Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícka technika » Zdravotnícke teplomery

Teplomer digitálny MICROLIFE MT 16C2

Kód výrobku: 197024
Elektronický teplomer s meraním na dve desatinné miesta. Vhodný pre meranie bazálnej teploty a určovanie plodných a neplodných dní. Doba merania 60 s. Pamäť posledného merania. Indikácia vybitia batérií. Vodotesný, automatické vypnutie. Záruka 2 roky.

Viac informácií

6,99

Skladom

Tovar odošleme 19. 9. 2018, predpokladaný termín doručenia 20. 9. 2018.

Tovar odošleme 19. 9. 2018, predpokladaný termín doručenia 20. 9. 2018.

Doprava za 1 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - Teplomer digitálny MICROLIFE MT 16C2

Elektronický teplomer s meraním na dve desatinné miesta. Vhodný pre meranie bazálnej teploty a určovanie plodných a neplodných dní. Doba merania 60 s. Pamäť posledného merania. Indikácia vybitia batérií. Vodotesný, automatické vypnutie. Záruka 2 roky.

Informácie o produkte

Výrobca: MICROLIFE
Značka: MICROLIFE
Kód výrobku: 197024
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: MICROLIFE

Užitie
Digitálny klinický teplomer MT16C2
Aby ste mohli správne využiť všetky prednosti tohto teplomera dôkladne preštudujte návod na použitie.
Bezpečnostné pokyny: teplomer nenechajte upadnú na zem. Nie je odolný voči nárazu a úderu. Chráňte prístroj předvysokýmí teplotami a slnečným žiarením. Teplomer neohýbajte. Na čistenie používajte výhradne vodu alebo bežné dezinfekčné prostriedky.

Uvedenie do prevádzky:
Teplomer uvedieme do prevádzky stlačením tlačidla umiestneného vedľa displeja. Krátky zvukový signál udá, že prístroj je zapnutý. Súčasne je vykonávaný tzv. LCD test. Symbol "° C" začne blikať, keď teplomer začne meria. Ak je nameraná teplota nižšia ako 32 ° C objaví sa na display "L"., Prebieha meranie. V priebehu merania je zobrazovaná aktuálna teplota. Běhemtéto doby stále bliká "° C". Ak zaznie zvukový signál a symbol "X" ktorej nebliká, znamená to, vzrast teploty v priebehu 16 sekúnd je menší ako 0,1 ° C. Meranie je teraz ukončené.

Na display je zobrazená najvyššia nameraná hodnota, a to až do vypnutia teploměru.Teploměr vypnite krátkym stlačením obslužného tlačidla. Inak sa teplomer po 10 minútach kľudu vypne sám.

Vyvolanie nameraných hodnôt z pamätí: U vypnutého prístroja držte spínač cca 3 sekundy, potom dôjde k zobrazeniu poslednej nameranej hodnoty. Tento údaj zmizne po ďalších 3 sekundách, a teplomer je pripravený k ďalšiemu meraniu.

Funkčný test:
Pn každom zapnutí prístroja dôjde ku kontrole jeho funkcií. Ak sa objaví symbol "ERR", nastala porucha.

Metódy merania:
V ústach (orálne): vložte teplomer ku koreňu jazyka, senzor merania pritom musí býtv pevnom kontakte s tkanivom. Zatvorte ústa a dýchajte nosom. Doba merania je 60 sec. Pre porovnanie s teplotou v podpazuší odeČtemeO, 3 ° C.

V konečníku (rektálne): ide o najspoľahlivejšiu metódu merania teploty vhodnú najmä pre deti. Zaveďte špičku teplomera cca 2 - 3 cm do análneho otvoru po dobu najmenej 60 sec. Pre porovnanie steplotou v podpazuší odpočítame 0,5 ° C.

V podpazuší (axilárne): táto metóda nie je z lekárskeho hľadiska presná. Doba merania je min. 5 minút!

Meranie bazálnej teploty (vaginálne): teplomer je ďalej vhodným prístrojom na určovanie plodných a neplodných dní vďaka dvom desatinným miestam je možné sledovať bazálnu teplotné zmeny. Údržba a dezinfekcia: Teplomer je vodotesný, smie byť pn čistenie ponorený do vody. či bežného dezinfekčného prostriedku. Upozornenie: ostatné prostriedky, riedidlá a iné metódy čistenia môžu spôsobiť poškodenie teplomeru. Teplomer nevyvářejte! Technické údaje: typ: maximálny teplomer.

Rozsah merania: + 32.00X až + 42,99 ° C. Nižšia teplota než 32,00 ° C je označená "L". Teplota vyššia ako 42,99 ° C je označená "H".
Presnosť merania: ± 0,1 ° C v rozmedzí + 34X až + 42 ° C.
Automaticky testuje hodnotu 37.0X, pn odchýlke vyššia ako 0,1 ° C.display indikuje symbol "ERR".
Display: štvormiestny ukazovateľ ztekutých kryštálov (LCD) s najmenšou jednotkou 0,01 ° C. Skladovacia teplota: -10 ° C do + 60 ° C
Kontrola batérie: typ SR 41.1,55V. Prevádzková doba 200 hodín (cca 3 000 meraní). blikajúci symbol

dávkovanie
Teplomer je určený pre bežné meranie telesnej teploty. Zároveň je vhodný pre meranie bazálnej teploty a určovanie plodných a neplodných dní.

Kontraindikácie
Nie sú známe.

vedľajšie príznaky
Nie sú známe.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie produktu Teplomer digitálny MICROLIFE MT 16C2

Diskusia

Diskusia k produktu Teplomer digitálny MICROLIFE MT 16C2

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam