Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Mačky Krmivo pre mačky Maškrty pre mačky

Maškrty pre mačky

Maškrtia Vaši domáci miláčikovia radi? Potrebujete drobnú odmenu pre psíka? Chcete dodať vitamíny mačičke? Pre Vaše zvieratká sme pripravili piškóty, keksíky, byvolie kože, snacky, pasty na trávenie, tyčinky a mnoho ďalšieho.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Maškrty pre mačky - detailný popis

Potrebujete drobnú odmenu pre vašu mačičku a chcete ju dodať potrebné vitamíny? Odporúčame obľúbené produkty značiek Perrito, Brit a Calibra.

MojaLekáreň.sk pre vášho maznáčika ponúka

  • pasty na trávenie - podporujú trávenie bez nechutenstva a dávenie. Zaručuje výbornú stráviteľnosť potravy a odstraňuje problémy s dávením prehltnuté srsti alebo napr. Kostí.
  • sušienky - príloha k strave obsahuje vysoko stráviteľnú lucernu (Alfaalfa), sušené jablká a hrášok, ako prírodný zdroj vlákniny. Lucerna je vhodná aj pre zlepšenie trávenia a pomáha pri prekyslení žalúdka.
  • lahodné snacky - olomekký funkčné maškrtu pre mačky s náročnú starostlivosť o srsť.
  • sušená mäska - mačky šelmy, malo by byť hlavnou súčasťou ich jedálneho lístka hlavne mäso. Sušená mäska sú obľúbenou mačacie pochúťkou vyrobenú z rôznych druhov mäsa.

Doplnkový tovar

V našej ponuke tiež nájdete granule pre mačiatka, granule pre mačacie seniorov i pre kastrované mačky, konzervy a kapsičky pre mačky a iné chovateľské potreby.

TIP! Chystáte sa na cestu? Budete treba potrebovať cestovné potreby pre mačky.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika