Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Oblečenie » Šatky a doplnky

Šatky a doplnky

Módny doplnok a zároveň ochrana pred UV žiarením? I to je možné! Kožu pred škodlivým UV žiarením je možné chrániť nielen opaľovacími prípravkami, ale tiež odevom. Ovšem nie každý odev vás zaručene ochráni. Obzvlášť na horách či pri mori je vhodné chrániť sa špeciálnymi odevmi proti UV žiareniu. UV šatky sú vhodné ako pre deti, tak i pre dospelých.

 • Chystáte se v lete k vode, na pláž? Zaiste oceníte UV šatky, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale i chránia.
 • Predovšetkým pre deti sú vhodné UV šatky, ktoré majú tvar šiltovky a vďaka tomu spoľahlivo ochránia citlivé časti tela. 
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • T-TOMI Bambusový slintáček Auta

  T-TOMI Bambusový slintáček Auta

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Bambusový slintáček T-tomi je vyroben ze dvou vrstev dvouvrstvě tkané bambusové viskozy. Praktické zapínání na dvě patentky umožňuje jednoduchou regulaci velikosti. Bambusový slintáček T-tomi je vhodný jak pro čerstvě narozená miminka tak i pro starší děti. Materiál bambusová viskoza (70% bambus + 30% organická bavlna). Vysoká savost a měkkost materiálu. Antialergický a antibakteriální materiál. Rozměr  42 x 27 cm. Mnohostranné využití. Bambusový slintáček splňuje požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.  Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

  4,56 €

 • T-TOMI Bambusový slintáček Ptáčci

  7 dní

  Bambusový slintáček T-tomi je vyroben ze dvou vrstev dvouvrstvě tkané bambusové viskózy.Praktické zapínání na dvě patentky umožňuje jednoduchou regulaci velikosti. Bambusový slintáček T-tomi je vhodný jak pro čerstvě narozená miminka tak i pro starší děti. Materiál bambusová viskoza (70% bambus + 30% organická bavlna). Vysoká savost a měkkost materiálu. Antialergický a antibakteriální materiál. Rozměr  42 x 27 cm. Mnohostranné využití. Bambusový slintáček splňuje požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.  Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

  4,56 €

 • T-TOMI Bambusový slintáček Růžoví sloni

  7 dní

  Bambusový slintáček T-tomi je vyroben ze dvou vrstev dvouvrstvě tkané bambusové viskózy.Praktické zapínání na dvě patentky umožňuje jednoduchou regulaci velikosti. Bambusový slintáček T-tomi je vhodný jak pro čerstvě narozená miminka tak i pro starší děti. Materiál bambusová viskoza (70% bambus + 30% organická bavlna) Vysoká savost a měkkost materiálu. Antialergický a antibakteriální materiál. Rozměr  42 x 27 cm. Mnohostranné využití. Bambusový slintáček splňuje požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

  4,56 €

 • Farlin Chrániče na kolena BF-305 1pár

  Farlin Chrániče na kolena BF-305 1pár

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Chrání i oděv dítěte na tolik namáhaných kolínkách. Protiskluzová úprava. K dostání v barevné variantě pro chlapce nebo děvčata. Chrániče jsou vyrobeny z kvalitních materiálů: nylon, spandex, polyakrylové vlákno. Chrániče lze obléknout na holou pokožku nebo přes jiné oblečení. Při zjištění poškození vlivem běžného opotřebení doporučujeme vyměnit chrániče za nové, aby byl zajištěn maximální stupeň ochrany kolen.

  5,32 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam