MojaLekáreň.sk

Týždeň zliav na Mojalekáreň.sk

DADO SENS

Pre každého z vás, ktorého krátkodobo či dlhodobo trápia problémy s pleťou. Dermatologicky testovaná prírodná starostlivosť o pleť, napomáha aj tej najcitlivejšej pokožke obnoviť jej prirodzenú rovnováhu. Unikátne produktové línie sa špecializujú na zmiernenie rôznych dermatologických problémov ako je akné, atopická dermatitída, psoriáza alebo rosacea. V súlade s princípmi efektívnosti, čistoty a zdravia.

Značka

od 14,90 € -29 %

OCLEAN

OCLEAN je inovatívna značka zameraná na starostlivosť o zuby a ústnu hygienu. Jej hlavným cieľom je poskytovať vysokokvalitné a účinné výrobky na čistotu a zdravie ústnej dutiny. Ponúka široký sortiment elektrických zubných kefiek, ktoré sa vyznačujú pokročilou technológiou a dizajnom. Tieto zubné kefky majú rôzne funkcie, ako sú inteligentné senzory, rôzne režimy čistenia, a dokážu poskytnúť dokonalý zážitok z čistenia zubov.

Značka

od 12,99 €

SPLAT

Značka SPLAT je synonymom pre prírodné bioaktívne produkty profesionálnej starostlivosti o ústnu dutinu . Prírodné účinné látky, esenciálne oleje a výťažky z rastlín sú samozrejmou súčasťou zubných pást, ústnych vôd a expresných ústnych pien SPLAT pre dospelých aj pre deti. Produkty SPLAT neobsahujú syntetické antiseptiká, triklosan, chlórhexidín, sulfáty. Výrobky sú vyrobené s použitím ingrediencií pochádzajúcich z ekologicky čistej oblasti Valdai.

Značka

od 4,39 € -15 %

WOOM

WOOM je prémiová komplexná starostlivosť, ktorá mení prístup ku každodennej starostlivosti o zuby a ústa celej rodiny. S klinicky preukázanou účinnosťou perfektne čistí zuby, komplexne sa stará o celú ústnu dutinu a nesľubuje nemožné zázraky.

Značka

od 2,89 €

DS LABORATORIES

DS Laboratories je svetovo známa, americká, kozmeceutická firma, ktorá ponúka inovatívne prípravky proti vypadávaniu vlasov a pre vlasovú starostlivosť. Vlastné laboratóriá v americkom Miami, kde vyvíja, skúma a testuje nové účinné látky. Tie najefektívnejšie a najsilnejšie z nich zaraďuje do svojich výrobkov.

Značka

od 19,59 € -24 %

BIOMED

BIOMED sú certifikované unikátne z 97-99% prírodnej zubnej pasty a ústnej vody s patentovanou biotechnológiou a minerálnym komplexom, ktoré kombinujú to najlepšie z prírody a silu moderných technológií, aby priniesli najúčinnejšiu prírodnú starostlivosť o zuby a ústa pre celú rodinu vrátane detí od 6 rokov. Korene BIOMED siahajú až do roku 2000 a značku vlastní švajčiarska spoločnosť SkyLab AG.

Značka

od 3,09 € -15 %

MÁDARA

Filozofia lotyšskej značky prírodnej kozmetiky MÁDARA Organic Skincare je založená na myšlienke, že najlepšia starostlivosť o pleť je tá, ktorá sa dostane hlbšie pod kožu. Okrem širokej škály výrobkov na starostlivosť o pleť, telo a vlasy značka ponúka aj rad prírodnej a vegánskej dekoratívnej kozmetiky.

Značka

od 9,49 € -8 %

THERMELOVE

Dermokozmetika THERMELOVE® obsahuje termálnu vodu z kúpeľov Veľké Losiny – prírodný liečivý prameň. Produkty sú vhodné aj na starostlivosť o pokožku so sklonom k lupienke, akné, atopickému ekzému či iným kožným problémom.

Značka

od 5,89 €

WELEDA

Weleda je jedným z popredných svetových výrobcov prírodnej kozmetiky a liečiv. Zaoberá sa tiež výrobou.  Všetky produkty sú vyrábané z prírodných surovín, bez konzervačných látok. Zaujímavosťou je, že si Weleda sama pestuje liečivé rastliny vo svojich záhradách.

Značka

od 4,69 € -43 %

PURITY VISION Vitamínové séra

Pleťové séra určené na hydratáciu, redukciu pigmentových škvŕn, ošetrenie mastnej pleti so sklonom k akné atď.

Produktová ponuka

od 9,29 €

ORALGEN

Spoločnosť Oralgen sa venuje poskytovaniu účinných a bezpečných produktov na bielenie zubov, ktoré používateľom umožňujú pohodlne a efektívne dosiahnuť žiarivejší úsmev. Bieliace súpravy a perá na zuby sú často produktmi, ktoré si vyberajú tí, ktorí chcú zlepšiť estetiku svojich zubov bez návštevy zubára.

Značka

od 35,59 € -18 %

FOLIGAIN

Produkty americkej značky Foligain patria medzi svetovú špičku v riešení problematiky vypadávania vlasov, ich revitalizácii a raste.

Značka

od 21,59 € -18 %

LAVERA Zubné pasty

Šetrné zubné pasty pomáhajú odstrániť zubný plak a remineralizovať zubnú sklovinu. V ponuke aj zubné pasty pre deti.

Produktová ponuka

od 4,19 € -20 %

PURITY VISION Akčné ceny

Extra jemný íl na hĺbkové čistenie, detoxikačné masky a peelingy tváre.

Produktová ponuka

od 6,39 € -20 %

MELITTA

Filtre na vodu a kávu, potravinové fólie, mikroténové vrecká, čistiace prostriedky do kávovarov, odvápňovače do kanvíc a iné praktické kuchynské pomôcky.

Značka

od 0,99 €

PRIMAPACK

Papier na pečenie, fólie, vrecká na občerstvenie, vrecká do mrazničky a viacúčelové vrecká rôznych veľkostí - všetko teraz za výhodnú cenu.

Značka

od 1,09 €

FROSCH

FROSCH

2 ks darček

V roku 1986 sa novo vytvorená značka FROSCH stala malým, zeleným priekopníkom na poli čistiacich výrobkov priateľských k životnému prostrediu. Značka vznikla spojením nadšenia a vysokého záujmu zákazníkov – zameranie na ochranu životného prostredia bolo v tom čase v Nemecku veľmi silné. Ekologicky zamerané výrobky mali veľký úspech. Sú založené na osvedčených ingredienciách a prírodných domácich prostriedkoch s vysokou mierou odbúrateľnosti v prírode, ktoré FROSCH používa nepretržite od svojho vzniku. Pred 25 rokmi značka FROSCH uviedla ako prvá na trh bezfosfátové detergenty. V priebehu času FROSCH rozšíril svoje expertné znalosti v oblasti ekologického čistenia, šetrného k životnému prostrediu. Ochrana životného prostredia a udržateľnosť sú nedielnou súčasťou celého výrobného reťazca vo výrobnom závode FROSCH v meste Mainz v nemeckom Porýní-Falci. Produkty FROSCH sú vyrábané s vysokým stupňom energetickej účinnosti nech už sa jedná o suroviny alebo spotrebu energie a vody. Vďaka tomu získala spoločnosť eko certifikát EMAS II. Vďaka svojmu prístupu a aktivitám značka FROSCH stále získava dôveru ďalších zákazníkov. FROSCH bola tiež menovaná Najdôveryhodnejšou značkou roku 2010 – deviatykrát za sebou – v oblasti „Čistiace prostriedky“ (každoročná voľba čitateľov Reader's Digest). Produkty FROSCH si zaistili miesto v takmer všetkých oblastiach domáceho čistenia.

Značka

od 2,29 € -17 %

SENSODYNE

SENSODYNE je značka zubných pást a ďalších prostriedkov udržiavajúcich zdravú ústnu dutinu. Spoločnosť bola založená už v roku 1907 a zubná pasta bola prvýkrát uvedená na trh o 54 rokov neskôr. Na Slovensku SENSODYNE patrí medzi najpredávanejšiu značku na citlivé zuby. SENSODYNE má dôveru zubných lekárov a je najdoporučovanejšou značkou na citlivé zuby. Prečo? Jednoducho preto, že sortiment zubných pást SENSODYNE sa osvedčil pri zmierňovaní bolesti citlivých zubov a pri poskytovaní dlhotrvajúcej ochrany, pokiaľ sa zuby čistia dvakrát denne.

Značka

od 2,99 € -35 %

PARODONTAX

Značka PARODONTAX patrí k absolútnym špičkám na trhu. Výrobky PARODONTAX sa vzájomne dopĺňajú, takže prináša komplexnú starostlivosť o zuby a celkové zdravie dutiny ústnej.

Značka

od 3,89 € -30 %

ORGANIC SHOP

Organic Shop je prírodná a organická kozmetika, inšpirovaná jedinečnými ingredienciami z celého sveta.

Značka

od 2,19 € -24 %

ORGANIC PEOPLE

Organic People - čistý domov, čistá príroda! Organic People obsahuje rad špeciálnych výrobkov pre domácnosť s plne biologicky odbúrateľnými zložkami, ktoré nepoškodzujú našu krásnu prírodu. Výrobky obsahujú vysoko účinné zložky, ktoré dokonale vyčistia vašu domácnosť a odstránia nepríjemné pachy.

Značka

od 2,89 €

PALMOLIVE

Značka PALMOLIVE patrí do portfólia výrobcu Colgate-Palmolive. Táto spoločnosť sa rozvíja od svojho vzniku v 19. storočí v USA. Dnes výrobky tejto spoločnosti používajú milióny spotrebiteľov na celom svete. Výrobky značky PALMOLIVE sú rôznorodé. Sú určené pre ženy, ale i pre mužov. Veľmi obľúbené sú sprchové gély, ktoré sú ucelené v týchto produktových radoch PALMOLIVE Naturals, Aromatherapy a Ayurituel. Príjemný kúpeľ vám zaistia PALMOLIVE peny do kúpeľov. PALMOLIVE sa tiež stará o vlasy a to prostredníctvom šampónov a kondicionérov. V neposlednom rade pod touto značkou môžete nájsť tekuté či tuhé mydlá.  

Značka

od 2,09 € -46 %

NATURA SIBERICA

Natura Siberica je kozmetika pre komplexnú starostlivosť o tvár, telo a vlasy v krásnom prevedení. V sortimente nájdete aj prípravky zubnej hygieny. Prírodná kozmetika Natura Siberica sa vyrába na území Európskej únie v Estónsku.

Značka

od 3,89 € -16 %

ECOEGG

Vajíčko na pranie poslúži dlhé roky, stačí doň doplňovať minerálne perly. Pranie sa tak zaobíde bez dráždivých látok, bohužiaľ úplne bežných v konvenčných prostriedkoch. Ecoegg preto náramne svedčí predovšetkým domácnostiam s ekzematikami, alergikmi alebo malými deťmi. Ostatne, všetky ich prípravky sú k zdraviu človeka tak šetrné, že ich cenou Allergy Friendly Product ovenčila aj uznávaná organizácia Allergy UK. A keď už sme u tých vyznamenaní, za reč stojí aj to pod záštitou samotnej britskej kráľovnej z roku 2016, ktoré sa nazýva Queen's Award for Enterprise for Innovation a ide o vysoko cenené uznanie v oblasti inovácií. V roku 2020 ich unikátne produkty ocenila aj nezávislá organizácia The Grocer, a to cenou New Product Award.

Značka

od 6,19 € -16 %

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.