

Pri vysokej intenzite slnečného žiarenia predstavuje najrizikovejší čas medzi 11 až 14 hodinou, slnečné žiarenie je totiž najprudšie a škodlivé UV žiarenie má najvyššiu intenzitu. S UV oblečením sa vaše deti nemusia báť vyjsť von i v týchto nebezpečných hodinách, pretože poskytuje tú najlepšiu ochranu a detská pokožka vďaka nemu zostane zdravá a nespálená.

Vo vysokých teplotách hrozí deťom nielen spálenie, ale i prehriatie, ktorému môžete jednoducho predchádzať doplňovaním tekutín a prípadným osviežením vo vode. Pri plávaní v bazéne použite UV šiltovku, ktorá ochráni pokožku hlavy a tváre vašej ratolesti. UV oblečenie je vhodné i ku kúpaniu vo vode, lebo je vyrobené z veľmi ľahkého a príjemného materiálu, nebráni deťom v pohybe a rýchlo schne.

UV oblečenie i pre dojčatá

Vedeli ste, že novorodenci vo veku do jedného roku by sa vôbec nemali vystavovať priamemu slnečnému žiareniu? Koža dojčiat ešte nemá vyvinutú dostatočnú ochranu proti škodlivým zložkám slnečného žiarenia, a preto je treba veľkej obozretnosti pri pobyte vonku. Najlepšiu ochranu proti slnečnému žiareniu poskytuje pre novorodencov UV oblečenie. V našej ponuke nájdete tričká, kombinézy, plavky a čapice pre bábätká i ostatné deti všetkých vekových kategórií.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.