Obľúbené položky

Úvodná strana » Starostlivosť pre krásu a osobnú hygienu » Telová kozmetika » Tuhé a tekuté mydlá

ENERGY Cytosan mydlo 100 g - príbalový leták

Kód výrobku: 253121

Je bioinformačný prípravok - prírodné glycerínové mydlo s obsahom humátu draselného.

Viac informácií

4,79

Skladom 3 - 5 ks

Tovar odošleme 15. 11. 2018, predpokladaný termín doručenia 16. 11. 2018.

Tovar odošleme 15. 11. 2018, predpokladaný termín doručenia 16. 11. 2018.

Doprava jen za 1 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - ENERGY Cytosan mydlo 100 g

Je bioinformačný prípravok - prírodné glycerínové mydlo s obsahom humátu draselného.

Informácie o produkte

Výrobca: ENERGY GROUP, a.s.
Značka: ENERGY
Kód výrobku: 253121
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: ENERGY GROUP, a.s.

CYTOSAN MYDLO
Je bioinformačný prípravok - prírodné glycerínové mydlo s obsahom humátu draselného.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Cytosan mydlo harmonizuje predovšetkým dráhu predné stredné, zadný stredný, žalúdka, sleziny, osrdcovníka (perikardu) a troch žiaričov (troch ohnísk).

Pôsobenie humátových látok
Celkové znečistenie životného prostredia spolu s nevhodnými stravovacími návykmi, nedostatkom spánku a pohybu a prebytkom stresu prispieva veľkou mierou k zaneseniu toxickými a odpadovými látkami a celkovo horšie schopnosti tela sa týchto látok zbavovať. Táto záťaž je prirodzenou príčinou starnutia a náchylnosťou k chorobám. Je preto vhodné zamerať pozornosť na pravidelnú detoxikáciu tela. Ideálne je kombinovať vnútorné čistenie tela tráviacim a vylučovacím ústrojenstvom s vonkajším čistením kožou pomocou humátov. Koža a hrubé črevo sú vzájomne prepojené orgánové systémy, a ak uľahčíme prácu jednému, uľaví sa aj druhému. Počas detoxikácie je nutné tiež dbať na dostatočný pitný režim. Každý už určite počul o rašelinových kúpeľoch ao blahodarných účinkoch rašelinových kúpeľov. V rašeline je obsiahnutá rad telu prospešných látok. Medzi najvýznamnejšie z nich patrí humáty, účinné látky obsiahnuté v mydle Cytosan. Humáty, ktoré vznikajú pozvoľným rozpadom organickej hmoty za prístupu kyslíka, majú veľmi zložitú štruktúru. Ide o bioaktívne látky s vysokou chemickou reaktivitou, s výnimočnými regeneračnými účinkami na organizmus a jeho energetický systém. Humátmi majú schopnosť viazať na seba tzv. Chelátovou väzbou predovšetkým ťažké kovy (olovo, ortuť, kadmium), voľné radikály, jedy a toxické látky, ktoré potom organizmus vylúči. Pôsobí tiež proti rozvoju plesní a niektorých vírusov v tele. Pravidelné používanie prírodného mydla Cytosan je vhodné dopĺňať občasnú aplikácií humátových prípravkov vo forme zábalov (Cytosan, Cytosan Fomentum) či kúpeľov (Balneol). Pôsobením humínových látok sa z pokožky vyplavujú škodlivé usadeniny a tým dochádza k obnoveniu prirodzenej funkcie pokožky. Humínové látky mierni prejavy podráždenej a svrbiace pokožky a posilňujú ochranný kyslý plášť, vďaka ktorému sa telo lepšie bráni chorobe, zvyšuje sa nešpecifická imunita organizmu. Po tisícročia považuje ľudstvo vodu, slnko, rastlinné výťažky, rašelinu a bahno za elixíry zdravia a krásy.

Použitie Cytosanu mydlo

  • pôsobí na všetky pôvodcu infekčných ochorení kože
  • je vhodné pre pokožku oslabenú a zaťaženú vnútorným ochorením
  • pomáha pri omladenie zostarnuté kože
  • má priaznivý účinok pri koži pokryté početnými bradavicke
  • hĺbkovo čistí
  • možno ich využiť aj pri postihnutí podkožného tkaniva

zloženie
Sodium Palmae Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerín, Sorbitol, Palm Kernel Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Potassium Huma, Potassium Palmae Potassium Palm Kernelate, Pentasodium Pentetate.

Hmotnosť: 100 g

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie produktu ENERGY Cytosan mydlo 100 g

Diskusia

Diskusia k produktu ENERGY Cytosan mydlo 100 g

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam