Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Ortézy a bandáže

DryPro návlek pre celú pažu X-Small A-12 Výpredaj - diskusia

Kód výrobku: 229615
Ochranný návlek na celú pažu je možné používať na sadru, kanylu, cez vonkajší fixatér alebo ako ochranu poranenia či kožného defektu proti vode.

Viac informácií

35,69

Dostupnosť: skladom 1 - 2 ks

Tovar odošleme 23. 5. 2018, predpokladaný termín doručenia 24. 5. 2018.

Doprava od 1 € alebo zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - DryPro návlek pre celú pažu X-Small A-12 Výpredaj

Ochranný návlek na celú pažu je možné používať na sadru, kanylu, cez vonkajší fixatér alebo ako ochranu poranenia či kožného defektu proti vode.

Informácie o produkte

Výrobca: XEROSOX
Značka: DRYPRO
Kód výrobku: 229615
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: XEROSOX

Ochranný návlek DryPro ™ od firmy DryCorp® je úplne vodotesný a nepriepustný. DryPro ™ je svetovo ojedinelý systém zabezpečujúci ochranu nohy a alebo ruky pred vodou.

Dôvody prečo používať Ochranný návlek DryPro

  • Je tak dokonale vodotesný, že sa môžete potápať a alebo surfovať, prevádzkovať vodné športy a pritom zostanete stále úplne v suchu.
  • DryPro ™ je najjednoduchší a najbezpečnejší ochrana pred vlhkosťou.
  • Návlek tak môže byť na končatine nasadený dlhodobo.
  • Návleky pre dolnú končatinu sú opatrené protišmykovými aplikáciami na podrážke, takže Váš pohyb v kúpeľni a alebo okolo bazéna môže byť úplne bezpečný.

Ako sa návlek používa

Pretiahnite návlek cez bandáž, sadru a alebo akékoľvek miesto, ktoré musia zostať suché. Nasaďte gumový balónik na ventil na návleku a opätovným stlačením vysajte vzduch z návleku tak, až návlek nepriedušne obomkne končatinu. Ochranný návlek jednoducho vyberiete tak, že pod gumovým okrajom návleku podstrčíme prsty a do návleku napustíte vzduch.

Určenie správnej veľkosti

  • Aby ochranný návlek správne a bezpečne plnil svoju funkciu, musíte vybrať a používať výrobok správnej veľkosti. Pri meraní obvodu vykonávajte meranie tesne nad bandážou a alebo sadrou. Ak je koniec sadry príliš blízko lakťa, merajte obvod cez biceps, ak je koniec sadry tesne pod kolenom, zmerajte obvod v polovici stehna.
  • Obvod nemerajte nikdy cez oblečenie a alebo dokonca sadru a alebo ortézu, vždy iba na "holom" tele. Návlek vyberte tak, aby jeho obvodová veľkosť uvedená v Tabuľke veľkostí bola o 1-3 cm menšia, než je Vami nameraný obvod končatiny.
  • Pri meraní dĺžky návleku na paži zmerajte vzdialenosť od konca 3-tieho prsta k hornému okraju sadry alebo bandáže.Při meranie dĺžky návleku na nohu sa stanovuje vzdialenosť od zadnej časti päty cez lýtko k hornému okraju sadry.
  • Vyberte návlek takej dĺžky, ktorá je o 5-9 cm dlhší, než Vami nameraná vzdialenosť. Nerobte si starosti s tým, že Vami vybraný návlek by mohol byť príliš veľký. Potom, čo z neho vysajete vzduch, návlek sa tesne primkne ku končatine a nebude nikde prečnievať.

Veľkostná tabuľka

Typ návleku - na celú pažu

dĺžka obvod
X-Small A-12 40 cm 15 cm
Small A-14 58 cm 16 cm
Medium A-16 71 cm 20 cm
Large A-18 80 cm 22 cm

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie produktu DryPro návlek pre celú pažu X-Small A-12 Výpredaj

Diskusia

Diskusia k produktu DryPro návlek pre celú pažu X-Small A-12 Výpredaj

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám