Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BRITNEY SPEARS

BRITNEY SPEARS

 • Britney Spears Curious 100ml pre ženy

  Britney Spears Curious 100ml pre ženy

  Akcia

  2 dni

  Popis výrobku Britney Spears Curious - parfémová voda Hlava: magnólia, hruška Srdce: biele kvety, lotosový kvet, tuberóza Základ: jazmín, ružový cyklámen, vanilka, santalové drevo, svetlé drevo Sladší, kvetinová vôňa pre mladú ženu. Pre ženy, ktoré rady provokujú. Vôňa s iskrivými hornými nótami magnólie a zlaté hrušky. Biele kvety, lotosový kvet a tuberóza vytvárajú príjemné srdce. Čarovný dojem je umocnený vznešeným základom, ktorý tvorí jazmín, ružový cyklámen, vanilka, santalové a svetlé drevo. Britney Spears patrí medzi úspešné speváčky a jej parfumy sú určené prevažne mladšiemu publiku. Roztomilé flakóne ukrývajú svieža, kvetinovo ovocné či hriešne sladké vône. Nie je Britney Spears zrovna vaša krvná skupina? Napriek tomu vás môžu jej vôňa príjemne prekvapiť.

  18,69 € -49% 37,00 €

 • Britney Spears Fantasy 100ml

  Britney Spears Fantasy 100ml

  Akcia

  2 dni

  Popis výrobku Britney Spears Fantasy - parfémová voda Hlava: čínska slivka, exotické kiwi, jazmínovej okvetné lístky Srdce: bielo-hnedá orchidea, zlatá dula Základ: koreň kosatca florentinského, zmyselné drevo Parfumovaná voda Výrobca: BRITNEY SPEARS Produktový rad: Britney Spears Fantasy Každý o niečom sníva. Ani popová princezná Britney Spears nie je výnimkou, i ona má bohatú fantáziu. Fantasy je plná kúziel a bohatá na vzrušenie z lovu. Príbeh fantázie sa rozvíja vďaka bohatosti červenej slivky z Číny, zlatej dule a exotického kiwi. Pokračuje vôňou koláčikov, bielej orchidey, čokolády a okvetných lístkov jazmínu. Celú rozprávku uzatvárajú zmyselná dreva a pižmo. Flakón bol vytvorený v šperkárskej firme Swarovski. Limitovaná edícia.

  22,90 € -27% 31,52 €

 • Britney Spears Fantasy 50ml

  Britney Spears Fantasy 50ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  – Zloženie Hlava čínská švestka, kiwi, jasmínové okvětní lístky Srdce bílá orchidej, zlatá kdoule, bílá čokoláda Základ kosatec, dřeva Britney Spears Fantasy – Popis produktu Každý o niečom sníva. Ani popová princezna Britney Spears nie je výnimkou, aj ona má bohatú fantáziu. Britney Spears Fantasy je plná kúziel a vzrušenia z lovu. Príbeh Britney Spears Fantasy sa rozvíja vďaka bohatosti červeného litchi z Číny, okvetných lístkov jazmínu a exotického kiwi. Pokračuje vôňou bielej orchidey a bielej čokolády. Celú rozprávku uzatvárajú zmyselné drevá a pižmo. Britney Spears Parfumy úspešnej speváčky, potom známej škandálistky a dnes už znovu úspešnej speváčky Britney Spears sú určené prevážne mladšiemu publiku. Roztomilé flakónky ukrývajú svieže, kvetinovo ovocné či hriešne sladké vône. A že nie je Britney Spears práve vaša krvná skupina? Aj napriek tomu jej vône skúste, možno vás príjemne prekvapia!

  18,99 € -41% 32,00 €

 • Britney Spears Hidden Fantasy 100ml

  2 dni

  – Zloženie Hlava pomeranč, mandarinka, květ grapefruitu Srdce verbena, jasmín, lilie, sladké tóny Základ ambra, vanilka, dřevo jacaranda, santalové dřevo Britney Spears Hidden Fantasy – Popis produktu Britney Spears Hidden Fantasy vyvoláva silné emócie, ktoré nie je možné skryť. Britney Spears Hidden Fantasy je výbuch sladkých pomarančov a mandaríniek, ktoré hasia tóny francúzskej verbeny, ľalie a jazmínu. Skryté predstavy ožívajú so zaujímavým koncom mexickej vanilky a sladkých drevitých tónov. Britney Spears Parfumy úspešnej speváčky, potom známej škandálistky a dnes už znovu úspešnej speváčky Britney Spears sú určené prevážne mladšiemu publiku. Roztomilé flakónky ukrývajú svieže, kvetinovo ovocné či hriešne sladké vône. A že nie je Britney Spears práve vaša krvná skupina? Aj napriek tomu jej vône skúste, možno vás príjemne prekvapia!

  16,66 €

 • Britney Spears Circus Fantasy 100ml (tester)

  2 dni

  Circus Fantasy bol vytvorený v spolupráci s Elizabeth Arden. Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy v sebe skrýva tóny ovocia, kvetín a krémového pižma. Vnútri originálneho flakónu nájdete nielen zmyselnú, ale predovšetkým veľmi ženskú vôňu pre moderné a sebavedomé ženy. Hlava malina, kvet marhule Srdce lotos, orchidea, pivonka Základ vanilka, pižmo, cukríkov Britney Spears Circus Fantasy - opis produktu Výrobok bol vytvorený v spolupráci s Elizabeth Arden. Skrýva v sebe tóny ovocia, kvetín a krémového pižma. Parfumy Britney Spears pre mladé dravé slečny sú veľmi svieže a energické, presne také, ako mladá hviezda potrebuje. Na vrchole svojej slávy sa rozhodla princezná popu - americká speváčka Britney Spears - navrhnúť aj vlastnú kolekciu parfumov. Flakóny aj škatuľky sú vždy vyvedené pestrofarebne a veľmi originálne. Parfumy Britney Spears sú synonymom moderných dámskych vôní.Temperamentná popová speváčka práve slávi svoj veľký comeback.

  11,33 €

 • Britney Spears Believe 100ml

  Britney Spears Believe 100ml

  Akcia

  2 dni

  Popis výrobku Britney Spears Belive - parfémová voda s rozprašovačom 100 ml Jemná kvetinová vôňa. Believe - parfémová voda s rozprašovačom 100 ml Britney Spears Believe je jemná svieža vôňa s kvetinovými tónmi. Vo vrchnej nóte je guava a mandarinkové listy. Srdce v sebe ukrýva ružovej puky, ktoré prechádza vo zmyselný základ, v ktorom naše zmysly okúzľuje ambra, pačuli a pralinka. "Najväčšia sloboda spočíva v dôvere v seba samého". Hlava: guava, mandarinkové listy Srdce: ružové púčiky Základ: ambra, pačuli, praline Popis značky Britney Spears Parfumy Britney Spears určené mladým a dravým slečnám sú veľmi svieže a energické, presne také, aké mladá hviezda potrebuje k tomu, aby zaujala vo svojom okolí. Na vrchole svojej slávy sa rozhodla princezná popu - americká speváčka Britney Spears - navrhnúť aj vlastnú kolekciu parfumov a je nutné povedať, že sa jej podarilo vytvoriť veľmi originálny balík nevšedných vôní. Flakóny aj škatuľky sú vždy vyvedené pestrofarebne a veľmi originálne. Parfumy Britney Spears sú synonymom moderných dámskych vôní pre mladé ženy a dievčatá. Temperamentná popová speváčka práve slávi svoj veľký comeback, oslávte ho s ňou.

  18,98 € -41% 32,00 €

 • Britney Spears Fantasy Midnight 100ml

  Britney Spears Fantasy Midnight 100ml

  Akcia

  2 dni

  Popis výrobku Britney Spears Fantasy Midnight - parfémová voda s rozprašovačom 100 ml Podmanivá vôňa od Britney Spears evokuje hviezdu na nočnej oblohe. Hlava vône je sladko a hravo malinová, potom prichádza na rad čierna čerešňa a sladkastá slivka. Srdce vône ukrýva nočná orchidea, kosatec a frézii. Ambra, pižmo a vanilka, v základe parfumu, dotvárajú súlad a harmóniu vône. Hlava: čierna čerešňa, malina, slivka Srdce: kvitnúce nočná orchidea, kosatec, frézia Základ: ambra, pižmo, vanilka Parfumovaná voda Popis značky Britney Spears Parfumy Britney Spears určené mladým a dravým slečnám sú veľmi svieže a energické, presne také, aké mladá hviezda potrebuje k tomu, aby zaujala vo svojom okolí. Na vrchole svojej slávy sa rozhodla princezná popu - americká speváčka Britney Spears - navrhnúť aj vlastnú kolekciu parfumov a je nutné povedať, že sa jej podarilo vytvoriť veľmi originálny balík nevšedných vôní. Flakóny aj škatuľky sú vždy vyvedené pestrofarebne a veľmi originálne. Parfumy Britney Spears sú synonymom moderných dámskych vôní pre mladé ženy a dievčatá. Temperamentná popová speváčka práve slávi svoj veľký comeback, oslávte ho s ňou.

  22,11 € -37% 35,00 €

 • Britney Spears Fantasy the Naughty Remix 100ml

  Britney Spears Fantasy the Naughty Remix 100ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  14,47 € -29% 20,41 €

 • Britney Spears Believe 30ml

  2 dni

  Popis výrobku Britney Spears Belive - parfémová voda s rozprašovačom 30 ml Jemná kvetinová vôňa. Believe - parfémová voda s rozprašovačom 30 ml Britney Spears Believe je jemná svieža vôňa s kvetinovými tónmi. Vo vrchnej nóte je guava a mandarinkové listy. Srdce v sebe ukrýva ružovej puky, ktoré prechádza vo zmyselný základ, v ktorom naše zmysly okúzľuje ambra, pačuli a pralinka. "Najväčšia sloboda spočíva v dôvere v seba samého". Hlava: guava, mandarinkové listy Srdce: ružové púčiky Základ: ambra, pačuli, praline Popis značky Britney Spears Parfumy Britney Spears určené mladým a dravým slečnám sú veľmi svieže a energické, presne také, aké mladá hviezda potrebuje k tomu, aby zaujala vo svojom okolí. Na vrchole svojej slávy sa rozhodla princezná popu - americká speváčka Britney Spears - navrhnúť aj vlastnú kolekciu parfumov a je nutné povedať, že sa jej podarilo vytvoriť veľmi originálny balík nevšedných vôní. Flakóny aj škatuľky sú vždy vyvedené pestrofarebne a veľmi originálne. Parfumy Britney Spears sú synonymom moderných dámskych vôní pre mladé ženy a dievčatá. Temperamentná popová speváčka práve slávi svoj veľký comeback, oslávte ho s ňou.

  12,65 € -12% 14,40 €

 • Britney Spears Hidden Fantasy 50ml (tester)

  2 dni

  Britney Spears Hidden Fantasy vyvolává silné emoce, které nelze skrýt. Britney Spears Hidden Fantasy je výbuch sladkých pomerančů a mandarinek, které hasí tóny francouzské verbeny, lilie a jasmínu. Skryté představy ožívají se zajímavým koncem mexické vanilky a sladkých dřevitých tónu. Vůně byla na trh uvedena v roce 2008. Hlava: pomeranč, mandarinka, květ grapefruitu Srdce: verbena, jasmín, lilie, sladké tóny Základ: ambra, vanilka, dřevo Jacaranda, santalové dřevo

  14,24 €

 • Britney Spears Fantasy the Nice Remix 100ml

  2 dni

  18,60 €

 • Britney Spears Fantasy 30ml

  Britney Spears Fantasy 30ml

  Akcia

  2 dni

  Každý o něčem sní. Ani popová princezna Britney Spears není výjimkou, i ona má bohatou fantazii. Fantasy je plná kouzel a bohatá na vzrušení z lovu. Příběh fantazie je rozvíjí díky bohatosti červené švestky z Číny, zlaté kdoule a exotického kiwi. Pokračuje vůní koláčků, bílé orchideje, čokolády a okvětních lístků jasmínu. Celou pohádku uzavírají smyslná dřeva a pižmo. Flakón byl vytvořen ve šperkařské firmě Swarovski

  16,48 € -25% 21,90 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam