MojaLekáreň.sk
Hľadať

INNOVA
Obsahuje zložku: eucalyptus

Značka INNOVA, ktorej korene siahajú až od roku 2000, ponúka ucelený rad inovatívnych produktov ústnej hygieny zameriavajúci sa na dôkladnú hĺbkovú obnovu zubnej skloviny a okamžitú a dlhodobú úľavu od citlivosti zubov už po 1. použití s ​​klinicky preukázanými účinkami. Značku Innova vlastní švajčiarska spoločnosť SkyLab AG.

INNOVA = koniec citlivým zubom a hĺbková obnova zubnej skloviny. Produkty INNOVA sú založené na vysokej terapeutickej dávke hydroxyapatitu vápenatého (1,0% - 2,25%) v aktívnej amorfnej forme, ktorý hĺbkovo obnovuje a posilňuje poškodenú zubnú sklovinu tým, že sa do nej infiltruje a utesní, smrští a zapečatí chráni pred kyselinami. Príčiny citlivosti zubov sú spôsobené predovšetkým eróziou skloviny a poklesom línií ďasien. Existuje niekoľko mechanizmov účinku, ktoré môžu znížiť citlivosť zubov, ale iba látky, ktoré posilňujú sklovinu a utesňujú dentínové kanáliky, ako práve hydroxyapatit vápenatý, môžu problém vyriešiť, nie ho iba maskovať.

INNOVA = jemné bielenie bez poškodenia zubnej skloviny. Produkty INNOVA obsahujú enzým tanázu, ktorý katalyzuje tanínom, farbivom, ktoré je obsiahnuté v čaji, káve, cigaretách a ovocí, a tak jemne rozjasňuje sklovinu. Polydón je okrúhla forma častíc, ktorá rozrušuje bielkovinový povlak a vonkajšie usadeniny bez mechanického poškodzovania skloviny. WhiTanine® je inovatívny systém enzýmového rozjasnenia patentovaný v 11 krajinách po celom svete. Účinne a bezpečne bieli zuby.

INNOVA = 92 - 97% prírodné produkty. Neobsahujú parabény, SLS/SLES, chlórhexidín, draselné soli, agresívne abrazíva, sacharín, peroxidy. Extrakt z červeného hrozna a polyfenoly a flavonoidy v ňom obsiahnuté ovplyvňujú baktérie streptococcus mutans, zamedzujú ich množeniu a zabraňujú tvorbe plaku. Biosol eliminuje povlak na zuboch a ničí ho zvnútra bez toho, aby narušoval rovnováhu ústnej mikroflóry. Thymol má dezinfekčný účinok, eukalyptus pôsobí antibakteriálne a anízový olej má upokojujúce a hojivé účinky. Vybrané produkty obsahujú aj protizápalový extrakt z bergénie, šišiak bajkalský s hojivým účinkom, indický med s protizápalovým účinkom, alebo vitamín E.

Na trhu jedinečná tekutá suspenzia - INNOVA Tekutá sklovina. Táto tekutá suspenzia s hydroxyapatitom vápenatým (1 %) na výplach úst posilňuje a regeneruje sklovinu. Je vhodná pri precitlivenosti, pred a po ordinačnom bielení zubov a ortodontickej liečbe. Bez fluoridu. Vhodná aj v tehotenstve a od 14 rokov ako prevencia zubného kazu.

Kategórie

INNOVA Zubná pasta pre regeneráciu skloviny 75 ml

INNOVA Zubná pasta pre regeneráciu skloviny 75 ml

INNOVA Zubná pasta pre regeneráciu skloviny 75 ml

3 za cenu 2

Prírodná posilňujúca zubná pasta bez fluoridu s hydroxyapatitom…

Na sklade viac ako 5 kusov

8,79 €

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.