Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Hračky a dekorácie » Hrkálky

Hrkálky

Hrkálky a hrýzatká predstavujú nevyhnutnú súčasť výbavy pre bábätká. Vďaka nim bude vaše novorodeniatko veselé, šťastné a rozradostené. Hrkálky bábätká skvele zabavia a vykúzlia úsmev na perách mamičke i dieťatku. Dajú sa používať už od jedného mesiaca veku. 

Hrkálky rozvíjajú zmyslové vnímanie bábätiek

Detské hrkálky sú u bábätiek veľmi obľúbené, pretože prispievajú k zdravému rozvoju zmyslového vnímania už v nízkom detskom veku. Vďaka hrkálkam sa malým deťom a batoľatám zlepšuje motorika a chápanie okolných vnemov.

Hrkálky pre bábätká sú prispôsobené anatómii detskej ručičky a preto sa skvele držia a vaše dieťa ich nebude chcieť pustiť z ruky. Môžete si vybrať zo všetkých rôznych farieb, materiálov, tvarov a vzorov, v našej ponuke nájdete i špeciálne gumové kačičky do vody, s ktorými sa deti môžu hrať vo vani, v bazéne alebo v rybníku.

Na bolesť zúbkov pomôže chladiace hrýzatko

Okrem chrastítok sú veľmi dôležité tiež chladiace hrýzatká, ktoré sú určené pre tie najmenšie deti. Chladiace hrýzatko slúži k skľudneniu ďasní pri raste prvých zubov a dopraje tak bábätku komfort a pohodlie.

Multifunkčné závesné hrkálky pre staršie deti

Bábätká staršie než pol roka zaujmú závesné hračky do kočiarika a do postieľky, ktoré hrajú všetkými farbami a vydávajú ľúbozvučné tóny, ktoré potešia ucho každého dieťaťa. Vďaka svojim všestranným funkciám dokážu zabaviť všetky zmysly vašeho dieťaťa naraz a prispievajú tak k jeho správnemu a zdravému vývoju.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • BRIGHT STARTS Hrkálka loptička 0m+

  BRIGHT STARTS Hrkálka loptička 0m+

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výhody výrobku vhodný od narodenia, pre najmenších ručičky 28 dierok umožňuje jednoduché uchopenie 4 hrkálky plná farebných korálikov jemný, ohybný a patentovaný dizajn Špecifiká výrobku neobsahuje PVC, latex alebo ftaláty rozmery výrobku 10 cm Upozornenie o dodávanej farbe Farebné prevedenie obrázku a dizajn u produktu je iba ilustratívne. Tovar bude dodaný vo farbe podľa skladových zásob dodávateľa.

  5,98 € -26% 8,10 €

 • BRIGHT STARTS hračka na klipu plyšové zvířátko 0m+ 1 kus

  skladom 1 - 2 ks

  Výhody hračky Veselé postavičky zvoní při jemném zatřesení. Plyšových postavičky jsou legrační na dotek. Pomocí zábavných oček lze připojit k nosítkům, postýlce, atd. Vhodné od narození. Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele. Dodáván pouze jeden kus.

  6,70 €

 • Bright Starts Hrkálka Kľúče 3m +

  skladom 3 - 5 ks

  Výhody výrobku dítě snadno udrží klíče zábavné barvy a kontrasty neobsahuje PVC, latex nebo ftaláty Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  3,21 € -5% 3,38 €

 • BRIGHT STARTS hračka činka 0m+

  skladom 1 - 2 ks

  Děti milují toto chrastítko a kousátko v jednom, brzy se stane oblíbenou hračkou i Vašeho dítěte.Dva maličké ohebné míčky slouží jako kousátka, kuličky uprostřed hračky chrastí a tím stimulují sluch děťátka. Výhody hračky vhodné na kousání snadno se drží jednoduchá údržba plné barevných korálků vhodné pro děti od narození Specifika výrobku neobsahuje PVC, latex nebo ftaláty rozměry výrobku 5 x 5 x 16 cm Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  6,43 €

 • Bright Starts hračka/hryzátko Oballo 10 cm, 0m+

  skladom 3 - 5 ks

  Túto pružnú, ohybnú loptičku si deti rýchlo zamilujú. Vhodný pre deti od narodenia. Priemer 10 cm. Dostupný v štyroch farebných variantoch. Nemožno ovplyvniť farbu dodanej hračky. Hračky BRIGHT STARTS sú vyrobené tak, aby naštartovali vývoj dieťaťa a to kladením dôrazu na jeho zmyslové vnímanie. Hmat, zrak a sluch sú neustále zamestnávané novými podnetmi - farby, textúry, melódie, zvuky. Veľký dôraz je kladený na výrobnú technológiu a kvalitu materiálu.

  6,03 €

 • BRIGHT STARTS hračka na klipu plyšáček 0m+

  skladom 1 - 2 ks

  Hračka na C klipu Chime Along Friends je určena pro děti od narození. Upoutá pozornost dítěte, díky pestrým barvám a výrazným tvarům. Navíc hračka při zatřesení chrastí, což miminka velmi zajímá. Proč koupit dětem chrastítko Chime Along Friends Děti si zamilují tyto plyšové, pestrobarevné kamarády. Veselé postavičky zvoní při jemném zatřesení. Plyšové postavičky jsou legrační na dotek. Pomocí C klipu hračku můžete připevnit k nosítkům, postýlce, .... Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele. Dodáván pouze jeden kus  

  7,09 €

 • Bright Starts hrkálka - náramok Tiger / Slon, 0m +

  skladom 1 - 2 ks

  Tieto Rozkošná hrkálky stimulujú pozornosť a motoriku dieťaťa. Dieťa si ich zamiluje a bude ich nosiť všade so sebou! Hrkálky sú predávané ako set. Prečo deťom kúpiť hrkálky Bright Starts roztomilé postavičky pre rozveselenie bábätká hrkajúce a zvonivé zvuky poteší detská ušká rôzne vzory a textúry spínacími remienky bezpečne pripevníte na malé zápästie Veľkosť hračiek Rozmery výrobku: 7,62 x 4,45 x 4,45 cm. Balenie obsahuje 2 ks.

  7,09 € -6% 7,56 €

 • BRIGHT STARTS hračka magická koule 3m+

  skladom 1 - 2 ks

  Oball Twist je hračka skládající se ze šesti plastových posuvných kroužků pro rozvíjení hmatu vašeho dítěte. Výhody výrobku 6 plastových posuvných kroužků stimuluje hmat děťátka chrastící kroužky mohou sloužit i jako hryzátko Specifika výrobku možné umývat teplou vodou neobsahuje BPA, PVC, latex nebo ftaláty rozměry výrobku 10,16 cm Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  6,95 €

 • BRIGHT STARTS hračka do vody želva 6m+

  skladom 1 - 2 ks

  Želva plave pomocí bočních ploutví, je snadno uchopitelná, a to za želví krunýř, její otvory v krunýři umožňují snadný odtok vody. Specifika výrobku na výběr ze dvou designů, prodávaných samostatně neobsahuje BPA, PVC, latex nebo ftaláty rozměry výrobku 13,21 cm x 8,89 cm x 8,89 cm Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  7,16 €

 • BRIGHT STARTS hračka do vody plovák 6m+

  skladom 1 - 2 ks

  Klasický Oball, který plave na hladině vody pro ještě větší zábavu při koupání. Hladký a pružný materiál dělá Oball měkký a podmanivým pro malé ručičky vašeho děťátka. Výhody výrobku plovoucí válec OballTM je snadno uchopitelný měkká plastová bójka umožňuje plavání na hladině vody otvory na hračce umožňují rychlý odtok vody Specifika výrobku neobsahuje BPA, PVC, latex a ftaláty rozměry výrobku 10,16 cm Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  5,98 €

 • BRIGHT STARTS hračka do vody kamarádi 6m+

  skladom 3 - 5 ks

  Set The Tubby Scoop Friends obsahuje velrybu, hvězdici, želvu a chobotnici. Velrybu může dítě snadno uchopit (otvory navíc umožňují snadnější odtok vody), nalívat a vylívat z ní vodu a tím se během koupání zabavit. Želvička na hladině plave. Chobotnička je skvělá na kousání. Rozměry produktu velryba 16,21 cm x 10,54 cm x 11,43 cm chobotnice 6,22 cm x 6,81 cm x 6,81 cm želva 9,53 cm x 9,4 cm x 4,83 cm Specifika výrobku neobsahuje PVC neobsahuje latex nebo ftaláty Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  12,40 €

 • BRIGHT STARTS hračka do vody ponorka 6m+

  skladom 3 - 5 ks

  Děti budou milovat koupání díky této jedinečné hračce, která ve vodě plave. Vhodné pro děti od 6 měsíců. Specifika výrobku před použitím vyčistěte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem materiál je odolný a trvanlivý plast neobsahuje PVC, latex nebo ftaláty rozměry výrobku 14,48 cm x 9,5 cm x 7,62 cm Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  7,76 €

 • BABY NOVA Hrací strojček

  skladom do 24 hodín

  Hračka Baby Nova vydáva jemnú, ľúbivu melódiu a jej povrch tvorí mäkký materiál príjemný na dotyk. Hračka rozvíja u vášho bábätka trénovanie zraku aj sluchu. Hrajúcu hviezdicu je možné zavesiť priamo nad postieľku, kde ju budete môcť ľahko využiť na vzbudenie záujmu aj zaspávania. Vaše dieťa sa nadchne pre príjemný zvuk a zapáči sa mu tvar hviezdice aj pestrofarebné včielky. Hviezdicu využijete  aj na rozvoj hmatu, jej príjemný materiál je ľahko uchopiteľný . Použitie hračky Baby Nova Hračku neperte v práčke, stačí jej umyť vlhkou handričkou. Ak zistíte, že je hračka poškodená, radšej ju vyhoďte. Pred prvým použitím odporúčame umyť vodou a čistou handričkou. Spoločnosť BABY-NOVA vďaka svojim prieskumom a skúškam farieb i materiálov, ktoré sú pre hračky používané, patrí medzi výrobcov vysoko kvalitných hračiek pre dojčatá. Recenzie zákazníka "Hrací hviezdice Baby Nova ma zaujala v obchode na prvý pohľad. Má krásne, veselé farby a príjemné prevedenie dizajnu. Spojenie hviezdice a včielky mi príde zaujímavé a nevšedné. Povrch je príjemný, hebký a ľahko udržiavateľný, čo je podľa môjho názoru veľkou výhodou. "

  12,59 €

 • BRIGHT STARTS chrastítko trakař 6m+

  skladom 1 - 2 ks

  Jako chrastítko zlepšuje jemnou motoriku dítěte a zaujme ho legračním zvukem. Po připevnění rukojeti funguje nejen jako hračka, ale také jako zpestření chůze dítěte. Oball může tlačit před sebou a ten bude mezitím vydávat legrační zvuk.  Specifika výrobku Oball je velmi odolný, navíc jej lze mýt a sterilizovat neobsahuje PVC, latex nebo ftaláty rozměry výrobku 19 x 15,2 x 58,4 cm Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  13,89 €

 • BRIGHT STARTS hračka do vody box 12 m+

  skladom 1 - 2 ks

  Výhody výrobku snadné uchopení, otvory umožňují rychlý odtok vody hračka obsahuje přísavku na stěnu, pro snadné uchycení blízko vany čištění hračky provádějte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem Specifika výrobku materiál odolný plast neobsahuje PVC, latex nebo ftaláty, BPA rozměry výrobku 23,32 cm x 18,8 cm x 15,62 cm Upozornění o dodávané barvě Barevné provedení obrázku a design u produktu je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno v barvě dle skladových zásob dodavatele.

  13,85 €

 • AVENT Šidítko silikon sensitiv 6 - 18 měsíců 1ks poškozený obal

  skladom 1 - 2 ks

  Originální vzhled produktu naleznete na https://www.lekarna.cz/avent-siditko-silikon-sensitiv-6-18-mesicu-1ks Užití Šidítka Avent Sensitive jsou charakteristická zvýšeným počtem otvorů v kotouči. Díky těmto otvorům je zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu mezi obličejem dítěte a šidítkem. Stlačitelný sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní - i když se šidítko v ústech vašeho dítěte otočí. Na rozdíl od neodvzdušněných šidítek se Šidítka AVENT mohou sterilizovat párou. Každé šidítko má svůj ochranný kryt, aby bylo před použitím sterilní. Každé má také bezpečný kulatý kroužek. Prodávají se v balení po jednom nebo po dvou kusech. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.

  4,01 €

 • Bright Starts hračka autíčko Oballo Rattle & Roll (3 m +)

  2 dni

  Ohybné autíčko je vhodné ako hračka aj ako hryzátko. Každej kolščko obsahuje farebné koráliky, ktoré pri pohybe hrkajú. Jednoduché uchopenie zabezpečí, že Vaše bábätko bude chcieť hračku skúmať znova a znova. Hračka je zdravotne nezávadná neobsahuje BBA neobsahuje PVC neobsahuje latex ani ftaláty Upozornenie o dodávané farbe Farebné prevedenie obrázku u produktu je len ilustratívny. Tovar bude dodaný vo farbe podľa skladových zásob dodávateľa.

  7,66 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam