MojaLekáreň.sk
Hľadať

Online lekárnici sú odborníci

Nechce sa vám čakať v rade v lekárni a už vôbec nechcete pred všetkými riešiť svoj problém s lekárnikom? Opýtajte sa online!

Online lekárnici sú odborníci
Zdielať

Niekto navštevuje kamennú lekáreň rád, iní si tam chodia len pre lieky na predpis a všetko ostatné si zabezpečujú v online lekárni. Je tak na každom z vás, akému variantu dáte prednosť. 

Aké sú výhody online lekárne

Online lekárnici sú odborníci

Internetový lekárnik sa nijako nelíši od lekárnika v kamennej lekárni. Tí naši poskytujú online poradenstvo každý deň a odpovedajú na množstvo vašich otázok. Najčastejšie sa ich pýtate na lieky, ich správne dávkovanie a kontraindikácie. S príchodom pandémie Covid-19 táto téma sa rozšírila aj o otázky týkajúce sa prevencie, dezinfekcie, ochrany pred vírusmi a baktériami a podpory imunitného systému.  

V súčasnosti na vaše otázky odpovedá v Čechách 15 a na Slovensku 6 lekárnikov cez mail, chat aj telefón.

Porozprávajte sa s lekárnikom cez chat

Našich lekárnikov sa môžete opýtať na čokoľvek, čo súvisí so zdravím, teraz aj dvakrát denne v​ interaktívnom online chate (po - pia: 10 - 12 a 16 - 18 hod.) Zelené chatovacie okno nájdete na každej našej internetovej stránke vpravo dole.

Odborná poradňa

Veľa otázok od vás, zákazníkov, sa v priebehu času opakuje. Lekárnici sa teda rozhodli odpovede na tie najčastejšie umiestniť na stránke Odbornej poradnekde si ich môžete vyfiltrovať podľa témy, ktorá vás zaujíma. 

% Výhodné ponuky a akcie priamo do e-mailu
Máte otázku k článku? Napíšte nám!

Prečítajte si tiež

Použili ste BMI kalkulačku a tá vám oznámila, že máte nadváhu a bolo by potrebné niečo zhodiť? Má kalkulačka vždy pravdu? Alebo − ako je to…

viac

Prezradíme vám, aké sú príznaky jačmenného zrna, ako sa dá liečiť, a tiež kedy je nutné s týmto problémom zájsť k lek…

viac

Barbadoská čerešňa alebo acerola je jeden z najlepších zdrojov prírodného vitamínu C na svete. Vznikli tak rozsiahle plantáže, na ktorý…

viac

Ide o ochorenie, prejavujúce sa zápalom hrtana a trpia na neho ako dospelí, tak deti. Laryngitída nie je väčšinou nebezpečná, ale napriek tomu sa oplat…

viac
Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.