Dojčenská výživa s baktériami mliečneho kvasenia a upravenou bielkovinou vhodná pre deti od narodenia.
Na sklade V piatok 2. 1. odosielame, u vás v pondelok 5. 1.
Mliečna výživa určená pre deti od narodenia. Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek – čiastočne hydrolyzovanú bielkovinu získanú procesom OPTIPRO® HA, probiotické baktérie L. reuteri, vitamíny* a minerálne látky* na uspokojenie potrieb vášho dieťatka.
Dávkovacia tabuľka:
Veľkosť odmerky: 4,4 g. 13,2 g prášku a 90 ml vody = 100 ml pripravenej výživy. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte ho bez dohľadu, inak môže dôjsť k zalknutiu.
Dlhodobé dojčenie je pre dieťa najlepší spôsob výživy, preto mu dávame prednosť pred výrobkami dojčenskej výživy. BEBA EXPERTpro HA 1 by mala byť podávaná na základe odporúčania lekára alebo odborníka v oblasti detskej výživy. Nesmú byť konzumované dojčatami alergickými na mliečne bielkoviny. Upozornenie: Pripravujte vždy len 1 dávku a ihneď kŕmte. Neuchovávajte nedojedené porcie. Dodržujte presne návod na prípravu, inak ohrozíte zdravie dojčaťa. Upozornenie: Pri kŕmení dieťa držte vždy v náručí. Nenechávajte ho bez dohľadu, inak môže dôjsť k vdýchnutiu výživy a zalknutiu. Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote.
Balenie obsahuje 550 g.
Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.