MojaLekáreň.sk

Tangle Teezer – zázračná kefa na vlasy

Tangle Teezer – zázračná kefa na vlasy
Zdielať

Profesionálna kefa Tangle Teezer, určená na rozčesávanie vlasov, je prevratným vynálezom svetovo známeho koloristu menom Shaun Pulfrey.

Shaun, bývalý zamestnanec salónov Vidal Sassoon či Tony & Guy, ktorý farbil vlasy Victorii Beckham, sa v roku 2007 prihlásil do reality show v BBC, aby našiel investora pre svoj podnikateľský plán založený na jednej jedinej kefe. Za 85 tisícovú investíciu ponúkal na výmenu 15 percentný podiel v jeho začínajúcom podnikaní. Neuspel s odôvodnením, že jeho nápad nemá šancu na úspech a je vopred odsúdený na zánik.

47-ročný kaderník sa nevzdal a už ďalší mesiac umiestnil svoj Tangle Teezer do známej siete obchodov Boots. Jeho tržby v nasledujúcich desiatich mesiacoch vzrástli na 800 tisíc libier a priniesli mu zisk 200 tisíc. Teraz sa Tangle Teezer predáva v 65 krajinách po celom svete a očakávaný obrat tento rok je 8,2 milióna libier.

Tangle Teezer češe vlasy Kate Middleton, Rihanne, či Nicol Scherzinger a doteraz vyhral celkovo 14 ocenení a má dokonca aj svoj patent.

 

Čo vlastne Tangle Teezer je a ako funguje?

Tangle Teezer je špeciálna profesionálna kefa na vlasy z plastu. Štetiny má špeciálne navrhnuté tak, aby sa ohli nad každým zamotaným vlasom a urovnávali vlasovú folikulu.

Skvelo padne do ruky, môžete si vybrať z rôznych farebných variácií, či druhov (na rozčesávanie mokrých vlasov, na suché vlasy, či v tvare kvetinky pre ľahké uchopenie do detskej rúčky) a je vhodný pre všetky typy vlasov od jemných a krátkych cez kučeravé a dlhé až po farbené a oslabené.

Tangle Teezer kopíruje tvar hlavy a pokožke poskytne masáž a vlasom rýchle prečesanie od korienkov až ku končekom bez toho, aby Vám vlasy trhal či lámal. Výsledkom dlhodobého používania sú krásne zdravé a lesklé vlasy.

16. december 2013
Máte otázku k článku? Napíšte nám!

Prečítajte si tiež

Bolesť v krížoch je nepríjemná záležitosť, ktorá nás nenechá spať alebo naopak vstať. Čo je príčinou a ako bolesti zmierniť či úplne eliminovať? Dozviete sa v našom článku.

viac

Založiť rodinu je veľké rozhodnutie. S plánovanou zmenou by mali súhlasiť obaja partneri, prijať zodpovednosť a pohovoriť si otvorene o otázkach plodnosti. Prinášame vám základné informácie o ženskom…

viac

Zelený jačmeň patrí medzi obľúbené zelené potraviny, ktoré sa podieľajú na celkovom povzbudení organizmu vďaka obsahu prírodných vitamínov a minerálov. Do skupiny zelených potravín zaraďujeme aj…

viac

V súčasnosti je čím ďalej viac venovaná pozornosť tzv. systémovej enzymoterapii. Jej hlavným predstaviteľom je liek Wobenzym.

viac
Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac