Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » L » LA ROCHE-POSAY

LA ROCHE-POSAY

Dermatologické laboratórium La Roche-Posay spolupracuje s dermatológmi z celého sveta, výsledkom je spojenie termálnej vody s výnimočnými účinkami a neprekonateľné expertízy špecialistov na citlivú pleť. Ide o skutočnú komunitu založenú na štyridsaťročnom spojení, ktoré v mnohom presahuje každodennú podporu v starostlivosti o citlivú pleť.

 

La Roche- Posay je tradičná dermatologická značka spojená s liečebným centrom v mestečku La Roche-Posay na juhu Francúzska. Termálne liečebné centrum La Roche-Posay je č. 1 medzi európskymi centrami termálnej dermatológie, kde viac ako 30 % pacientov tvoria deti. Základnou aktívnou látkou všetkých prípravkov je termálna voda s unikátnymi terapeutickými účinkami.

V priebehu takmer 40 rokov spolupráce s dermatológmi a vďaka viac než 1000 klinickým a observačným štúdiám, sa stala značka La Roche-Posay doplnkom dermatológov pri liečbe rôznych kožných ochorení, ale predovšetkým je špecialistom v oblasti každodennej starostlivosti o citlivú pokožku. V dnešnej dobe je odporúčaná viac ako 25 000 dermatológmi po celom svete.

La Roche-Posay je známa pre svoje dermatologické prípravky novej generácie s minimalistickým zložením, ktoré sú vyrábané podľa striktných noriem farmaceutického priemyslu. Spotrebitelia ju volia predovšetkým pre jej bezpečnosť, účinnosť, ale aj širokú ponuku prípravkov a textúr od hygieny po starostlivosť o pleť, vlasy, telo alebo make-upy.

Viac informácií
LA ROCHE-POSAY

Produktové rady

Cena (Eur)

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam