MojaLekáreň.sk

Tangle Teezer – zázračná kefa na vlasy

Profesionálna kefa Tangle Teezer, určená na rozčesávanie vlasov, je prevratným vynálezom svetovo známeho koloristu menom Shaun Pulfrey.

Tangle Teezer – zázračná kefa na vlasy
Zdielať
Navštívte súvisiacu produktovú kategóriu

Shaun, bývalý zamestnanec salónov Vidal Sassoon či Tony & Guy, ktorý farbil vlasy Victorii Beckham, sa v roku 2007 prihlásil do reality show v BBC, aby našiel investora pre svoj podnikateľský plán založený na jednej jedinej kefe. Za 85 tisícovú investíciu ponúkal na výmenu 15 percentný podiel v jeho začínajúcom podnikaní. Neuspel s odôvodnením, že jeho nápad nemá šancu na úspech a je vopred odsúdený na zánik.

47-ročný kaderník sa nevzdal a už ďalší mesiac umiestnil svoj Tangle Teezer do známej siete obchodov Boots. Jeho tržby v nasledujúcich desiatich mesiacoch vzrástli na 800 tisíc libier a priniesli mu zisk 200 tisíc. Teraz sa Tangle Teezer predáva v 65 krajinách po celom svete a očakávaný obrat tento rok je 8,2 milióna libier.

Tangle Teezer češe vlasy Kate Middleton, Rihanne, či Nicol Scherzinger a doteraz vyhral celkovo 14 ocenení a má dokonca aj svoj patent.

 

Čo vlastne Tangle Teezer je a ako funguje?

Tangle Teezer je špeciálna profesionálna kefa na vlasy z plastu. Štetiny má špeciálne navrhnuté tak, aby sa ohli nad každým zamotaným vlasom a urovnávali vlasovú folikulu.

Skvelo padne do ruky, môžete si vybrať z rôznych farebných variácií, či druhov (na rozčesávanie mokrých vlasov, na suché vlasy, či v tvare kvetinky pre ľahké uchopenie do detskej rúčky) a je vhodný pre všetky typy vlasov od jemných a krátkych cez kučeravé a dlhé až po farbené a oslabené.

Tangle Teezer kopíruje tvar hlavy a pokožke poskytne masáž a vlasom rýchle prečesanie od korienkov až ku končekom bez toho, aby Vám vlasy trhal či lámal. Výsledkom dlhodobého používania sú krásne zdravé a lesklé vlasy.

Navštívte súvisiacu produktovú kategóriu
Kozmetika a hygiena

Prečítajte si tiež

Probiotiká a prebiotiká sú dôležité pre zdravé fungovanie organizmu nielen u ľudí, ale aj u zvierat. Aj tie môžu mať problémy so svojím črevným mikrobiómom. Nepatogénne baktérie, ktoré probiotiká…

viac

Probiotiká pomáhajú imunitnému systému v boji proti chorobám tým, že podporujú zdravie črevného mikrobiómu a chránia ho pred škodlivými baktériami, kvasinkami, plesňami a vírusmi. Nájdete ich v…

viac

Crohnova choroba je autoimunitné chronické ochorenie tráviaceho traktu. Spôsobuje zápalové procesy v rôznych častiach tráviacej sústavy, najčastejšie však v oblasti spojenia tenkého a hrubého čreva.…

viac

Tiež ste sa stretli s názvami prvá, druhá, tretia, štvrtá, piata, šiesta a siedma detská choroba? Číslovanie pochádza z čias, keď sa ešte veľmi nevedelo, čo choroby spôsobuje. Tieto choroby postihujú…

viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.