Moje srdcovky

Úvodná stránka » Magazín MojaLekáreň.sk » Články a blogy » Odvodnenie organizmu s H2Out

Odvodnenie organizmu s H2Out

Chudnutie Starostlivosť o telo Detoxikácia

Jar sa už blíži a ani sa nenazdáme, je tu leto. Pre tých z vás, ktorí sa túžia ukázať v plavkách s novou, vylepšenou figúrou, máme dobrú správu. Pomôžeme vám zhodiť prvých pár kíl - len tak, bez námahy. A to vďaka prípravku H2Out.

Odvodnenie organizmu s H2Out

Cvičíte, zdravo sa stravujete, ale stále nemôžete schudnúť? Príčina môže byť tam, kde by ste ju možno ani nehľadali. V zadržiavaní vody v tele. Voda je samozrejme prirodzenou súčasťou nášho organizmu, ale ak jej je nadbytok, trápia nás opuchy, pocity plnosti, únava i nevoľnosť. Celulitída môže byť tiež prejavom zadržiavania vody v tele (odborne retencia vody). Tá sa ukladá práve v problémových partiách ako sú stehná, boky a brucho.

Príčiny zadržiavania vody v tele

Sedavé zamestnanie, minimum pohybu, zlý pitný režim a nevhodné stravovanie, prekyslený organizmus, hormonálna antikoncepcia, lieky... kombinácia týchto faktorov vedie najčastejšie k zadržiavaniu vody v organizme. Prispieva k tomu aj vyššia konzumácia cukru, pretože pri jeho trávení si telo ukladá nadmerné množstvo vody. Zbaviť sa prebytočných kíl môže byť však celkom jednoduché, s prípravkom H2Out na odvodnenie organizmu to zvládnete raz dva.

H2Out - revolučná novinka v odvodnení organizmu

Žiadne lieky a diéty. Za jednoduchým odvodnením tela stojí prírodný produkt H2Out, ktorý obsahuje:

  • extrakt zo zŕn zelenej kávy - prírodný antioxidant, ktorý pomáha pri nadváhe
  • extrakt z listu žihľavy dvojdomej - zaisťuje normálnu činnosť obličiek a prispieva tak k odvodneniu organizmu
  • bambusovú vlákninu - viaže na seba tuk a vodu a vylučuje ich von z tela
  • extrakt semena gaštanu - znižuje pocit ťažkých nôh
  • feniklové silice - podieľajú sa na detoxikácii tela

H2Out odporúča aj fitness trénerka Hanka Kynychová:

H2Out na odvodnenie organizmu     "Obrovská revolúcia v boji s kilami navyše. Funguje skvelo, H2Out používam nielen ja, ale tiež ho odporúčam klientom v mojom fitku. Väčšina pochopila, že telo stačí len spevniť a dostať zo seba nadbytok vody, ktorú väčšina z nás v organizme nadmerne zadržiava."

 

Ako užívať H2Out

Užívaním prípravku H2Out sa môžete zbaviť až 15 litrov prebytočnej vody v tele, ktorá sa ukladá v problémových partiách. Stačí brať dve kapsuly po jedle - najlepšie ráno a popoludní, najneskôr 4 hodiny pred spaním. H2Out nemá žiadne vedľajšie účinky, dodržujte ale predpísané dávkovanie. V opačnom prípade by totiž mohlo dôjsť k nekontrolovateľnému úbytku váhy.

Účinky H2Out na odvodnenie podporíte tiež zmenou stravovacích návykov. Obmedzte príjem soli a cukru, do jedálnička naopak môžete zaradiť tzv. diuretické potraviny, medzi ktoré patria napríklad uhorky, zeler alebo melón. Tiež nezabúdajte veľa piť, pretože ľahšie vyplavíte sodík z tela aj s nadbytočnou vodou. Niekedy je zadržiavanie vody v tele spôsobené aj hormonálnou antikoncepciou, požiadajte teda svojho lekára o zmenu liekov.

MojaLekáreň.sk odporúča:

Kombinujte H2Out na odvodnenie a prípravok na odčervenie ľudí Wurm-Ex. Toto antiparazitikum s obsahom humínových kyselín sa okrem iného podieľa na celkovej detoxikácii organizmu a násobí účinok H2Out. Skoncujte s prebytočnou vodou v tele a buďte zase bližšie svojej vysnívanej postave.

 

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam