Úvodná strana Krása a osobná hygiena Masáže a relaxácia Masážne špongie

Masážne špongie

Masážne špongie a hubky pomáhajú zmierniť únavu, podporujú cirkuláciu krvi v masírovaných partiách, stimulujú akupunktúrne body a môžu ovplyvniť aj odbúravanie celulitídy. Môžete sa nimi nielen masírovať, ale tiež umývať.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Masážne špongie - detailný popis

Masážne žinka zvýši vaše pohodlie, prekrvenie vášho tela v saune, pri sprchovaní i kúpeli.

Doplnkový sortiment

  • Masážne oleje - masážne oleje majú široké uplatnenie ... Využijete ich na natiahnuté svaly, pre ošetrenie podráždenej pokožky, pre celkovú harmonizáciu a ukľudnenie či naopak povzbudenie. Stačí si vybrať ten správny druh oleja.
  • Masážne krémy a mlieka - Trápia vás bolesti chrbta, hlavy, nôh alebo chcete zlepšiť svoj vzhľad a to tým, že podporíte chudnutie v problémových partiách? So všetkými týmito problémami zatočí špeciálne masážne krémy a mlieka.
  • Masážne gély a roztoky - Bolesť pohybového aparátu, celulitída, kŕčové žily. Na tieto a ďalšie problémy vám pomôžu špeciálne masážne gély.
  • Masážna balzamy, emulzie - Postihla vás bolesť kĺbov či svalov? Nenechajte sa bolesťou obmedzovať a skoncujte s ňou ľahko a rýchlo. Úľavu od ťažkostí vám zaistí masážne balzamy a emulzie.
  • Francovky - Francovka môže pomôcť pri starostlivosti o namáhané svaly, chrbát a kĺby alebo ťažké nohy. Vhodná je po mimoriadnej fyzickej záťaži organizmu.

TIP! Relaxácia je obzvlášť v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi dôležitá a prospešná. Urobte si čas iba pre seba a oddajte sa príjemnému relaxu a pozrite sa do kategórie Masážne a relaxačné pomôcky.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika