Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Pracie prostriedky Pracie gély

SAVO Bez chlóru Universal Prací gél 20 pracích dávok

Kód výrobku: 455921

Odstráni aj odolné škvrny, pomáha odstraňovať baktérie a zanecháva vašu bielizeň hygienicky čistú a príjemne voňavú.

Viac informácií

Skladom

Pozajtra odosielame, u vás vo štvrtok 29. 10.

Pozajtra odosielame, u vás vo štvrtok 29. 10.

3,69 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

SAVO Bez chlóru Universal Prací gél 20 pracích dávok

Vďaka svojmu zloženiu bez chlóru nedráždi pokožku, a navyše je šetrný k vášmu oblečeniu. Určite ho ocenia rodiny s deťmi. Nielen vďaka tomu, že zatočí aj s naozaj silnými škvrnami, ale aj kvôli tomu, že pomáha odstraňovať baktérie. Vaše deti tak budú mať oblečenie vždy hygienicky čisté bez akýkoľvek škvŕn.

Výhody nových pracích práškov a gélov SAVO Bez chlóru poslúžia dobre aj každému, kto má akýchkoľvek domácich miláčikov. Udržia vaše domovy aj pelechy vašich zvieracích miláčikov vždy hygienicky čisté.

Každému, kto aktívne trávi voľný čas či pravidelne športuje pomôžu nové pracie prípravky SAVO Bez Chlóru mať oblečenie vždy voňavé a svieže. Pracie prostriedky SAVO Bez chlóru pomôžu odstrániť baktérie, pre ktoré predstavuje vlhko a teplo ideálne prostredie. Vďaka tomu sa budete môcť bez obáv venovať vašim obľúbeným športovým činnostiam. Vyskúšajte nové pracie prípravky SAVO Bez chlóru pre hygienicky čistú bielizeň.

Vlastnosti

  • Prací gél, 20 dávok
  • Určený pre farebné i biele oblečenie
  • Odstráni aj odolné škvrny
  • Pomáha odstraňovať baktérie
  • Stará sa o farebné i biele oblečenie
  • Zanechá oblečenie hygienicky čisté

Dávkovanie pracieho gélu je 50 ml na 1 praciu dávku. Všetky pracie prostriedky SAVO Bez chlóru sú vhodné na akýkoľvek druh bielizne okrem hodvábu a vlny.

Pokyny pre starostlivosť: Vždy dodržiavajte pokyny o starostlivosti o odevy na oblečenie. Tmavé oblečenie perte zvlášť. Skontrolujte farebnú stálosť oblečenia, než použijete neriedený tekutý prací prípravok na predčistenie. Nepoužívajte na hodváb a vlnu.

Zloženie

5-15% aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, optické zjasňovače, enzýmy, citronellol, Hydroxycitronellal, limonene, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone

Na čo si dať pozor

  • Uchovávajte mimo dosahu detí
  • Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne oči vypláchnite vodou
  • Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom
  • Po použití si opláchnite ruky

Bezpečnostné varovanie

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3 (2H) -on, 2-n-oktyl-4-isothiazolin-3-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Balenie 20 pracích dávok

      

Informácie o produkte

Výrobca: UNILEVER
Značka: SAVO
Kód výrobku: 455921
Kód EAN: 8710447396278
Držiteľ rozhodnutia: UNILEVER

Recenzie

SAVO Bez chlóru Universal Prací gél 20 pracích dávok

Diskusia

SAVO Bez chlóru Universal Prací gél 20 pracích dávok

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika