Úvodná strana Krása a osobná hygiena Dekoratívna kozmetika Kozmetika na nechty Odlakovače

Odlakovače

Odlakovač - to je skutočne nepostrádateľná vec pre milovníčky lakovaných nechtov. Bez neho to totiž skrátka nejde. Odlakovač totiž zbaví vaše nechty na nohách i rukách zvyškov starého laku, vyčistí ich a ošetrí a pripraví nechty na ďalšie lakovanie.

Odlakovače - detailný popis

Odlakovače fungujú tak, že ich vatovým tampónom alebo buničinou nanesiete na nechty a staré zvyšky vašeho laku alebo farby, ktorá sa vám už jednoducho nehodí, sú preč. Niektoré odlakovače majú i zabudovanú hubku, takže vám šetria čas i peniaze.

Na trhu sú odlakovače acetónové i bez acetónu. Tie acetónové nie sú tak šetrné k nechtom, ale odlakovanie je s nimi účinné a rýchle. Odlakovače bez acetónu sú k nechtom a rukám jemnejšie a naviac väčšina z nich obsahuje výživné oleje. Väčšina z nás si ich teda obľúbila viac a používáme ich častejšie.

Ako absolútnu špičku medzi odlakovačmi menujme napríklad Evelin Nail Therapy, ktorý vďaka argamovému oleju hydratuje a zjemňuje nechtovú kožičku a naviac je obohatený o vitamíny A,E a F. Veľmi populárne sú tiež odlakovače značky Lilien. Tie pre zmenu obsahujú napríklad Tea Tree olej alebo Aloe Vera, sú vhodné i na umelé nechty a nevysušujú pokožku nechtového lôžka.

Skvelou voľbou sú potom odlakovače s hubkou. Nechty s nimi upravíte ľahko a rýchlo a nepotrebujete k tomu buničinu, pretože prípravok je napustený priamo v hubke. Napríklad odlakovač Bellazi je rovnako bezacetónový a naviac si vyberiete z rôznych príjemných vôní ako napríklad broskyňa alebo jahoda.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika