Obľúbené položky

Úvodná stránka » Magazín Mojalekáreň.sk » Články a blogy » Odvodnenie organizmu s H2Out

Odvodnenie organizmu s H2Out

Jar sa už blíži a ani sa nenazdáme, je tu leto. Pre tých z vás, ktorí sa túžia ukázať v plavkách s novou, vylepšenou figúrou, máme dobrú správu. Pomôžeme vám zhodiť prvých pár kíl - len tak, bez námahy. A to vďaka prípravku H2Out.

Odvodnenie organizmu s H2Out

Cvičíte, zdravo sa stravujete, ale stále nemôžete schudnúť? Príčina môže byť tam, kde by ste ju možno ani nehľadali. V zadržiavaní vody v tele. Voda je samozrejme prirodzenou súčasťou nášho organizmu, ale ak jej je nadbytok, trápia nás opuchy, pocity plnosti, únava i nevoľnosť. Celulitída môže byť tiež prejavom zadržiavania vody v tele (odborne retencia vody). Tá sa ukladá práve v problémových partiách ako sú stehná, boky a brucho.

Príčiny zadržiavania vody v tele

Sedavé zamestnanie, minimum pohybu, zlý pitný režim a nevhodné stravovanie, prekyslený organizmus, hormonálna antikoncepcia, lieky... kombinácia týchto faktorov vedie najčastejšie k zadržiavaniu vody v organizme. Prispieva k tomu aj vyššia konzumácia cukru, pretože pri jeho trávení si telo ukladá nadmerné množstvo vody. Zbaviť sa prebytočných kíl môže byť však celkom jednoduché, s prípravkom H2Out na odvodnenie organizmu to zvládnete raz dva.

H2Out - revolučná novinka v odvodnení organizmu

Žiadne lieky a diéty. Za jednoduchým odvodnením tela stojí prírodný produkt H2Out, ktorý obsahuje:

  • extrakt zo zŕn zelenej kávy - prírodný antioxidant, ktorý pomáha pri nadváhe
  • extrakt z listu žihľavy dvojdomej - zaisťuje normálnu činnosť obličiek a prispieva tak k odvodneniu organizmu
  • bambusovú vlákninu - viaže na seba tuk a vodu a vylučuje ich von z tela
  • extrakt semena gaštanu - znižuje pocit ťažkých nôh
  • feniklové silice - podieľajú sa na detoxikácii tela

H2Out odporúča aj fitness trénerka Hanka Kynychová:

H2Out na odvodnenie organizmu     "Obrovská revolúcia v boji s kilami navyše. Funguje skvelo, H2Out používam nielen ja, ale tiež ho odporúčam klientom v mojom fitku. Väčšina pochopila, že telo stačí len spevniť a dostať zo seba nadbytok vody, ktorú väčšina z nás v organizme nadmerne zadržiava."

 

Ako užívať H2Out

Užívaním prípravku H2Out sa môžete zbaviť až 15 litrov prebytočnej vody v tele, ktorá sa ukladá v problémových partiách. Stačí brať dve kapsuly po jedle - najlepšie ráno a popoludní, najneskôr 4 hodiny pred spaním. H2Out nemá žiadne vedľajšie účinky, dodržujte ale predpísané dávkovanie. V opačnom prípade by totiž mohlo dôjsť k nekontrolovateľnému úbytku váhy.

Účinky H2Out na odvodnenie podporíte tiež zmenou stravovacích návykov. Obmedzte príjem soli a cukru, do jedálnička naopak môžete zaradiť tzv. diuretické potraviny, medzi ktoré patria napríklad uhorky, zeler alebo melón. Tiež nezabúdajte veľa piť, pretože ľahšie vyplavíte sodík z tela aj s nadbytočnou vodou. Niekedy je zadržiavanie vody v tele spôsobené aj hormonálnou antikoncepciou, požiadajte teda svojho lekára o zmenu liekov.

MojaLekáreň.sk odporúča:

Kombinujte H2Out na odvodnenie a prípravok na odčervenie ľudí Wurm-Ex. Toto antiparazitikum s obsahom humínových kyselín sa okrem iného podieľa na celkovej detoxikácii organizmu a násobí účinok H2Out. Skoncujte s prebytočnou vodou v tele a buďte zase bližšie svojej vysnívanej postave.

 

nakupovať

Súvisiace produkty

všetky články

Prečítajte si

 

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam