Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » J » JENNIFER LOPEZ

JENNIFER LOPEZ

 • Jennifer Lopez Still 100ml

  Jennifer Lopez Still 100ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Jennifer Lopez Still - parfémová voda s rozprašovačom 100 ml ťažobu pocity ženy objavujúcej samu seba. Prekvapujúci a vibrujúci tón saké doplňuje pikantné biele korenie, iskerná mandarinka a prirodzená aróma čaju Earl Grey. To podtrhuje kytice z kvetov frézií, ruží, jazmínu a kvetov pomarančovníkov. Hlava: saké, biele korenie, mandarínka, čaj Earl Grey Srdce: frézia, zimolez, ruža, jazmín, kvet pomarančovníka Základ: santalové drevo, pižmo, jantár Jennifer Lopez Rozmarné hviezde Jennifer Lopez nestačilo, že sa preslávila svojimi doskami, filmy a škandály - musela sa votrieť aj na parfumový trh. A nech si o Jennifer Lopez myslíte čokoľvek, jej vôňa patrí k tomu lepšiemu, čo svet celebrít ponúka. Po mimoriadne, mydlové čisté Glow nasledoval rad ďalších parfumov všetkých žánrov, medzi ktorými si vyberú ženy všetkých vekových kategórií. Jennifer Lopez Rozmarnej hviezdeJennifer Lopez nestačilo, že se preslávila svojimi platňami, filmami a škandálmi - musela sa votrieť aj na parfumový trh. A nech si o Jennifer Lopez myslíte čokoľvek, jej vône patria k tomu lepšiemu, čo svet celebrít ponúka. Po zvláštnej, mydlovo čistej Glow nasledoval rad ďalších parfumov všetkých žánrov, medzi ktorými si vyberú ženy všetkých vekových kategórií.

  20,03 € -41% 34,00 €

 • Jennifer Lopez Still 30ml

  Jennifer Lopez Still 30ml

  Akcia

  2 dni

  Popis výrobku Jennifer Lopez Still - parfémová voda s rozprašovačom 30 ml ťažobu pocity ženy objavujúcej samu seba. Prekvapujúci a vibrujúci tón saké doplňuje pikantné biele korenie, iskerná mandarinka a prirodzená aróma čaju Earl Grey. To podtrhuje kytice z kvetov frézií, ruží, jazmínu a kvetov pomarančovníkov. Hlava: saké, biele korenie, mandarínka, čaj Earl Grey Srdce: frézia, zimolez, ruža, jazmín, kvet pomarančovníka Základ: santalové drevo, pižmo, jantár Parfumovaná voda Jennifer Lopez Rozmarné hviezde Jennifer Lopez nestačilo, že sa preslávila svojimi doskami, filmy a škandály - musela sa votrieť aj na parfumový trh. A nech si o Jennifer Lopez myslíte čokoľvek, jej vôňa patrí k tomu lepšiemu, čo svet celebrít ponúka. Po mimoriadne, mydlové čisté Glow nasledoval rad ďalších parfumov všetkých žánrov, medzi ktorými si vyberú ženy všetkých vekových kategórií.

  12,16 € -39% 19,90 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam