MojaLekáreň.sk

Online lekárnici sú odborníci

Nechce sa vám čakať v rade v lekárni a už vôbec nechcete pred všetkými riešiť svoj problém s lekárnikom? Opýtajte sa online!

Online lekárnici sú odborníci
Zdielať

Niekto navštevuje kamennú lekáreň rád, iní si tam chodia len pre lieky na predpis a všetko ostatné si zabezpečujú v online lekárni. Je tak na každom z vás, akému variantu dáte prednosť. 

Aké sú výhody online lekárne

Online lekárnici sú odborníci

Internetový lekárnik sa nijako nelíši od lekárnika v kamennej lekárni. Tí naši poskytujú online poradenstvo každý deň a odpovedajú na množstvo vašich otázok. Najčastejšie sa ich pýtate na lieky, ich správne dávkovanie a kontraindikácie. S príchodom pandémie Covid-19 táto téma sa rozšírila aj o otázky týkajúce sa prevencie, dezinfekcie, ochrany pred vírusmi a baktériami a podpory imunitného systému.  

V súčasnosti na vaše otázky odpovedá v Čechách 15 a na Slovensku 6 lekárnikov cez mail, chat aj telefón.

Porozprávajte sa s lekárnikom cez chat

Našich lekárnikov sa môžete opýtať na čokoľvek, čo súvisí so zdravím, teraz aj dvakrát denne v​ interaktívnom online chate (po - pia: 10 - 12 a 16 - 18 hod.) Zelené chatovacie okno nájdete na každej našej internetovej stránke vpravo dole.

Odborná poradňa

Veľa otázok od vás, zákazníkov, sa v priebehu času opakuje. Lekárnici sa teda rozhodli odpovede na tie najčastejšie umiestniť na stránke Odbornej poradnekde si ich môžete vyfiltrovať podľa témy, ktorá vás zaujíma. 

Prečítajte si tiež

Zápal pľúc je zápalové ochorenie pľúcneho tkaniva. Môžu ho spôsobiť baktérie, vírusy, plesne, ale aj rôzne chemické látky alebo alergie. Jeho odborný názov je pneumónia.

viac

Probiotiká a prebiotiká sú dôležité pre zdravé fungovanie organizmu nielen u ľudí, ale aj u zvierat. Aj tie môžu mať problémy so svojím črevným mikrobiómom. Nepatogénne baktérie, ktoré probiotiká…

viac

Probiotiká pomáhajú imunitnému systému v boji proti chorobám tým, že podporujú zdravie črevného mikrobiómu a chránia ho pred škodlivými baktériami, kvasinkami, plesňami a vírusmi. Nájdete ich v…

viac

Crohnova choroba je autoimunitné chronické ochorenie tráviaceho traktu. Spôsobuje zápalové procesy v rôznych častiach tráviacej sústavy, najčastejšie však v oblasti spojenia tenkého a hrubého čreva.…

viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.