Obľúbené položky

Úvodná stránka » Magazín MojaLekáreň.sk » Články a blogy » Chudnite s radosťou

Chudnite s radosťou

Chudnutie Trávenie

S novým rokom si dávame veľa predsavzatí. Medzi tradičné novoročné predsavzatia patria: schudnem, budem žiť zdravo, začnem cvičiť... Čo sa ale za týmito otrepanými frázami skrýva?

Chudnite s radosťou

Možno, že to neviete už vo chvíli, keď ich vyslovíte. A už vôbec nie po mesiaci alebo po pol roku. Po čase sa novoročné predsavzatia rozplynú a my zostaneme nahnevaní alebo sklamaní. Preto moja rada znie jasne: Dajte si hneď na začiatku jasný cieľ! Potom budete presne vedieť, čo chcete dosiahnuť. Napríklad: Do marca schudnem 5 kilogramov. Lenže cieľ sám o sebe nestačí. Je potrebné si stanoviť i cestu, po ktorej chcete k vysnenému cieľu doraziť. To znamená, že si stanovíte úlohy, ktoré budete plniť. Napríklad: Každý deň zjem 3 kusy zeleniny. Budem chodiť pravidelne cvičiť. Budem chodiť po schodoch peši, a podobne. Tým, že premeníte váš cieľ na konkrétne úlohy, máte presný návod na to, ako byť úspešní.

Nezabudnite však na základné pravidlá.

Presne si určite jednotlivé úlohy

Čím presnejšia vo vašej definícii budete, tým ľahšie dosiahnete, čo chcete. Napríklad, všeobecná úloha znie: budem cvičiť. Presná definícia je: 2x týždenne budem chodiť na aerobic a cez víkend vyrazím na výlet.

Váš cieľ musí byť ľahko merateľný

Pri chudnutí vám k tomu stačí váha a krajčírsky meter. Nečakajte ale s meraním a vážením až do konca vášho snaženia a stanovte si dielčie ciele napríklad po týždňoch, aby ste vedeli, či idete po správnej ceste alebo či je potrebné niečo zmeniť.

Buďte realistickí

Nie je nič horšie, ako si dávať nesplniteľné ciele. Veď nemusíte hneď vyzerať ako modelka, stačí, keď sa budete cítiť o trochu lepšie.

Verte si

Bez dôvery v samých seba sa vám bude chudnúť veľmi ťažko. Zvládli to iní, tak prečo nie vy! Pokiaľ sa vám niečo nepodarí, nevzdávajte to. Hoďte to za hlavu a choďte ďalej. Veď prvá cesta nemusí byť hneď tá správna. Spomeňte si, bol prvý človek, do ktorého ste sa v škole zamilovali hneď ten pravý? Väčšinou tomu tak nie je. Vždy musíme hľadať, než nájdeme to, čo vyhovuje práve nám.

Bavte sa

Radujte sa z maličkostí a buďte pozitívni. I chudnutie vás musí baviť. Robíte to hlavne sami pre seba a vy sami si určujete, akú cestu si zvolíte, tak sa bavte!

Aby sme vám vašu cestu uľahčili, pripravili sme pre vás i širokú ponuku produktov, ktoré vaše úsilie podporia! Pozrite sa na www.mojalekaren.sk, kde nájdete širokú ponuku produktov na chudnutie a prípravkov pre formovanie tela renomovaných značiek jednoducho rozdelenú do jednotlivých kategórií. Všetky produkty si môžete pozrieť, prečítať si ich popis, použitie a komentáre tých, ktorí ich už majú vyskúšané. Pokiaľ nenájdte to, čo potrebujete, môžete sa priamo obrátiť na Katarínu Ábelovú, tel. č. 02/43631802 a my vám s radosťou pomôžeme s vaším výberom. Výrobky si samozrejme môžete za veľmi zaujímavé ceny zakúpiť v pohodlí z vášho domova. Prajeme vám veľa zábavy a úspechov pri chudnutí!

 

Podobné články:


Chcete schudnúť? Nebuďte v tom sami!
Chudnite na plný plyn!

 

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam