Podrobné informácie

Chutné roksové lízanky, ktoré napomáhajú potláčať pocit žalúdočnej nevoľnosti pri cestovaní, priaznivo ovplyvňujú nevoľnosť s nutkaním na zvracanie.

Informácie o produkte

Výrobca: VITAHARMONY, S.R.O.
Značka: VITAHARMONY
Kód výrobku: 141364
Kód EAN: 8594010860607
Držiteľ rozhodnutia: VITAHARMONY, S.R.O.

Napomáha potlačovať pocit žalúdočnej nevoľnosti pri cestovaní, priaznivo ovplyvňuje nevoľnosť s nutkaním na zvracanie. Vitamín C prispieva k prirodzenej funkcii imunitného systému, má antioxidačné vlastnosti.

  • Kozlík lekársky má upokojujúce účinky. Používa sa pri zvracaní, pôsobí upokojujúco na centrálnu nervovú sústavu a uvoľňuje pocity zvierania.
  • Chmeľ otáčavý sa používa pri podráždenosti, je vhodný v kombinácii s valeriánou pri tráviacich problémoch.
  • Medovka lekárska pôsobí pri strese, upokojuje, spríjemňuje spánok a podporuje dobré trávenie. Uvoľňuje pocity strachu a úzkosti.

Odporúčaná denná dávka

1 lízatko 1 - 4x denne. Zvoľna rozpustiť v ústach.

Zloženie

Prípravok obsahuje vitamín C, zázvor, valeriánu lekársku, chmeľ otáčavý, medovku lekársku. Prídavné látky sú cukor, škrobový sirup, kyselina citrónová (E330), citrónová príchuť, banánová príchuť, indigotín (E132), košenilová červeň A (E124).

Skladovanie

Na chladnom a suchom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí!

Upozornenie

Doplnok stravy. Tento produkt nie je bežnou cukrovinkou ani nenahrádza riadnu lekársku starostlivosť. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Obsahuje cukor. Nevhodné pre diabetikov. Neobsahuje glutén. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie

Recenzie produktu VITAHARMONY TravelPop pri cestovnej nevoľnosti 12 kusov

Diskusia

Diskusia k produktu VITAHARMONY TravelPop pri cestovnej nevoľnosti 12 kusov

Pridať nový príspevok do diskusie