MojaLekáreň.sk

Pleťové krémy KANEBO

Kanebo Sensai Cellular Perfomance Repair Cream 40ml

Kanebo Sensai Cellular Perfomance Repair Cream 40ml Kanebo Sensai Cellular Perfomance Repair Cream 40ml

Doprava zadarmo

Kozmetika

Momentálne nedostupné

Pleťové krémy KANEBO

Nech už máte suchú, mastnú či zrelú pleť, zaistite jej potrebnú starostlivosť s dennými a nočnými krémami. Pleťový krém na tvár nanášajte až po jej starostlivom očistení. V opačnom prípade môžete obmedziť jeho reparačné a regeneračné schopnosti. Vyberať môžete zo základných krémov pre univerzálnu starostlivosť alebo špeciálnych krémov proti vráskam a starnutiu alebo na mastnú pleť.

Aký krém si vybrať?

Pri výbere toho správneho krému na tvár je potrebné brať do úvahy špecifický typ vašej pleti. Jedine potom jej môžete poskytnúť starostlivosť, ktorú potrebuje. Krémy pleť predovšetkým vyživujú a chránia. Niektoré z nich sú ďalej určené na spomalenie jej starnutia alebo vyhladenie vrások.

  • Denný krém sa nanáša na pleť spravidla ráno. Taký krém je skôr ľahší, mal by pleť rozjasniť a chrániť po celý deň pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Zároveň ho môžete použiť ako podklad pod make-up.
  • Nočné krémy sa používajú na očistenú pleť večer pred spánkom. Krémy obsahujú látky, ktoré pleť vyživujú a regenerujú po celú noc.

Krém si vyberajte podľa typu vašej pleti. Ak máte pleť veľmi citlivú na kozmetické produkty, prv než začnete produkt používať, urobte si test znášanlivosti na malom kúsku kože. V prípade, že koža nezareaguje podráždením (spravidla začervenaním alebo svrbením), krém môžete smelo ďalej používať.

Kategóriu Pleťové krémy nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.