Podrobné informácie

GUM ústna voda Paroex 0.12% 300ml

Informácie o produkte

Výrobca: BUTLER G.U.M.
Značka: BUTLER G.U.M.
Kód výrobku: 5606
Kód EAN: 070942302289
Držiteľ rozhodnutia: BUTLER G.U.M.

Krátkodobá intenzívna liečba - Ústna voda pre starostlivosť o citlivé, zapálené a krvácajúce ďasná pôsobí ako aktívna obrana proti paradentóze.

Účinná zložka chlórhexidín-diglukonát (0,12%) pôsobí proti baktériám, kvasinkám a vírusom až s desaťhodinovým efektom.

Prípravok GUM Paroex ústna voda je vysoko účinný a pôsobí dlhodobo. Preto ho používajte maximálne 2-3 týždne. V prípade potreby môžete po krátkej prestávke prípravok opäť nasadiť.

PAROEX 0,12% ústna voda nedráždi vďaka svojmu jemnému zloženiu ďasná, aj keď sú bolestivé a krváca. možno používať ako doplnok ústnej hygieny v tehotenstve, kedy dochádza k väčšej formáciu zubného plaku a krvácavosti ďasien, po operáciách v ústnej dutine, v prípade zápalu ďasien, v prípade zvýšenej kazivosti zubov, apodje veľmi efektívna v kombinácii s ústnou sprchou, kedy možno vykonávať výplachy pod mostíky či v parodontálnych chobotom.

Odporúčané dávkovanie: Vypláchnite 2 x denne 10-15 ml do vymiznutia ťažkostí alebo ako určí zubný lekár

Použitie: Vnútri bieleho viečka nájdete odmernú značku od 2,5 do 20 ml.

Zloženie: chlórhexidín-diglukonát 0,12%, voda, glycerín, hydrogenovaný ricínový olej, aróma mäty, potassium-acesulfam, neobsahuje alkohol a sacharidy

Upozornenie: Prítomnosť alkoholu v chlórhexidínový výplachu neovplyvňuje antiseptický účinok, môže ale spôsobovať vedľajšie účinky. Vhodné kombinovať so zubnou pastou Paroex 0,12% CHX.

Recenzie

Recenzie produktu GUM ÚSTNA VODA PAROEX CHX-0,12% 300ML

Diskusia

Diskusia k produktu GUM ÚSTNA VODA PAROEX CHX-0,12% 300ML

Pridať nový príspevok do diskusie