Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Oblečenie

Oblečenie

Detské UV oblečenie funguje ako skvelá ochrana proti škodlivému UV žiareniu. Vďaka špeciálnemu materiálu pohltí všetky nepriaznivé zložky slnečného žiarenia a vaše dieťa už nebudete musieť mazať žiadnym opaľovacím krémom.

Prečo investovať do UV oblečenia?

Detské UV oblečenie sa vyrába z kvalitných materiálov s UV filtrom a skvele sa hodí k vode i k moru. Aj dospelí ocenia ochranný faktor tohoto oblečenia. UV oblečenie pre dospelých prináša úžasný komfort. Vďaka jeho nepretržitej ochrane a vysokému UV faktoru už nebudete potrebovať opaľovacie krémy a už nikdy sa nespálite.

UV oblečenie ochráni pred prudkým slnkom

Pri vysokej intenzite slnečného žiarenia predstavuje najrizikovejší čas medzi 11 až 14 hodinou, slnečné žiarenie je totiž najprudšie a škodlivé UV žiarenie má najvyššiu intenzitu. S UV oblečením sa vaše deti nemusia báť vyjsť von i v týchto nebezpečných hodinách, pretože poskytuje tú najlepšiu ochranu a detská pokožka vďaka nemu zostane zdravá a nespálená.

Vo vysokých teplotách hrozí deťom nielen spálenie, ale i prehriatie, ktorému môžete jednoducho predchádzať doplňovaním tekutín a prípadným osviežením vo vode. Pri plávaní v bazéne použite UV šiltovku, ktorá ochráni pokožku hlavy a tváre vašej ratolesti. UV oblečenie je vhodné i ku kúpaniu vo vode, lebo je vyrobené z veľmi ľahkého a príjemného materiálu, nebráni deťom v pohybe a rýchlo schne.

UV oblečenie i pre dojčatá

Vedeli ste, že novorodenci vo veku do jedného roku by sa vôbec nemali vystavovať priamemu slnečnému žiareniu? Koža dojčiat ešte nemá vyvinutú dostatočnú ochranu proti škodlivým zložkám slnečného žiarenia, a preto je treba veľkej obozretnosti pri pobyte vonku. Najlepšiu ochranu proti slnečnému žiareniu poskytuje pre novorodencov UV oblečenie. V našej ponuke nájdete tričká, kombinézy, plavky a čapice pre bábätká i ostatné deti všetkých vekových kategórií.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • T-TOMI Bambusový slintáček Auta

  skladom 3 - 5 ks

  Bambusový slintáček T-tomi je vyroben ze dvou vrstev dvouvrstvě tkané bambusové viskozy. Praktické zapínání na dvě patentky umožňuje jednoduchou regulaci velikosti. Bambusový slintáček T-tomi je vhodný jak pro čerstvě narozená miminka tak i pro starší děti. Materiál bambusová viskoza (70% bambus + 30% organická bavlna). Vysoká savost a měkkost materiálu. Antialergický a antibakteriální materiál. Rozměr  42 x 27 cm. Mnohostranné využití. Bambusový slintáček splňuje požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.  Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

  4,56 €

 • Farlin Chrániče na kolena BF-305 1pár

  skladom do 24 hodín

  Chrání i oděv dítěte na tolik namáhaných kolínkách. Protiskluzová úprava. K dostání v barevné variantě pro chlapce nebo děvčata. Chrániče jsou vyrobeny z kvalitních materiálů: nylon, spandex, polyakrylové vlákno. Chrániče lze obléknout na holou pokožku nebo přes jiné oblečení. Při zjištění poškození vlivem běžného opotřebení doporučujeme vyměnit chrániče za nové, aby byl zajištěn maximální stupeň ochrany kolen.

  5,32 €

 • T-TOMI Bambusový slintáček Ptáčci

  7 dní

  Bambusový slintáček T-tomi je vyroben ze dvou vrstev dvouvrstvě tkané bambusové viskózy.Praktické zapínání na dvě patentky umožňuje jednoduchou regulaci velikosti. Bambusový slintáček T-tomi je vhodný jak pro čerstvě narozená miminka tak i pro starší děti. Materiál bambusová viskoza (70% bambus + 30% organická bavlna). Vysoká savost a měkkost materiálu. Antialergický a antibakteriální materiál. Rozměr  42 x 27 cm. Mnohostranné využití. Bambusový slintáček splňuje požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.  Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

  4,56 €

 • T-TOMI Bambusový slintáček Růžoví sloni

  7 dní

  Bambusový slintáček T-tomi je vyroben ze dvou vrstev dvouvrstvě tkané bambusové viskózy.Praktické zapínání na dvě patentky umožňuje jednoduchou regulaci velikosti. Bambusový slintáček T-tomi je vhodný jak pro čerstvě narozená miminka tak i pro starší děti. Materiál bambusová viskoza (70% bambus + 30% organická bavlna) Vysoká savost a měkkost materiálu. Antialergický a antibakteriální materiál. Rozměr  42 x 27 cm. Mnohostranné využití. Bambusový slintáček splňuje požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

  4,56 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam