Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Dekoratívna kozmetika » Kozmetika na oči » Riasenky

Riasenky

Asi máloktorá žena si vie predstaviť deň bez toho, aby počas neho nepoužila riasenku. Možno nemáte čas na dôkladné líčenie očnými tieňmi, ale nájsť si pár okamžikov na ten zázrak v tube so štetcom, to je jednoducho nutnosť. Zdôrazní vaše oči, dodá im šmrnc a zintenzívni efekt objemných a zvodných rias.

Čo riasenky s vašimi riasami dokážu

 • predĺžiť
 • dodať im objem
 • nadvihnúť riasy
 • dodať natočený efekt
 • zachovať prirodzenosť rias

Vždy majte v prvom rade na pamäti to, že vôbec najdôležitejšie na celej riasenke je výber kvalitnej kefky. A práve preto sa nebojte investovať do kvalitných značiek. Chybu rozhodne neurobíte so značkami Lancome alebo Mary Kay. Farba býva takmer u všetkých riaseniek rovnaká, v drtivej väčšine samozrejme čierna, ale objaviť sa môžu i iné farby, napríklad odtiene hnedej či zelenej. Riasenka sa samozrejme nesmie vyložene matlať, droliť a rozmazávať. Na to dajte naozaj pozor, pretože taká vám bude k ničomu. Ale také v našej ponuke iba overených a kvalitných značiek nenájdete.

Podľa príležitosti použitia možeme riasenky tiež deliť na dva ďalšie druhy:

 • 1. Klasická riasenka - tie sú perfektné pre každodenné líčenie a väčšinou idú veľmi jednoducho odstrániť. Úplnou klasikou potom je Max Factor Calorie, legenda medzi riasenkami.
 • 2. Vodeodolná - Vezmite si ju so sebou na dovolenku a nebudete ľutovať. Skutočne totiž vydrží i vo vode, iba potom musíte použiť kvalitný odličovač - napríklad nejaký olejový výrobok. Rozhodne vyskúšajte riasenku Bourjois Paris Mascara, tá skvelo drží a zvýši i objem vašich rias.

Trpíte alergiami a bojíte sa nepríjemných reakcií? Na trhu sú pochopiteľne i riasenky pre citlivé oči. Také riasenky sú vhodné i pre dámy, ktoré nosia kontaktné šošovky.

Vyberte si teda z veľkého množstva riaseniek na trhu a oslňte okolie dĺžkou a hustotou svojich rias.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • REFECTOCIL Farba na riasy a obočie prírodná hnedá 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Farba na riasy a obočie pre ich požadovaný odtieň. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potreba 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3 % oxidantu (nie je súčasťou balenia) k aktivovaniu farby. Tuba vystačí na 30 - 40 použití. Než zahájite farbenie... Pre dosiahnutie optimálneho farebného výsledku musia byť riasy a obočie suché a nemastné. Vezmite iba 2 podkladové papieriky RefectoCil. Natrite spodné viečko a spodnú stranu podkladového papierika krémom či vazelínou. Aby sa na pokožku nedostala žiadna farba, vtlačte po jednom papieriku pod riasy. Používajte ochranné rukavice, prípravok obsahuje fenylendiamines. Farbenie Priamo pred farbením zamiešajte pomocou priloženej tyčinky na farbenie 2 cm farby a 10 kvapiek tekutého oxidantu Refectocil v kozmetickej miske do konzistencie pasty. Potom čo zavriete jedno oko, naneste farbu tyčinkou na riasy, pokým nie sú úplne pokryté farbou. Potom naneste v smere rastu rovnaký alebo svetlejší odtieň na obočie. Doba pôsobenia: 5 - 10 minút, v závislosti na požadovanej intenzite. Čistenie: Po zapôsobení zotrite prebytočnú farbu z obočia chumáčikom vaty. Ak sa dostane pleť do styku s farbou, rýchlo a jemne odstráňte farebné škvrny pomocou odstraňovača farby (odstraňovač sa nesmie aplikovať na oblasť okolo očí a riasy). Zložte opatrne podkladové papieriky a suchým chumáčikom vaty zotrite prebytočnú farbu. Potom odstráňte vodou a vatou zbytky farby. Až do úplného vyčistenia oko neotvárajte! Oxidant nie je súčasťou farby na riasy. Je nutné ho zakúpiť samostatne!

  4,18 €

 • REFECTOCIL Barva na řasy a obočí černá 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy - na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a cca 10 kapek 3 % oxidantu k aktivování barvy. Oxidant není součástí barvy na řasy. Barva na řasy a obočí vystačí na 30 - 40 použití. Než zahájíte barvení... Pro dosažení optimálního barevného výsledku musejí být řasy a obočí suché a nemastné. Vezměte pouze 2 podkladové papírky RefectoCil. Natřete spodní víčko a spodní stranu podkladového papírku krémem či vazelínou. Aby se na pokožku nedostala žádná barva, vtlačte po jednom papírku pod řasy. Použivejte ochranné rukavice, přípravek obsahuje fenylendiamines. Barva Přímo před barvením zamíchejte pomocí přiložené tyčinky na barvení 2 cm barvy a 10 kapek tekutého oxidantu Refectocil v kosmetické misce do konzistence pasty. Poté co zavřete jedno oko, naneste barvu tyčinkou na řasy, dokud nejsou úplně pokryty barvou. Potom naneste ve směru růstu stejný nebo světlejší odstín na obočí. Doba působení: 5 - 10 minut, v závislosti na požadované intenzitě. Čištění: Po zapůsobení setřete přebytečnou barvu z obočí chomáčkem vaty. Pokud přijde pleť do styku s barvou, rychle a jemně odstraňte barevné skvrny pomocí odstraňovače barvy (odstraňovač se nesmí aplikovat na oblast okolo očí a řasy). Řasy - sejměte opatrně podkladové papírky a suchým chomáčkem vaty setřete přebytečnou barvu. Potom odstraňte vodou a vatou zbytky barvy. Až do úplného vyčištění oko neotvírejte! Oxidant není součástí barvy na řasy. Je nutné jej zakoupit samostatně!

  4,18 €

 • REFECTOCIL Barva na řasy a obočí světle hnědá 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Barva na řasy i obočí pro jejich požadovaný odstín. Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a cca 10 kapek 3 % oxidantu (není součástí balení) k aktivování barvy. Tuba vystačí na 30 - 40 použití. Než zahájíte barvení... Pro dosažení optimálního barevného výsledku musejí být řasy a obočí suché a nemastné. Vezměte pouze 2 podkladové papírky RefectoCil. Natřete spodní víčko a spodní stranu podkladového papírku krémem či vazelínou. Aby se na pokožku nedostala žádná barva, vtlačte po jednom papírku pod řasy. Použivejte ochranné rukavice, přípravek obsahuje fenylendiamines. Barvení Přímo před barvením zamíchejte pomocí přiložené tyčinky na barvení 2 cm barvy a 10 kapek tekutého oxidantu Refectocil v kosmetické misce do konzistence pasty. Poté co zavřete jedno oko, naneste barvu tyčinkou na řasy, dokud nejsou úplně pokryty barvou. Potom naneste ve směru růstu stejný nebo světlejší odstín na obočí. Doba působení: 5 - 10 minut, v závislosti na požadované intenzitě. Čištění: Po zapůsobení setřete přebytečnou barvu z obočí chomáčkem vaty. Pokud přijde pleť do styku s barvou, rychle a jemně odstraňte barevné skvrny pomocí odstraňovače barvy (odstraňovač se nesmí aplikovat na oblast okolo očí a řasy). Sejměte opatrně podkladové papírky a suchým chomáčkem vaty setřete přebytečnou barvu. Potom odstraňte vodou a vatou zbytky barvy. Až do úplného vyčištění oko neotvírejte! Oxidant není součástí barvy na řasy. Je nutné jej zakoupit samostatně!

  4,18 €

 • REFECTOCIL Barva na řasy a obočí grafit 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a cca 10 kapek 3 % oxidantu k aktivování barvy. Oxidant není součástí barvy na řasy. Tuba vystačí na 30 - 40 použití. Než zahájíte barvení... Pro dosažení optimálního barevného výsledku musejí být řasy a obočí suché a nemastné. Vezměte pouze 2 podkladové papírky RefectoCil. Natřete spodní víčko a spodní stranu podkladového papírku krémem či vazelínou. Aby se na pokožku nedostala žádná barva, vtlačte po jednom papírku pod řasy. Použivejte ochranné rukavice, přípravek obsahuje fenylendiamines. Barvení Přímo před barvením zamíchejte pomocí přiložené tyčinky na barvení 2 cm barvy a 10 kapek tekutého oxidantu Refectocil v kosmetické misce do konzistence pasty. Poté co zavřete jedno oko, naneste barvu tyčinkou na řasy, dokud nejsou úplně pokryty barvou. Potom naneste ve směru růstu stejný nebo světlejší odstín na obočí. Doba působení: 5 - 10 minut, v závislosti na požadované intenzitě. Čištění: Po zapůsobení setřete přebytečnou barvu z obočí chomáčkem vaty. Pokud přijde pleť do styku s barvou, rychle a jemně odstraňte barevné skvrny pomocí odstraňovače barvy (odstraňovač se nesmí aplikovat na oblast okolo očí a řasy). Řasy - sejměte opatrně podkladové papírky a suchým chomáčkem vaty setřete přebytečnou barvu. Potom odstraňte vodou a vatou zbytky barvy. Až do úplného vyčištění oko neotvírejte! Oxidant není součástí barvy na řasy. Je nutné jej zakoupit samostatně!

  4,18 €

 • EVELINE Total Action Sérum na řasy 8v1

  skladom > 5 ks

  Komplex Luxury of Youth, bohatý na vzácný arganový olej, aktivně působí v součinnosti s kyselinou hyaluronovou. Proniká do struktury řas a stimuluje jejich růst, opticky zdvojnásobí jejich objem. D-Panthenol posiluje řasy od kořínků ke konečkům. Pravidelným používáním séra dosáhnete viditelně silnějších a delších řas, méně náchylných k vypadávání. Profesionální, flexibilní kartáček se saténovou konzistencí séra dodá Vašemu pohledu okamžitě hypnotizující moc. Aplikujte koncentrované sérum 8v1, pokud jsou Vaše řasy: oslabené křehké bez lesku krátké tenké vybledlé vypadávající pomalu rostoucí  Aplikace Použijte jako podkladovou řasenku, aplikujte na vyčištěné a suché řasy před nanesením make-upu.Použijte jako řasy oživující sérum, aplikujte každý den na vyčištěné a suché řasy před nanesením make-upu. Výrobek není parfémovaný. Vhodný také pro osoby s citlivýma očima a nositele kontaktních čoček. Dermatologicky testováno

  4,73 €

 • Artdeco Clear Lash And Brow Gel 10ml

  3 dni

  Transparetní gel na obočí a řasy Artdeco Clear Lash And Brow Gel.Gel na obočí a na řasy Artdeco Clear Lash And Brow Gel fixuje řasy a obočí. Dodává řasám a obočí lesk. Použití: Aplikujte rovnoměrně na řasy a obočí.

  8,92 €

 • MAKEUP TRADING Kufrík dekoratívnej kozmetiky

  MAKEUP TRADING Kufrík dekoratívnej kozmetiky

  Akcia

  2 dni

  Kompletná sada dekoratívnej kozmetiky v striebornom kufríku. Očné tiene sú pudrové, jemne perleťové. Sada obsahuje 32x očný tieň (19,2 g) 2x tvárenka (6,4 g) 4x rúž (12 g) 4x lak na nechty (32 ml) 1x kontúrovacia ceruzka na pery 3x kontúrovacia ceruzka na oči (1,2 g - čierna, šedá, hnedá) kozmetické aplikátory Rozmery kufríka Kozmetický kufrík má rozmery 25x16x9 cm.

  12,91 € -18% 15,76 €

 • MAX FACTOR Riasenka 2000 Calorie čierna

  MAX FACTOR Riasenka 2000 Calorie čierna

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Krásne nalíčené riasy vždy a všade Tradičné objemovej formuly môžu občas sklamať očakávania. Riasenka Max Factor 2000 Calorie maskara vám prepožičia absolútne dokonalý vzhľad rias, ktoré získavajú na extrémnom objeme Odolná voči dotyku, vodeodolná, až o 300 % väčší objem rias, neparfumovaná, hypoalergénna, vhodná aj pre nositeľky kontaktných šošoviek. Skvelé vlastnosti výrobku Špeciálne zloženie obsahuje patentované tekuté kryštály, ktoré majú "na svedomí" dĺžku a objem. Unikátny spevňovač - duálny polymérové systémy a prírodné vosky - zaisťujú, aby sa riasenka nerozmazávala a vydržala bezo zmeny po celý deň. Prítomné polyméry potom zaisťujú vodeodolnosť a špeciálne vybrané vosky odolávajú topenia pri telesnej teplote. Pre zaistenie maximálneho objemu a nezlepovaná rias disponuje  špeciálnym kefkou s široko rozloženými štetinkami, ktorý zaručuje vždy aplikáciu ideálneho množstvo maskary. Výsledkom je rovnomerné nalíčenie rias a zväčšenie ich objemu až o 300% - od korienkov až ku končekom. Renomé najlepšie z najlepších Počas dvoch desaťročí si maskara 2000 Calorie vybudovala renomé čoby najlepší z najlepších nielen medzi ženami na celom svete, ale aj medzi profesionálnymi vizážistu. Tí oceňujú predovšetkým jej unikátne zloženie zaručujúce docielenie dramatického objemu rias pomocou špeciálne tvarovaného kefky pre aplikáciu ideálneho množstvo maskary. Kreatívne riaditeľka Max Factor Pat McGrath k tomu podotýka: 2000 Calorie má v mojom kozmetickom kufríku svoje nenahraditeľné miesto už niekoľko rokov. Pre mňa je 2000 Calorie riasenkou, na ktorú sa môžem vždy 100% spoľahnúť, ak chcem vytvoriť skutočne dramatický vzhľad. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu sa jednoducho nanáša aj v niekoľkých vrstvách a vytvára tak dokonalý objem.  

  5,25 € -29% 7,37 €

 • EVELINE Advance Volumiére aktivátor rastu rias 3v1

  EVELINE Advance Volumiére aktivátor rastu rias 3v1

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Inovatívny koncentrované sérum na riasy v sebe spája patentovanej funkcie rastu rias, aktivátora a podkladového náteru pod riasenku. Bio Restore Complex ™ obsahuje koncentrát vybraných prísad zaisťujúce hlbokú regeneráciu, obnovu a ochranu štruktúry rias. Špeciálne navrhnutý kefka a hodvábne zloženie séra sa postarajú o Váš hypnotický pohľad. Skvelé výsledky posilňuje a obnovuje štruktúru rias dodáva nádherný, zmyselný objem zabezpečuje profesionálnu ochranu Ako aktivátor používať? 1. Ako základ riasenky na vyčistené a suché riasy pred nanesením make-upu2. Ako obnovujúci sérum, používajte denne pred spaním na suché a očistené riasy. Ďalšie dôležité informácie Výrobok je oftalmologicky testovaný, bez parfumácie. Vhodné aj pre citlivé oči, možno aplikovať aj pri nosení kontaktných šošoviek. Obsah balenia: 10ml.

  3,97 € -16% 4,74 €

 • AVON Riasenka SuperShock 10 ml (Black)

  AVON Riasenka SuperShock 10 ml (Black)

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Riasenka s revolučným kefkou Volume Boost, ktorá nanáša maximálne množstvo farby už jedným ťahom, bez toho, aby riasy zlepila. Farba kefky nie je pod vrstvou riasenky viditeľná. Ako používať: aplikujte jemnými ťahmi na riasy.

  4,36 € -40% 7,30 €

 • SOS Lash Booster sérum na riasy s arganovým olejom

  skladom > 5 ks

  Obnovujúce sérum, rastový aktivátor a podkladová riasenka v jednom. Inovatívna receptúra bohatá na účinné látky, ktoré pôsobia v súčinnosti s arganovým olejom, zaistí silné regeneračné a vyživujúce vlastnosti. Profesionálne flexibilné kefka a saténová konzistencia séra dodá vašim očiam hypnotický pohľad. Jak multifunkčné sérum 5v1 na riasy pôsobí? 1. Zdvojnásobuje objem rias.2. Rozširuje a posilňuje.3. Vyživuje a regeneruje.4. Podporuje a zrýchľuje rast rias.5. Zabraňuje vypadávaniu rias. Sérum obsahuje špeciálne vybrané aktívne zložky BioHyaluron ComplexTM vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalurónovej okamžite preniká do štruktúry rias, intenzívne hydratuje, vyhladzuje a stimuluje ich rast. Luxury of youth ComplexTM bohatý na vzácny arganový olej dokonale regeneruje, vyživuje a posilňuje riasy. Účinne obnovuje a chráni vlasové vlákno pred škodlivými vonkajšími faktormi. D-panthenol (provitamín B5) okamžite preniká do rias, hydratuje, vyhladzuje a zahusťuje vlasové vlákno, dodáva lesk, chráni, regeneruje a posilňuje riasy od korienkov ku končekom.

  4,71 €

 • Eveline Riasenka Celebrity 8 ml

  skladom > 5 ks

  Riasenka v kombinácii so sérom pre obnovu rias VOLUME CELEBRITY dodá vašim očiam extrémnu dĺžku, ohromujúci objem a neuveriteľnú hustotu rias. Dokonale tvarovaná kefka presne oddeľuje, opticky predlžuje a nezlepuje riasy. Výsledok je viditeľný už po prvom použití a s každou ďalšou aplikáciou sa efekt násobí. až 10x hustejšie vzhľad o 45 ° zahnuté riasy krásny, podmanivý vzhľad dokonale oddelené riasy bez hrudiek Obsah balenia: 8 ml

  3,97 € -15% 4,65 €

 • MAX FACTOR Riasenka False Lash Effect Mascara Black 13,1 ml

  MAX FACTOR Riasenka False Lash Effect Mascara Black 13,1 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Riasenka Max Factor False Lash Effect Mascara. Riasenka pre maximálny objem rias. Riasenka s jednoduchou aplikáciou a absolútne fantastickým efektom výrazných rias, ktorým nechýba dokonalosť a objem. Disponuje obrím kefkou, ktorý zaisťuje nielen jednoduchú aplikáciu, ale predovšetkým maximálny objem. Zvýrazní každú riasu zvlášť od koreňa až ku končeku a spolu s novou technológiou Liquid Lash dodáva riasam na objeme. Výsledkom je vzhľad, ktorý si v ničom nezadá s umelými riasami a pritom pôsobí úplne prirodzene. Použitie Aplikujte jemnými ťahmi kefkou naneste maskaru na riasy. Poznámka: Vyobrazený odtieň môže byť skôr orientačné, záleží na nastavení farieb Vášho monitoru.

  7,26 € -34% 10,98 €

 • MAX FACTOR Masterpiece Mascara Rich Black 4,5 ml

  MAX FACTOR Masterpiece Mascara Rich Black 4,5 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Riasenka Max Factor Masterpiece Mascara pre maximálny objem rias. Špeciálne vyvinutý kefka nalíči každú riasu oddelene od korienkov ku končekom, dokonca aj tie najmenšie riasy v kútikoch. Použitie Aplikujte jemnými ťahmi kefkou naneste maskaru na riasy. Poznámka: Vyobrazený odtieň môže byť skôr orientačné, záleží na nastavení farieb vášho monitoru.

  6,27 € -37% 9,96 €

 • Max Factor 2000 Calorie Curved Brush Mascara 9ml (Odstín Black černá)

  Max Factor 2000 Calorie Curved Brush Mascara 9ml (Odstín Black černá)

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Kozmetika Max Factor Max Factor 2000 Calorie Curved Brush Mascara Riasenka pre dlhé a natočené riasy plné objemu. Odtieň Black čierna. Pre svoju schopnosť dodať riasam objem až o 300% patrí 2000 Calorie značky Max Factor od svojho uvedenia k celosvetovo najúspešnejším řasenkám. Teraz prichádza jej nová varianta 2000 Calorie Mascara Curved BRUSH s novým zahnutým kefkou pre prekrásne natočené a až o 50% dlhšie riasy. S novým tvarujúcimi kefkou dodá 2000 Calorie riasam úžasný objem, navyše je predĺži a natočí - v jedinom ťahu. Poznámka: Vyobrazený odtieň môže byť skôr orientačné, záleží na nastavení farieb Vášho monitoru.

  5,25 € -40% 8,80 €

 • Eveline Riasenka Extension Volume 9 ml

  skladom > 5 ks

  Výjimečné elastické kartáče Perfect Brush™ a Bold&Flexy Brush™ byly vyrobeny s použitím nejnovějších materiálů DuPoint Hytrel Technology ®. Zajišťují perfektní make-up, precizně oddělují řasy a umožňují pokrýt každou z řas, a to i v rozích. okamžité prodloužení smyslné velkolepé zvlnění separace a tvarování intenzivní černá barva Obsah balení: 9ml

  3,53 € -6% 3,74 €

 • Max Factor 2000 Calorie Waterproof Mascara 9ml (Rich Black čierna)

  skladom > 5 ks

  Objemová vodeodolná riasenka. Pre zaistenie maximálneho objemu a nezlepovaná rias disponuje špeciálnou kefkou s široko rozloženými štetinkami, ktorý zaručuje vždy aplikácii ideálneho množstvo riasenky. Výsledkom je rovnomerné nalíčenie rias a zväčšenie ich objemu až o 300% - od korienkov až ku končekom. Poznámka: Vyobrazený odtieň môže byť skôr orientačné, záleží na nastavení farieb Vášho monitoru.

  5,18 €

 • Eveline Riasenka 3D Glam Volume&Long&Waterproof 9 ml

  skladom > 5 ks

  Moderní 3D složení speciálních vosků a pigmentů. Voděodolná řasenka. perfektně zahušťuje prodlužuje řasy odolává extrémním teplotám a vysoké vlhkosti nerozmazává se Obsah balení: 9ml

  3,89 € -11% 4,37 €

 • Eveline Riasenka Mega Veľkosť Ultra Long & Volume

  skladom > 5 ks

  Revolučná riasenka MEGA SIZE zabezpečí okamžitý efekt s maximálne dlhými a hustými riasami. Inovatívny BEAUTY & amp; CARE zloženie riasenky vytvaruje riasy dlhé, silné a ostré. Profilovaný, silikónový DOUBLE BRUSHTM kefka dôkladne nanesie maskaru na riasy. Silikónové mikro hrebienky dôkladne oddelí riasy a maximálne je predĺži a zahustí od korienkov až po ich samotný koniec. Zloženie, ktoré sa stará Zloženie bohaté na minerálne pigmenty, ryžový vosk, karnaubský prírodný vosk a vitamínov (A, E a F) dokonale posilňuje a vyživuje riasy. Zabraňuje padaniu rias a ich lámaniu, stimuluje ich rast. Vďaka obsahu D-Panthenolu je riasenka veľmi šetrná k očiam a nespôsobuje podráždenie.

  3,53 €

 • Eveline Riasenka Extension Volume čierna 9 ml

  skladom > 5 ks

  Výjimečné elastické kartáče Perfect Brush™ a Bold&Flexy Brush™ byly vyrobeny s použitím nejnovějších materiálů DuPoint Hytrel Technology ?. Zajišťují perfektní make-up, precizně oddělují řasy a umožňují pokrýt každou z řas, a to i v rozích. mega zahušťování velkolepé prodloužení oddělení s laserovou přesností Intenzivní černá barva maximální péče o řasy Obsah balení: 9ml

  3,53 € -6% 3,74 €

 • Eveline Riasenka 3D Glam Volume&Everylash 9 ml

  skladom > 5 ks

  Moderní 3D složení speciálních vosků a pigmentů perfektně zahušťuje dokonale separuje zvětšuje objem kulovitý tvar štětečku zajistí ideální pokrytí jednotlivých řas Obsah balení: 9ml

  3,89 € -11% 4,37 €

 • Eveline Riasenka Big Volume Waterproof 9 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Voděodolná řasenka Mega objem za všech podmínek Dokonale oddělené řasy Ideální zvlnění řas Dlouhotrvající efekt Obsah balení: 9ml

  4,25 € -14% 4,95 €

 • EVELINE Řasenka Big Volume Lash BIO formula Black

  skladom 3 - 5 ks

  Patentované složení Bio řasenky založeno na přírodních složkách v Bio kvalitě. Obsahuje vysoce kvalitní rostlinné oleje a vosky. D-Panthenol - hydratuje a účinně zvyšuje pružnost řas Karnaubský vosk – vyživuje řasy, regeneruje je a chrání proti vypadávání Přírodní minerální pigmenty oživují řasy, stimulují jejich růst a chrání proti mechanickému poškození Inovativní bio-přírodní formule Flexi štětec dodává řasám nádherný, smyslný objem a neuvěřitelný pocit lehkosti Dokonale oddělené řasy bez hrudek Krásný efekt jasně tučných řas Obsah balení: 9ml

  4,33 €

 • Eveline Riasenka Magnetic Look Ultra Volume

  skladom > 5 ks

  Revolučná MAGNETIC LOOK riasenka poskytuje okamžité výsledky, silne zhrubnuté a husté riasy. Inovatívna formula BEAUTY & amp; CARE robí riasy silné, ostré a dobre natočeného. Tvarovaná silikónová kefka FLEXY BRUSHTM rovnomerne nanáša na riasy, takže nezostávajú žiadne hrudky. Silikónové mikro vlásky oddeľujú riasy presne, dodajú riasam objem až o 200%. Zloženie, ktoré sa stará Vzorec je bohatý na minerálne pigmenty, prírodné karnaubský vosk a komplex vitamínov (A, E a F), aby sa zabránilo vypadávaniu rias, stimuluje ich rast. Vďaka obsahu D-Panthenolu je veľmi jemný na oči a nespôsobuje podráždenie. Dokonale posilňuje, vyživuje riasy.

  3,53 € -8% 3,85 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam