Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Dekoratívna kozmetika » Kozmetika na oči » Ceruzky na obočie

Ceruzky na obočie

Bezchybný make-up a perfektne namaľované oči - áno, to je základ. Zabúdať ale rozhodne nesmiete ani na úpravu vášho obočia! Pokiaľ je totiž príliš svetlé, môže to pôsobiť dojmom, akoby ste žiadne obočie ani nemali.

Veď práve obočie významne dokresľuje výraz celej tváre. Preto je treba použiť tu správnu ceruzku na obočie a domaľovať sa k dokonalosti.

Čo vlastne taká ceruzka dokáže? Vaše obočie zvýrazní, opticky zahustí a vďaka nej dosiahnete požadovaný tvar i odtieň.

Pri výbere ceruzky dajte pozor a to, aký farebný odtieň chcete použiť. Napríklad kontúrovacia ceruzka značky MARY KAY je v ponuke vo farebnej škále ako pre brunetky, tak pre blondínky a navyše je vodeodolná a oftalmologicky testovaná. Tým pádom vášmu oku nijak neublíži.

Skvelou voľbou je rozhodne i ceruzka Dermacol eyebrow pencil. Je totiž obojstranná. Z jednej strany je to jemná ceruzka, z druhej strany má praktickú kefku, ktorou obočie krásne prečešete.

Tvar, farba a hustota vášho obočia dodá vašej tvári výraz a energiu, preto sa snažte vždy zvoliť vhodný odtieň i vytvarovanie.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Makeup Revolution London Focus & Fix Eyebrow Shaping Kit 5,8g Set pro…

  skladom do 24 hodín

  Set pro úpravu obočí Makeup Revolution London Focus & Fix Eyebrow Shaping Kit.Set pro úpravu obočí Makeup Revolution London Focus & Fix Eyebrow Shaping Kit obsahuje 3 odstíny pro světlejší typy a voskový krém. Součástí setu je štěteček pro snadnou aplikaci a pinzeta. Praktické balení je ideální na cesty. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

  4,01 €

 • EVELINE Darčekový balíček Gift Set 6 Big Volume

  skladom > 5 ks

  Set obsahuje Big Volume riasenku 9 ml Riasenka zosiňuje efekt s každým ťahom špeciálneho Big Brush štetčeka. Súčasne poskytuje dokonalé oddelenie rias a naozaj hypnotizujúci pohľad. Korektor na obočie 5v1 9 ml Tmavo-hnedý korektor ideálne zdôrazní línie obočia, ľahko a presne sa aplikuje. Kajal ceruzku na oči Ceruzka s intenzívnym čiernym pigmentom, mäkká textúra umožní make-up jedným ťahom.

  9,79 € -11% 10,96 €

 • MAKEUP TRADING Kufrík dekoratívnej kozmetiky

  MAKEUP TRADING Kufrík dekoratívnej kozmetiky

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Kompletná sada dekoratívnej kozmetiky v striebornom kufríku. Očné tiene sú pudrové, jemne perleťové. Sada obsahuje 32x očný tieň (19,2 g) 2x tvárenka (6,4 g) 4x rúž (12 g) 4x lak na nechty (32 ml) 1x kontúrovacia ceruzka na pery 3x kontúrovacia ceruzka na oči (1,2 g - čierna, šedá, hnedá) kozmetické aplikátory Rozmery kufríka Kozmetický kufrík má rozmery 25x16x9 cm.

  12,91 € -18% 15,76 €

 • EVELINE Art Scenic korektor obočí 10 ml

  skladom 3 - 5 ks

  EVELINE Art Scenic korektor obočí ztmavuje obočí a rozjasňuje ho. Výsledek opticky reguluje požadovaný vzhled ztmavuje obočí rozjasňuje ho

  3,93 €

 • REFECTOCIL Farba na riasy a obočie prírodná hnedá 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Farba na riasy a obočie pre ich požadovaný odtieň. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potreba 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3 % oxidantu (nie je súčasťou balenia) k aktivovaniu farby. Tuba vystačí na 30 - 40 použití. Než zahájite farbenie... Pre dosiahnutie optimálneho farebného výsledku musia byť riasy a obočie suché a nemastné. Vezmite iba 2 podkladové papieriky RefectoCil. Natrite spodné viečko a spodnú stranu podkladového papierika krémom či vazelínou. Aby sa na pokožku nedostala žiadna farba, vtlačte po jednom papieriku pod riasy. Používajte ochranné rukavice, prípravok obsahuje fenylendiamines. Farbenie Priamo pred farbením zamiešajte pomocou priloženej tyčinky na farbenie 2 cm farby a 10 kvapiek tekutého oxidantu Refectocil v kozmetickej miske do konzistencie pasty. Potom čo zavriete jedno oko, naneste farbu tyčinkou na riasy, pokým nie sú úplne pokryté farbou. Potom naneste v smere rastu rovnaký alebo svetlejší odtieň na obočie. Doba pôsobenia: 5 - 10 minút, v závislosti na požadovanej intenzite. Čistenie: Po zapôsobení zotrite prebytočnú farbu z obočia chumáčikom vaty. Ak sa dostane pleť do styku s farbou, rýchlo a jemne odstráňte farebné škvrny pomocou odstraňovača farby (odstraňovač sa nesmie aplikovať na oblasť okolo očí a riasy). Zložte opatrne podkladové papieriky a suchým chumáčikom vaty zotrite prebytočnú farbu. Potom odstráňte vodou a vatou zbytky farby. Až do úplného vyčistenia oko neotvárajte! Oxidant nie je súčasťou farby na riasy. Je nutné ho zakúpiť samostatne!

  4,18 €

 • REFECTOCIL Barva na řasy a obočí černá 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy - na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a cca 10 kapek 3 % oxidantu k aktivování barvy. Oxidant není součástí barvy na řasy. Barva na řasy a obočí vystačí na 30 - 40 použití. Než zahájíte barvení... Pro dosažení optimálního barevného výsledku musejí být řasy a obočí suché a nemastné. Vezměte pouze 2 podkladové papírky RefectoCil. Natřete spodní víčko a spodní stranu podkladového papírku krémem či vazelínou. Aby se na pokožku nedostala žádná barva, vtlačte po jednom papírku pod řasy. Použivejte ochranné rukavice, přípravek obsahuje fenylendiamines. Barva Přímo před barvením zamíchejte pomocí přiložené tyčinky na barvení 2 cm barvy a 10 kapek tekutého oxidantu Refectocil v kosmetické misce do konzistence pasty. Poté co zavřete jedno oko, naneste barvu tyčinkou na řasy, dokud nejsou úplně pokryty barvou. Potom naneste ve směru růstu stejný nebo světlejší odstín na obočí. Doba působení: 5 - 10 minut, v závislosti na požadované intenzitě. Čištění: Po zapůsobení setřete přebytečnou barvu z obočí chomáčkem vaty. Pokud přijde pleť do styku s barvou, rychle a jemně odstraňte barevné skvrny pomocí odstraňovače barvy (odstraňovač se nesmí aplikovat na oblast okolo očí a řasy). Řasy - sejměte opatrně podkladové papírky a suchým chomáčkem vaty setřete přebytečnou barvu. Potom odstraňte vodou a vatou zbytky barvy. Až do úplného vyčištění oko neotvírejte! Oxidant není součástí barvy na řasy. Je nutné jej zakoupit samostatně!

  4,18 €

 • REFECTOCIL Barva na řasy a obočí světle hnědá 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Barva na řasy i obočí pro jejich požadovaný odstín. Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a cca 10 kapek 3 % oxidantu (není součástí balení) k aktivování barvy. Tuba vystačí na 30 - 40 použití. Než zahájíte barvení... Pro dosažení optimálního barevného výsledku musejí být řasy a obočí suché a nemastné. Vezměte pouze 2 podkladové papírky RefectoCil. Natřete spodní víčko a spodní stranu podkladového papírku krémem či vazelínou. Aby se na pokožku nedostala žádná barva, vtlačte po jednom papírku pod řasy. Použivejte ochranné rukavice, přípravek obsahuje fenylendiamines. Barvení Přímo před barvením zamíchejte pomocí přiložené tyčinky na barvení 2 cm barvy a 10 kapek tekutého oxidantu Refectocil v kosmetické misce do konzistence pasty. Poté co zavřete jedno oko, naneste barvu tyčinkou na řasy, dokud nejsou úplně pokryty barvou. Potom naneste ve směru růstu stejný nebo světlejší odstín na obočí. Doba působení: 5 - 10 minut, v závislosti na požadované intenzitě. Čištění: Po zapůsobení setřete přebytečnou barvu z obočí chomáčkem vaty. Pokud přijde pleť do styku s barvou, rychle a jemně odstraňte barevné skvrny pomocí odstraňovače barvy (odstraňovač se nesmí aplikovat na oblast okolo očí a řasy). Sejměte opatrně podkladové papírky a suchým chomáčkem vaty setřete přebytečnou barvu. Potom odstraňte vodou a vatou zbytky barvy. Až do úplného vyčištění oko neotvírejte! Oxidant není součástí barvy na řasy. Je nutné jej zakoupit samostatně!

  4,18 €

 • Dermacol Eyebrow Pencil No.2 Ceruzka na obočie 1,6g (odtieň 2)

  Dermacol Eyebrow Pencil No.2 Ceruzka na obočie 1,6g (odtieň 2)

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Jemné ceruzky na zvýraznenie obočia. Odtieň 2. Jemné ceruzky krásne dokreslí a zvýrazní linku obočie a súčasne obočie dobarví. Obsahují vitamín E. Špeciálne tvarovaný kefku upraví obočie do požadovaného tvaru. Parametre Dodatok Odtieň 2 Druh Kozmetika Objem 1,6 g Rad Eyebrow Pencil No.2 Ceruzka na obočie Dermacol Kozmetika DERMACOL. Základy firmy Dermacol dosahujú až do 60. rokov minulého storočia.V prospešnom spojenie špecialistov v oblasti zdravej kozmetiky založenej na lekárskom výskume a poznatkoch kozmetických odborníkov tak Dermacol prináša úspechy a nový trend v kozmetickom svete.

  3,39 € -17% 4,10 €

 • Rimmel London Eyebrow Pencil 1,4g odtieň 002 Hazel

  skladom do 24 hodín

  Kozmetika Rimmel London  Rimmel London Eyebrow Pencil  Ceruzka na obočie.  Poznámka: Vyobrazený odtieň môže byť skôr orientačný, záleží na nastavení farieb Vášho monitoru.

  2,60 €

 • Dermacol Eyebrow Pencil No.1 Tužka na obočí 1,6g (Odstín 1)

  skladom do 24 hodín

  3,39 €

 • REFECTOCIL Barva na řasy a obočí grafit 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je potřeba 2 cm barvy a cca 10 kapek 3 % oxidantu k aktivování barvy. Oxidant není součástí barvy na řasy. Tuba vystačí na 30 - 40 použití. Než zahájíte barvení... Pro dosažení optimálního barevného výsledku musejí být řasy a obočí suché a nemastné. Vezměte pouze 2 podkladové papírky RefectoCil. Natřete spodní víčko a spodní stranu podkladového papírku krémem či vazelínou. Aby se na pokožku nedostala žádná barva, vtlačte po jednom papírku pod řasy. Použivejte ochranné rukavice, přípravek obsahuje fenylendiamines. Barvení Přímo před barvením zamíchejte pomocí přiložené tyčinky na barvení 2 cm barvy a 10 kapek tekutého oxidantu Refectocil v kosmetické misce do konzistence pasty. Poté co zavřete jedno oko, naneste barvu tyčinkou na řasy, dokud nejsou úplně pokryty barvou. Potom naneste ve směru růstu stejný nebo světlejší odstín na obočí. Doba působení: 5 - 10 minut, v závislosti na požadované intenzitě. Čištění: Po zapůsobení setřete přebytečnou barvu z obočí chomáčkem vaty. Pokud přijde pleť do styku s barvou, rychle a jemně odstraňte barevné skvrny pomocí odstraňovače barvy (odstraňovač se nesmí aplikovat na oblast okolo očí a řasy). Řasy - sejměte opatrně podkladové papírky a suchým chomáčkem vaty setřete přebytečnou barvu. Potom odstraňte vodou a vatou zbytky barvy. Až do úplného vyčištění oko neotvírejte! Oxidant není součástí barvy na řasy. Je nutné jej zakoupit samostatně!

  4,18 €

 • Artdeco Clear Lash And Brow Gel 10ml

  3 dni

  Transparetní gel na obočí a řasy Artdeco Clear Lash And Brow Gel.Gel na obočí a na řasy Artdeco Clear Lash And Brow Gel fixuje řasy a obočí. Dodává řasám a obočí lesk. Použití: Aplikujte rovnoměrně na řasy a obočí.

  8,92 €

 • Artdeco Eye Brow Designer 1g odtieň 5

  3 dni

  Kozmetika Artdeco Artdeco Eye Brow Designer Ceruzka na obočie s integrovaným kefkou. Špeciálna prchavá formula. Bez parfemace.Tužkou na obočie s integrovaným kefkou môžete obočie veľmi dobre vytieňovať a dosiahnuť tým prirodzený výsledný efekt.Obočí môže byť upravené do tvaru.Sluší všetkým farebným typom (teplé a studené tóny pleti). Zvlášť trvanlivá.Příjemná a mäkká konzistencia pre veľmi jednoduchú aplikáciu a prirodzený výsledný efekt. Poznámka: Vyobrazený odtieň môže byť skôr orientačné, záleží na nastavení farieb Vášho monitoru.

  10,90 € -8% 11,88 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam