Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » AHMAD TEA

AHMAD TEA

Spoločnosť AHMAD TEA London je rodinná firma so sídlom vo Veľkej Británii. Bola založená z vášne a lásky k tomu najlepšiemu čaju.

V súčasnosti je značka AHMAD TEA London synonymom pre najlepšie čaje z celého sveta. Dôraz je kladený predovšetkým na kvalitu surovín a teda i na tradičné metódy ručného zberu. Tieto metódy sú najšetrnejšie k vzácnym čajovým lístkom a tvoria základ celého starostlivo sledovaného výrobného procesu.

Pestrá ponuka čajov AHMAD TEA London zahŕňa klasické čierne, zelené, ovocné a bylinné  čaje, ale i nevšedné čajové špeciality. Klasické zmesi AHMAD TEA London sú plné chuti a sily.

Ahmad Tea je rodinný podnik so sídlom v Spojenom kráľovstve, ktorý má mnohoročné skúsenosti s miešaním a ochutnávaním čajov. Spoločnosť vyváža čaje do viac než 70 zemí na šiestich kontinentoch. Spoločnost Ahmad Tea je uznávaná vďaka kvalite čajov, napriek tomu však zostáva rodinnou firmou.

Jednotlivé druhy čajov sú balené priamo na mieste zberu a triedenia. Vďaka tomu čaj putuje k spotrebiteľovi veľmi čerstvý. Nech už sa jedná o čaje porcované v sáčkoch alebo sypané, vždy sa vyznačujú vysokou kvalitou, starostlivou výrobou zmesí a dovážaním čerstvých produktov v balení, ktoré zaisťuje dlhodobú trvanlivosť.

Po otrhaní a čiastočnom usušení je zelený čaj takmer ihneď vystavený prudkej teplote okolo 200 stupňov Celsia, aby sa zabránilo fermentácii. Potom sa čajové lístky zvinujú, aby dostaly tvar, predtým než budú dosušené. Naproti tomu čierny čaj sa spracováva v odlišnom poradí: suší sa a potom zvinuje, predtým než je vystavený akejkoľvek teplote. Potom sa čaj ponechá, aby počas nejakej doby fermentoval, dokiaľ nezhnedne/nesčerná a neprejaví sa u neho typická vôňa a potom sa dosuší, čím je proces ukončený. Oba čaje, čierny i zelený majú nielen svoju charakteristickú a rozlišovaciu farbu, chuť a vôňu, ale rovnako majú vlastné špecifické výhody na ľudské zdravie.

Vybrať si môžete zo zeleného, čierneho či ovocného čaju. Čaje zakúpite ako jednotlivo balené, tak v darčekových dózach alebo v papierovej či drevenej kazete.

AHMAD TEA

Produktové rady

 • AHMAD Green Tea 20x2g

  Skladom viac ako 5 kusov

  Táto jemná upokojujúca zmes, ktorá pripomína voňavú letné lúku, má príjemnú ľahkú chuť.

  2,69 €

 • AHMAD Evergreen Tea 6 x 10 vreciek

  AHMAD Evergreen Tea 6 x 10 vreciek

  Akcia

  Skladom viac ako 5 kusov

  Táto sada ponúka paletu tých najlepších zelených čajov, ktoré si vás získajú svojou jemnou chuťou a podmanivou vôňou. Okrem toho obsahuje pravý zelený čaj veľa zdraviu prospešných látok, vrátane vitamínu C

  10,11 € 7,99 € -21 %

 • AHMAD TEA English Tea 20x2 g

  Skladom viac ako 5 kusov

  Stavte na "klasiku"! Tentokrát s kockami ľadu na osvieženie počas letných mesiacov.

  2,99 €

 • AHMAD TEA Zelený čaj Jasmine 20x2g

  Skladom viac ako 5 kusov

  Zladená inšpirujúca zmes, ktorá vyvažuje silný akcent jazmínových kvetov s jemnou a ľahkou chuťou zeleného čaju.

  2,49 €

 • AHMAD TEA Earl Grey Tea 20x2 g

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  Vychutnajte si lahodnú zmes čiernych čajov podporenú citrusovou vôňou bergamotu.

  2,49 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam