Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Vyhrajte vitamín C na rok zadarmo!

Cítite sa unavení a bez energie? Zabúdate na svoj pravidelný prísun minerálov a vitamínov? Imunita organizmu je obzvlášť v zime oslabená, a preto isto neuškodí dodať telu vzpruhu!Od 8. januára do 4. februára 2018 máte možnosť vyhrať každý týždeň 3 balenia vitamínu C!

Ako na to?

  • nakúpte od 8. januára do 4. februára 2018 akýkoľvek produkt v našej online lekárni a napíšte do políčka Zľavový kód vo svojom nákupnom košíku heslo: CHCEMCECKO
  • my následne každý týždeň v pondelok (tj. 15., 22., 29. januára a 4. februára) vyžrebujeme zo všetkých objednávok za predchádzajúce týždeň dvoch výhercov, ktorým pošleme po troch baleniach vitamínu C 1000 mg so šípkami od firmy GS
  • meno a mesto výhercov bude uverejnené na tejto stránke

Výherci

  • 1. týždeň: Viera Rusnáková (Hviezdoslavov), Anna Čemanová (Vidiná)
  • 2. týždeň: Martina Zemková (Čierny Balog), Peter Berka (Hronovce)
  • 3. týždeň: Veronika Bisčáková (Turčianske Teplice), Ingrid Dekýšová (Žiar nad Hronom)
  • 4. týždeň: Henrieta Danková (Nenince), Valéria Dékányová (Bratislava)

Podrobné pravidlá súťaže nájdete nižšie:

Pravidlá súťaže

Usporiadateľ súťaže

Usporiadateľom súťaže je spoločnosť PEARS HEALTH CYBER, sro, so sídlom Voctářova 2449/5, Praha 8, PSČ 180 00, IČO: 257 84 684, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Prahe, oddiel C, vložka 69981 (ďalej len "usporiadateľ ").

Účastníci súťaže

Účastníkom súťaže sa môže stať fyzická osoba staršia ako 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky (ďalej tiež "účastník" alebo "súťažiaci").

Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci usporiadateľa súťaže a osoby im blízke. V prípade, že sa výhercom stane osoba, ktorá je vylúčená ako výherca, výhra nie je platne získaná a takej osobe nebude odovzdaná. Zo súťaže sú vylúčené objednávky vykonané právnickou osobou.

Princíp a podmienky súťaže, výhry a ich doručenie

Podmienkou účasti v súťaži je jednorazový nákup tovaru na základe objednávky súťažiaceho v rámci internetového obchodu www.mojalekaren.sk. Do súťaže bude zaradená každá riadna objednávka urobená v čase konania súťaže 8. 1. - 4. 2. 2018 obsahujúca zľavový kód CHCEMCECKO.

Kontaktovanie výhercu a odovzdanie výhry

Výherca bude o svojej výhre vyrozumený bez zbytočného odkladu po skončení súťaže telefonicky alebo e-mailom na základe údajov poskytnutých pri objednaní. Výhra bude výhercovi poslaná usporiadateľom súťaže na adresu uvedenú v objednávke.

Súťažiaci nemôže nárokovať inú výhru a nemá nárok výhru reklamovať. Výhru nie je možné alternatívne vyplatiť v hotovosti ani v inom plnení. Výhru nie je možné vymáhať súdnou cestou. Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci svoj súhlas s pravidlami a zaväzuje sa tieto pravidlá bezvýhradne dodržiavať. Do súťaže nebudú zaradené súťažné objednávky doručené mimo dobu trvania súťaže, stornované súťažné objednávky a neuhradené súťažné objednávky. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo konečného posúdenia súťažných objednávok.

Spracovanie osobných údajov

Účastníci súťaže súhlasia s tým, že usporiadateľ súťaže je oprávnený použiť bezplatne meno, priezvisko a mesto v médiách (vrátane internetu), propagačných a reklamných materiáloch organizátora v súvislosti s touto súťažou a jeho výrobkami.

Ďalšie ustanovenia

Usporiadateľ si vyhradzuje právo s konečnou platnosťou rozhodnúť o všetkých záležitostiach týkajúcich sa tejto súťaže. Usporiadateľ je zároveň oprávnený súťaž kedykoľvek zmeniť, zrušiť či upraviť jej pravidlá. Vymáhanie účasti a výhier v súťaži súdnou cestou je vylúčené. Pri nesplnení podmienok tejto súťaže stráca účastník nárok na výhru. Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Konečné rozhodnutie o sporných otázkach je vždy na usporiadateľovi súťaže. Usporiadateľ nezodpovedá za nedoručenie, stratu či poškodenie výhry.

8. január 2018
Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.