Moje srdcovky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Chovateľské potreby » Mačky » Krmivo pre mačky » Konzervy pre mačky

Konzervy pre mačky

Psy i mačky sú mäsožravce, takže to najlepšie, čo im môžete dať, je poriadny kus mäsa. A keďže u nás myslíme na zdravie vašich miláčikov, pripravili sme pre nich ponuku kvalitných mäsových konzerv, na ktorých si určite rád pochutná i ten najmaškrtnejší kocúr.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Konzervy pre mačky - detailný popis

Všetci vieme, že strava má zásadný vplyv na zdravie i psychiku človeka. To sa samozrejme týka i zdravia a psychiky zvierat. Preto je zvlášť dôležité venovať pozornosť tomu, čím svojich zvieracích priateľov kŕmite. Máte doma šteňa, kojacu sučku alebo mladého psa, ktorý je každý deň v akcii? Každé zviera má trochu iné nároky na výživu a potrebuje vyváženú stravu, aby bolo zdravé a v dobrej kondícii. U nás nájdete širokú ponuku krmív vhodných pre rôzne vekové skupiny psov i mačiek i pre zvieratá so špecifickými zdravotnými problémami, ako sú napríklad alergie alebo obezita.

Psie a mačacie konzervy sa vyrábajú pod dohľadom odborníkov tak, aby vašim miláčikom nie len chutili, ale aby im tiež poskytli dennú dávku potrebných vitamínov a minerálov.

Konzervy môžete podávať každý deň alebo ako spestrenie granulovanej stravy. Majitelia mačiek a malých či stredných plemien psov ich ocenia i na cestách, keď vďaka konzervám budú mať denný prídel krmiva vždy po ruke. V tokom prípade sa im bude iste hodiť i cestovná miska pre psy.

Pre vašich maznáčikov sme pripravili tiež pestrú ponuku granulovaného krmiva a pochúťok pre zvieratá, či už ako odmenu pri výcviku alebo ako maškrtu pri spoločnej prechádzke.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam