Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » D » DR.POPOV

DR.POPOV

Značka DR POPOV  sa zameriava na produkty vyrobené podľa rodinnej receptúry. Rodinné receptúry sú tak hlavným a stráženým know-how firmy. Niekedy vznikajú recepty nové, inokedy obohatia tradičné postupymodernými poznatkami.

Medzi najznámejšie a najobľúbenejšie produkty značky patria napríklad produkty radu DR Popov Psyllium alebo produkty rady DR Popov rôzne masti. Okrem mastí a DR. Popov čajov značka slávi úspechy aj s bylinnými tinktúrami, sám Dr.Popov je veľkým propagátorom vlákniny psyllium v Česku.  

Dr. Popov je jedným z najvýznamnejších slovenských výrobcov prírodnej kozmetiky a potravinových doplnkov. Tiež čaje a masti nesúce toto meno si už získali mnoho verných konzumentov a užívateľov. Pripravili sme pre vás stručný výpočet širokého sortimentu tejto značky.

Jedným z najobľúbenejších produktov tejto značky je bezpochyby prírodná vláknina Psyllium. Jej najžiadanejším účinkom je prečistenie tráviaceho ústrojenstva a regulácia stolice pri zápche alebo hnačke. Ďalším obľúbeným produktom sú sypané bylinné čaje. Jednotlivé druhy čajov sú svojim zložením určené na mnoho zdravotných neduhov.

To najlepšie zo súčasných vedeckých výsledkov a tradičných ľudových receptúr bolo použité pri výrobe bylinných mastí Dr. Popova. Základom všetkých týchto mastí je bravčová masť, do ktorého sú pridávané ďalšie látky na pomoc s najrôznejšími komplikáciami. Veľmi významnými sú aj ďalšie produkty tejto značky, najmä prírodná kozmetika a výrobky pre aromaterapiu.

Viac informácií
DR.POPOV

Produktové rady

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam