Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Detské kaše » Mliečne kaše

NESTLÉ Moja prvá kaša 250 g

Kód výrobku: 73652
NESTLÉ Moja prvá kaša je tá správna voľba v období zavádzania prvých nemliečnych príkrmov. Od ukončeného 4. mesiaca.

Viac informácií

4,19 € (0,02 €/g)

Skladom zajtra

V stredu 10. 6. odosielame, u vás vo štvrtok 11. 6.

V stredu 10. 6. odosielame, u vás vo štvrtok 11. 6.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie NESTLÉ Moja prvá kaša 250 g

Najvhodnejšia kaša v období zavádzania nemliečnych pokrmov, pretože je vyrobená z prírodnej bezlepkovej suroviny – ryže. Je najjemnejším bezlepkovým obilninovým produktom, ktorý je vyrobený z ryžovej múčky vysokej kvality a obsahuje jednoducho stráviteľný škrob. Ďalej je obohatená o vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa. Je vysoko výživná, sýtiaca, ľahko stráviteľná.

Detské kaše

Neoddeliteľnou súčasťou detských nemliečnych príkrmov, sú instantné obilné kaše. Tie sú do jedálnička kojenca spolu s ostatnými príkrmami zaraďované od 4. - 6. mesiaca. Ak je však dieťa kŕmené výhradne materským mliekom, je podávanie nemliečnych príkrmov doporučované až v 6. mesiaci života. Detské kaše Nestlé zahrňujú ako výrobky s mliekom tj. také, ktoré už obsahujú mlieko a k ich príprave stačí iba voda, tak výrobky nemliečne, ktoré sú vďaka tomu vhodné i pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergií alebo pre deti s alergiou na bielkoviny kravského mlieka. Podľa použitia je možné nemliečne kaše pripravovať s H.A. kojeneckou výživou, pre deti ohrozené alergiami, alebo s mliečnou výživou (Alfaré) pre deti s dokázanou alergiou.

Všetky Nestlé kaše (okrem krupičky) prechádzajú pri výrobe unikátnou technológiou "CHE". Podstatou CHE je enzymatické štiepenie obilninových škrobov na jednoduchšie zložky, ktoré sú pre organizmus dieťaťa jednoduchšie stráviteľné. Týmto postupom sa dosiahne veľmi príjemná sladká chuť i napriek minimálnemu dosladeniu repným cukrom. Kaše si vďaka tejto technológii tiež zachovávajú príjemné vlastnosti pri konzumácii, pretože pri chladnutí zostávajú jemné, nehustnú a nehrudkujú sa ako bežné detské kaše.

Informácie o produkte

Výrobca: NESTLE
Značka: NESTLÉ
Kód výrobku: 73652
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: NESTLE

Recenzie

Recenzie NESTLÉ Moja prvá kaša 250 g

Diskusia

Diskusia NESTLÉ Moja prvá kaša 250 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam