Úvodná stránka » Magazín MojaLekáreň.sk » Články a blogy » Tangle Teezer – zázračná kefa na vlasy

Tangle Teezer – zázračná kefa na vlasy

Profesionálna kefa Tangle Teezer, určená na rozčesávanie vlasov, je prevratným vynálezom svetovo známeho koloristu menom Shaun Pulfrey.

Tangle Teezer – zázračná kefa na vlasy

Shaun, bývalý zamestnanec salónov Vidal Sassoon či Tony & Guy, ktorý farbil vlasy Victorii Beckham, sa v roku 2007 prihlásil do reality show v BBC, aby našiel investora pre svoj podnikateľský plán založený na jednej jedinej kefe. Za 85 tisícovú investíciu ponúkal na výmenu 15 percentný podiel v jeho začínajúcom podnikaní. Neuspel s odôvodnením, že jeho nápad nemá šancu na úspech a je vopred odsúdený na zánik.

47-ročný kaderník sa nevzdal a už ďalší mesiac umiestnil svoj Tangle Teezer do známej siete obchodov Boots. Jeho tržby v nasledujúcich desiatich mesiacoch vzrástli na 800 tisíc libier a priniesli mu zisk 200 tisíc. Teraz sa Tangle Teezer predáva v 65 krajinách po celom svete a očakávaný obrat tento rok je 8,2 milióna libier.

Tangle Teezer češe vlasy Kate Middleton, Rihanne, či Nicol Scherzinger a doteraz vyhral celkovo 14 ocenení a má dokonca aj svoj patent.

 

Čo vlastne Tangle Teezer je a ako funguje?

Tangle Teezer je špeciálna profesionálna kefa na vlasy z plastu. Štetiny má špeciálne navrhnuté tak, aby sa ohli nad každým zamotaným vlasom a urovnávali vlasovú folikulu.

Skvelo padne do ruky, môžete si vybrať z rôznych farebných variácií, či druhov (na rozčesávanie mokrých vlasov, na suché vlasy, či v tvare kvetinky pre ľahké uchopenie do detskej rúčky) a je vhodný pre všetky typy vlasov od jemných a krátkych cez kučeravé a dlhé až po farbené a oslabené.

Tangle Teezer kopíruje tvar hlavy a pokožke poskytne masáž a vlasom rýchle prečesanie od korienkov až ku končekom bez toho, aby Vám vlasy trhal či lámal. Výsledkom dlhodobého používania sú krásne zdravé a lesklé vlasy.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika