Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Mačky Cestovné potreby pre mačky

Cestovné potreby pre mačky

Kočky cestování příliš nemusí. Usnadněte jim přepravu z místa na místo díky následujícím doporučením.

Cestovné potreby pre mačky - detailný popis

Ak cestujete na dovolenku, bude pre vašu mačku oveľa reálnejšieho zostať doma, než sa s vami niekam trmácať. Kamarát alebo niekto z rodiny vám určite rád dôjde lôpt raz za deň nakŕmiť, pohladiť a vyčistiť jej toaletu. Môžu nastať situácie, kedy to naozaj inak nejde a musíte s mačkou na cestu, či už na dlhšiu trasu, alebo len na druhú stranu mesta k veterinárovi. V takom prípade sa riaďte nasledujúcimi radami.

V tejto kategórii oceníte napríklad: Difuzér pre upokojenie mačky alebo sprej na upokojenie.

Doplnkový tovar

  • Pipety proti kliešťom a blchám - Jedná sa o špeciálne roztoky, ktoré sa aplikujú na kožu psa či mačky a tu vydržia pôsobiť proti kliešťom, blchám a často aj iným parazitom aj niekoľko týždňov.
  • Spreje proti kliešťom a blchám pre mačky - Ak je vaša mačička prieskumníci telom i dušou a sem tam sa vydá na výpravu mimo teplo vlastného pelechu, občasnému úlovku v podobe bĺch alebo kliešťov sa pravdepodobne nevyhne.
  • Obojky proti kliešťom a blchám pre mačky- Mačky, ktoré majú bežne prístup von, sa ľahko stávajú korisťou kliešťov a bĺch. Ako účinný pomocník v boji proti týmto dotieravým parazitom sa osvedčí obojok proti kliešťom a blchám.
  • Kozmetika pre mačky - Každá mačka si zaslúži riadnu starostlivosť. V tejto kategórii nájdete produkty určené k starostlivosti o srsť a telo, oči a uši a tiež produkty k vyčesávanie. Kúpte pre vašej mačku potrebné kozmetické potreby, ktoré jej uľahčia život! Po každej prechádzke a vonkajším divočenie tak môžete mať doma voňavú a čistú mačacie slečnu.

TIP! Hračky pre mačky sú dôležitou súčasťou mačacieho života. Mačky sú veľmi hravá zvieratá a preto v našej ponuke nájdete veľké množstvo hračiek najrôznejších druhov a tvarov.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika