Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Eko drogéria

Eko drogéria ECOVER

Ekodrogéria, Eco drogéria či Eko drogéria? Stretnúť sa môžete s rôznymi variantmi, ale všetky znamenajú to isté. Označenie EKO zaručuje, že sa jedná o výrobky šetrné ako k zdraviu používateľa, tak aj k životnému prostrediu. Produkt môže získať certifikovanú environmentálnu značku "EKO" len v prípade, že obsahuje len prírodné, biologicky odbúrateľné látky, ktoré sa v prírode samovoľne rozkladajú. Vďaka tomu sú tieto produkty bezpečné, zdravotne neškodné a vhodné pre citlivých jedincov, a malé deti. Bez problémov ich môžu používať aj alergici a astmatici. Pri ich používaní nedochádza k znečisťovaniu prírody a dôležitý je aj fakt, že testovanie bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti eko produktov neprebieha na zvieratách.

ecover
 • Ecover Tablety do umývačky All in one 25 kusov

  Skladom viac ako 5 kusov

  Dokonalá čistota, žiarivý lesk a bez zaťažovania prírody? Umývajte riadu v umývačke s tabletami Ecover, a chráňte pritom životné prostredie každý deň.

  6,89 €

  6,89
 • Ecover tekuté mydlo 250 ml

  Skladom viac ako 5 kusov

  Čisté ruky i svedomie - šetrné mydlo s jemne levanduľovou vôňou stará sa o  vaše ruky a nezaťažuje životné prostredie.

  5,25 € 4,89 € -7 %

  4,89
 • Ecover Čistič pre domácnosť s rozprašovačom 500 ml

  Skladom už iba 3 - 5 kusy

  Upratujte doma účinne, a pritom ekologicky - univerzálny čistič obsahuje len prírodne odbúrateľné látky, žiadne toxíny a nebezpečné chemikálie.

  4,99 €

  4,99
 • Ecover Prací prostriedok na jemné prádlo 750 ml

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  Prací prášok výnimočne šetrný k vašej bielizni i našej planéte - ideálny na pranie vlny a prírodných vlákien (hodváb a ďalších jemných tkanín).

  3,59 €

  3,59
 • Ecover bieliaci prostriedok 400 g

  Skladom už iba 3 - 5 kusy

  Aj keď chcete žiť ekologicky, môžete mať perfektne biele prádlo bez jedinej škvrny. Minerálne zložky odstraňujú špinu a vaša bielizeň prirodzene žiari.

  3,52 € 3,29 € -7 %

  3,29
 • Ecover Oplachovanie umývačka 500 ml

  Skladom viac ako 5 kusov

  Dokonale vyleštené riadu a minimálna ekologická stopa. Vďaka oplachu do umývačky bude vaša sklo aj príbory bez jedinej škvrny.

  3,39 €

  3,39
 • Ecover Aviváž tkaninová s vôňou leta 750 ml

  Skladom zajtra

  Aby bola vaša bielizeň zdravo čistá - koncentrovaná aviváž s jemnou letnou vôňou zanechá vašu bielizeň mäkučkú  a zároveň nezaťažuje prírodu.

  3,59 €

  3,59
 • Ecover WC čistič s vôňou oceánu 750 ml

  Skladom zajtra

  Majte toaletu dokonale čistú - WC čistič Ecover je rovnako účinný ako konvenčné čističe, a pritom má minimálny dopad na životné prostredie.

  3,49 €

  3,49

Eko drogéria - detailný popis

Eko výrobky v ponuke

Pod pojmom ekodrogéria nájdete širokú škálu výrobkov. Patria sem okrem iného eko tablety do umývačky, ekologické pracie prášky, eko aviváže, eko mydlá a ekologické čistiace prostriedky.

Značky eko drogérie

Na MojaLekáreň.sk patria medzi najobľúbenejšie eko produkty napr. ekologické tekuté mydlo ECOVER, ekologické pracie prostriedky frosh či ekologický univerzálny čistiaci prostriedok FEEL ECO.

A akému eko produktu dáte prednosť vy?

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam