MojaLekáreň.sk
Hľadať

AROMEDICA

Značka AROMEDICA prináša originálne kozmetické prípravky na bázi aromaterapie, prípravky Celucaps a Celugel, zdravotné pastilky Bonne Santé.

Celucaps a Celugel sú originálne výrobky, ktoré pomáhajú ľuďom s výskytom celulitídy a hromadením tuku na disponovaných partiách. Ich hlavné účinné látky sú rôzne prírodné metaboliká (rasy, huby, zelený jačmeň), éterické oleje, bylinné extrakty a rastlinné oleje. Väčšina týchto ingrediencií je obsiahnutá v oboch variantách.

Olejové prípravky AROMEDICA obsahujú 100 % účinných látok bez konzervantov, neobsahujú farbivá a umelé parfumy, všetky sú testované iba na ľuďoch, mnohé v klinickej prevádzke na lôžkových zariadeniach. Emulzné výrobky, napr. krémy. obsahujú vysoké percento účinných látok a len minimálne množstvo látok konzervačných (kvôli obsahu vody).

Vynikajúce zdravotné pastilky Bonne Santé (Dobré zdraví) v ktoromkoľvek zo siedmych prevedení. Sú vynikajúcim profylaktikom proti ochoreniu dýchacích ciest, ústnej dutiny, znamenite osviežujú a odstraňujú niektoré príčiny chronického zápachu z úst.

Produktové rady

Pri tejto značke momentálne nie sú žiadne produkty

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.