Úvodná strana Krása a osobná hygiena Dekoratívna kozmetika Paletky dekoratívnej kozmetiky

Paletky dekoratívnej kozmetiky

Líčite sa často a rada? Nevystačíte si s jedným očným tieňom, rúžom či púdrom? Lenže na viac vecí jednoducho nemáte vo svojej kabelke miesto? Ak je to tak, tak vo vašej výbave nesmie chýbať paletka dekoratívnej kozmetiky. V nej totiž máte usporiadané všetko, čo potrebujete k líčeniu a to pekne na jednom mieste a v praktickom balení.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Paletky dekoratívnej kozmetiky - detailný popis

Väčšina paletiek obsahuje vedľa rady odtieňov s líčidlami tiež zrkadlo plus aplikátor, takže skrášliť sa môžete vlastne kdekoľvek. Preto sú paletky ideálne i na cestovanie a do spoločnosti.

V neprebernom množstve, farebne k sebe ladiacich odtieňov, sa predávajú hlavne očné tiene. Úprava je potom - čo sa farieb týka - rozhodne jednoduchšia a môžete vaše tiene kombinovať a ladiť s vašim outfitom do nekonečna. Skúste napríklad Makeup revolution paletku, či niektoré od svetoznámej značky Rimmel London.

V paletkách sú k dispozícii napríklad i korektory - Makeup revolution ultra korektorová paletka obsahuje hneď osem farebných korektorov a tak s ňou zakryjete snáď všetky možné nedokonalosti pleti.

Ako ozajstný profík sa budete cítit, keď si kúpite rovno celú kozmetickú kazetu s líčidlami. Napríklad Makeup Set Flower skrýva všetko, na čo si len spomeniete - očné tiene, tvárenku, lesky na pery, púdre, aplikátory a kozmetické pomôcky.

Paletka dekoratívnej kozmetiky je skrátka skvelá voľba nielen na cesty. Všetko máte zabalené pekne dohromady v krásnej kazetke, ktorú iste neraz oceníte a u kamarátiek budete za hviezdu.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika