Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Mačky Krmivo pre mačky Konzervy pre mačky

Konzervy pre mačky

Psy i mačky sú mäsožravce, takže to najlepšie, čo im môžete dať, je poriadny kus mäsa. A keďže u nás myslíme na zdravie vašich miláčikov, pripravili sme pre nich ponuku kvalitných mäsových konzerv, na ktorých si určite rád pochutná i ten najmaškrtnejší kocúr.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Konzervy pre mačky - detailný popis

Všetci vieme, že strava má zásadný vplyv na zdravie i psychiku človeka. To sa samozrejme týka i zdravia a psychiky zvierat. Preto je zvlášť dôležité venovať pozornosť tomu, čím svojich zvieracích priateľov kŕmite. Máte doma šteňa, kojacu sučku alebo mladého psa, ktorý je každý deň v akcii? Každé zviera má trochu iné nároky na výživu a potrebuje vyváženú stravu, aby bolo zdravé a v dobrej kondícii. U nás nájdete širokú ponuku krmív vhodných pre rôzne vekové skupiny psov i mačiek i pre zvieratá so špecifickými zdravotnými problémami, ako sú napríklad alergie alebo obezita.

Psie a mačacie konzervy sa vyrábajú pod dohľadom odborníkov tak, aby vašim miláčikom nie len chutili, ale aby im tiež poskytli dennú dávku potrebných vitamínov a minerálov.

Konzervy môžete podávať každý deň alebo ako spestrenie granulovanej stravy. Majitelia mačiek a malých či stredných plemien psov ich ocenia i na cestách, keď vďaka konzervám budú mať denný prídel krmiva vždy po ruke. V tokom prípade sa im bude iste hodiť i cestovná miska pre psy.

Pre vašich maznáčikov sme pripravili tiež pestrú ponuku granulovaného krmiva a pochúťok pre zvieratá, či už ako odmenu pri výcviku alebo ako maškrtu pri spoločnej prechádzke.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika