Úvodná strana Krása a osobná hygiena Dekoratívna kozmetika Kozmetika na tvár Tvárenky

Tvárenky

Tvárenka je malá kúzelníčka, ktorá by rozhodne nemala chýbať vo vašej kozmetickej výbave. Na pobledlej tvári vie vyčarovať kúzelne vyzerajúci rumenec a ak je treba, dokáže správnym nanesením i opticky zmeniť tvar tváre.

Tvárenky - detailný popis

Pri nanášaní tvárenky sa vždy riaďte práve tvarom vašej tváre. Pokiaľ si nie ste istá, ako postupovať, usmejte sa sama na seba v zrkadle alebo našpúľte pusu a na lícne kosti naneste tvárenku. Ťah plochým štetcom veďte smerom k spánkom. Tak získa vaša tvár prirodzený a zdravý vzhľad.

Akú zvoliť u tváreniek farbu

  • Svetla pleť si žiada studené ružové odtiene tvárenky.
  • Olivová pleť potrebuje teplé farby - napríklad marhuľovú
  • Tmavšiemu typu pleti dobre sadnú odtiene malinovej.

Vyberte si odtieň medzi minerálnymi tvárenkami Mary Kay či Makup Revolution. Vyskúšať tiež môžete tvárenky kombinujúce viac odtieňov, ktoré sa vám lepšie prispôsobia, napríklad Dermacol Duo Blusher.

Akú zvoliť u tvárenky textúru

Ak máte mastnú pokožku, siahnite po tvárenkách púdrových, minerálnych. Krémové tvárenky sú zase ideálne pre suchú pleť.

Medzi nové trendy patria tvárenky gélové či tekuté - tie skvelo hydratujú a osviežujú pleť a aplikujú sa vklepávaním prstami.

Tvárenka dodá vašej pleti žiarivý vzhľad a na prvý pohľad budete prekypovať zdravím. Ale nezabudnite, že práve u tváreniek platí, že menej je niekedy viac.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika