Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Starostlivosť o detské zúbky » Detské zubné kefky » Detské manuálné kefky

Spokar zubná kefka Junior 3433 mäkký

Kód výrobku: 98693
80 %
Detská zubná kefka s novým dizajnom.

Viac informácií

1,89 €

Skladom

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Všetko za 3,99 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie Spokar zubná kefka Junior 3433 mäkký

Detská zubná kefka s novým dizajnom.

Zaoblené konce vlákien nepoškodzujú ďasná, ale masírujú.

Technika čistenia zubov
Zvolená technika čistenia zubov by mala zodpovedať veku človeka a stave jeho chrupu. Pre malé deti a mládež odporúčame jednoduchú stieracie techniku ​​čistenia zubov. Tá sa - podľa pohybu štetín od ďasna smerom ku korunke zuba - nazýva aj "od červeného k bielemu".

Dospelým, ktorí mávajú voľnejšie medzizubné priestory, mostíky a pod., Odporúčame o niečo náročnejšie metódy čistenia zubov, ktoré umožňujú prenikanie štetín aj do priestorov medzi jednotlivými zubami alebo do skulinek u zubných koruniek a mostíkov. Týmto metódam hovoríme podľa pohybu kefky vibračný kombinované. To preto, že čistí nielen povrch zubov, ale tiež masírujú ďasná.

Všeobecne platí, že detailné nácvik všetkých spôsoboch alebo techník čistenia zubov tak, aby sa robili skutočne správne, je potrebné vykonať v ordinácii zubného lekára, najlepšie vždy s vlastným zubnou kefkou.

Pravidlá čistenie zubov
Jedno z všeobecných pravidiel čistenia zubov hovorí, že žiadna technika čistenia zubov by nemala bolieť. Pozorujeme Ak pri čistení (kefkou, vláknom, špáradlom) bolesť, býva to známkou buď nesprávne techniky či používanie nevhodných prostriedkov na čistenie zubov, alebo zubného kazu či ochorenie ďasná. Iné dôležité pravidlo hovorí, že čistenie zubov kefkou treba kombinovať s ďalším prostriedkom na čistenie chrupu. U detí a mládeže predovšetkým so zubným vláknom. Domnievame sa, že dvanásťročné deti by po nácviku v zubnej ordinácii mali vlákno vedieť používať. U dospelých je veľmi vhodné kombinovať používanie klasických kefiek s medzizubnou kefkou.

Na medzizubná kefka nie je nutné nanášať zubnú pastu. Za normálnych okolností je potrebné čistiť zuby aspoň 3 minúty. U tých, ktorí však majú napríklad nepravidelne postavené zuby (tzv. Ortodontickej vady) alebo majú pevné strojčekmi na rovnanie zubov či zubné mostíky alebo u tých, ktorí sú liečení pre zápal ďasien a parodontitídy (ľudovo paradentózu) platí, že doba potrebná k správnemu vyčistenie chrupu je dlhšia. Zuby je vhodné čistiť aspoň dvakrát denne, najlepšie však po každom jedle.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: SPOJENÉ KARTÁČOVNY PELHŘIMOV
Značka: SPOKAR
Produktová rada: SPOKAR detské zubné kefky
Kód výrobku: 98693
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: SPOJENÉ KARTÁČOVNY PELHŘIMOV

Recenzie (2)

Recenzie Spokar zubná kefka Junior 3433 mäkký

Recenzie od 2 užívateľov s celkovým hodnotením 80 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Dobré kartáčky pro děti

Prečo je to po česky?

60 %

Příliš tvrdé a dlouhé štětiny (prostě pelhřimovský Spokar).

Prečo je to po česky?

Diskusia

Diskusia Spokar zubná kefka Junior 3433 mäkký

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam