Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » M » MEDINTERRA

MEDINTERRA

Produktové rady

 • MEDINTERRA Pestrec 200 tabliet Výživový doplnok

  skladom

  Pestrec vyniká ochrannými účinkami na tkanivo pečene a podporuje jej funkciu. Pestrec mariánsky je stará liečivá rastlina pochádzajúca zo Stredomoria. Jej semená obsahujú účinnú látku silymarin, ktorá priaznivo pôsobí pri detoxikácii tkaniva pečene. Prípravok má priaznivý vplyv na srdce a cievy. Zloženie:Pestrec mariánsky (Sylibum marianum), suchý extrakt, 50 mg. Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, inulín, stearát horečnatý. Balenir: 200 minitabliet Dávkovanie: 1 tableta denne Použitelnosť: 3 roky Skladovanie: pri obyčajnej teplotep

  10,82 €

 • MedinTerra-Pupalkový olej 100% 100ml Výživový doplnok

  skladom

  Pupalka dvojročná obsahuje vyše 10 mastných kyselín, predovšetkým nenasýtené (omega-3 kyseliny), kyselinu olejovú (až 12%), kyselinu linolovú (až 75%), kyselinu alfa- a gama-linolenovú (obe až 14%). Zloženie v 100 g (obsah 100 ml): pupalkový olej 100 g, vit. E 510 mg, beta-karotén 12,5 mg (2 ml oleje obsahujú 100% vit. E a 62,5% vit. A odporúčanej dennej dávky). Odporúčané denné dávkovanie: 1 malá kávová lyžička denne Upozornenie:nenasýtené mastné kyseliny sú vo zvýšenej miere citlivé na pôsobenie voľných radikálov, ktorých činnosťou získávajú škodlivé vlastnosti. Preto odporúčame každému, kto užíva vo zvýšenej miere pupalkový olej, súčasne aj konzumáciu antioxidantov, napr. náš Rakytníkový olej 10% či 25%.

  8,62 €

 • MEDINTERRA Pestrec 90 tablet + 10 ZADARMO Výživový doplnok

  skladom

  Zloženie: Všetky tablety obsahujú atomizovaný suchý extrakt z bylín ako účinnú látku. Ďalšími účinnými látkami sú mikrokryštalická celulóza či vláknina (inulin), ktoré pôsobia priaznivo na Vaše zdravie. Zloženie v 1 tablete (250mg): extrakt z pestreca mariánskeho(50mg), mikrokryštalická celulóza, vláknina, stearan horečnatý. Balenie obsahuje 90+10 tablet, zmesi bylín (napr. medea). . Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne ( ak nie je na etikete uvedené iné dávkovanie). Upozornenie: Všetky popisované bylinné a prírodné prípravky môžu dobre slúžiť, ak k nim budete pristupovať ako k podporným prípravkom a doplnkom. Tieto prípravky nepoužívajte namiesto liekov, ktoré Vám predpísal lekár  – nie sú to liečivá! Chorí ľudia by mali konzultovať užívanie s lékárom. Bylinné extrakty pôsobia vo veľmi nízkych koncentráciach, a nejedná sa o návykové látky. Zdravý človek môže tieto extrakty používať bez rizika. 

  5,94 €

 • MedinTerra Kapucínka tbl. 90 + 10 zadarmo Výživový doplnok

  skladom

  Užíva sa vnútorne pri problémoch močového ústrojenstva. Zloženie: Všetky tablety obsahujú ako účinnú látku atomizovaný suchý extrakt z bylín. Mikrokryštalická celulóza či vláknina (inulín) pôsobia priaznivo na Vaše zdravie.Balenie obsahuje 90+10 tabliet, zmesi bylín (napr. medea) obsahujú 60 tabliet. 1 tableta = 250 mg. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne ( ak nie je na etiketeuvedené iné dávkovanie ). Upozornenie: Všetky popisované bylinné a prírodné prípravky môžu dobre slúžiť, ak k nim budete pristupovať ako k podporným prípravkom a doplnkom. Bylinné extrakty pôsobia už pri veľmi nízkych koncentráciach, a nie sú návykové. Človek môže tieto extrakty používať bez rizík.

  5,35 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam