MojaLekáreň.sk

BENEFEED

Ako už možno viete, naše výrobky sú vo väčšine prípadov úplne ojedinelé, u mnohých nenájdete ekvivalent. Aj keď sú tieto výrobky zaradené medzi krmivá, v skutočnosti je ich použitie niekde "v medzere" medzi krmivami a veterinárnymi liečivami. Naše výrobky však nie sú liekmi a neobsahujú žiadne látky tohto charakteru. Nemajú teda ani ochrannú lehotu.

 

Vysoká účinnosť našich výrobkov je daná výhradne použitím látok prírodného charakteru a špeciálnou technológiou výroby. Využívame vlastností tekutej formy, ktorá je najúčinnejšia v aplikácii účinných látok do organizmu a pri ktorej je veľmi obmedzená miera ich degradácie. Špeciálnou technológiou výroby, kedy sú niektoré veľmi chúlostivé účinné látky "zabalené" do ochranného obalu, dosahujeme ešte vyššej účinnosti, pretože tieto látky nie sú ovplyvnené zažívacím traktom a dostanú sa tak v plnej sile ich účinnosti do organizmu.

Kedykoľvek budete mať problémy so zdravotným stavom, nízkou mierou úžitkovosti alebo potrebujete špičkovú výkonnosť, je potrebné siahnuť po špeciálnej výžive značky BENEFEED®.

Produktové rady

Kategórie

KARNIVIT forte pes 500ml

Veterinárny prípravok

KARNIVIT FORTE u psov podporuje spermatogenézu, pretože zvyšuje…

Na sklade zajtra

19,39 €

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.