Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Název

Dostupnost

Cena

V košíku máte za €.

Vybíráme pro vás

Produkt
Produkt
Produkt

Týždeň šialených zliav

Volajte 0221 201 380

ENERGY zubná pasta Diamond 100 ml

Biely diamant - je bioinformačná zubná pasta jemnej škoricovej citrónovej chuti s ľahkým parfémom, ktorá harminuzje hlavne energetické dráhy obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch žiaričov a žalúdka.

akceENERGY zubná pasta Diamond 100 ml
Dostupnosť: skladom
Odošleme zo skladu: dnes
Naša cena: 5,58 €
Bežná cena: 8,60 €
Ušetríte: 35 %
ks
iba 1 Euro za doručenie objednávky!
Hodnotenie

Produkt ešte nebol hodnotený

Doprava zdarma od 30 €

Veľký nákup sa vyplatíPozrite si cenník dopravy

Popis tovaru ENERGY zubná pasta Diamond 100 ml

Výrobca/Dodávateľ: ENERGY
Značka: ENERGY
Kód výrobku: 323977
Kód EAN: 8594069934106

Po vyčistení úst cítime ľahké mravčenie a slabý analgetický efekt a rastlinne silice pokryujú narušené zuby ochranným filmom. Pocit čistoty v ústach trvá veľmi dlho. Táto pasta je najvhodnejšia pri homeopatickej liečbe.

Bioinformačná zubná pasta jemnej škoricovej citrónovej chuti s ľahkým parfémom. Harmonizuje hlavne energetickú dráhu obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch žiaričov a žalúdka. Po vyčistení úst cítime ľahké mravčenie a slabý analgetický efekt, rastlinné silice pokryjú narušené zuby ochranným filmom. Pocit čistoty v ústach trvá veľmi dlho. Táto pasta je najvhodnejšia pri homeopatickej liečbe.

Zloženie rastlín:
fenykel, jerlín, uchovec bazový, kostihoj, sladovka, islandský lišajník, lopúch,dášovo ucho, kostival, lékořice, islandský lišajník, lopuch, puškvorec, sedmikráska, lucerna a zázvor

Zloženie parfému:
benzoín, eukalyptus, klinček, myrha, rozmarín, škorica, železník

Balenie : 120 g

Zuby ako z diamantu - také zuby by si určite každý prial. Aby boli zuby ako z diamantu, musíme telu venovať maximálnu starostlivosť. Predstavujeme vám tri bioinformačné zubné pasty: Biely diamant, Silix a Balsamio, ktoré boli vyvinuté pomocou špeciálnej technológie firmy Energy. Základom zloženia pást je voda treťohorného mora termálneho žriedla Podhájska, ktorá obsahuje celý rad veľmi prospešných minerálov a soľ. Tá je najlepším čistiacim prostriedkom a má sťahujúce účinky na ďasná. Špeciálna zmes bylín sa maceruje v termálnej vode a do nej sa z rastlín vylučuje celý rad účinných látok a minerálov. Bežné pasty v obchodoch obsahujú väčšinou len 1 - 3 % extraktov z rastlín. Zubné pasty Energy až 50 %. Obsiahnutý parfém neplní len funkciu vône, ale okrem osvieženia úst tiež dezinfikuje a regeneruje. Je zložený zo špeciálne vybraných éterických olejov s antibakteriálnymi, antimikrobiálnymi, antivírusovými a protipliesňovými účinkami. Každá pasta má inú osviežujúcu silu, zloženie a vzájomne sa dopĺňajú v účinkoch. Odporúčame čistenie zubov striedavo všetkými troma pastami. Každá z nich má vplyv na určitý energetický okruk v tele spojený s príslušnými zubami. Pri hygiene ústnej dutiny dochádza k synchronizovanému pôsobeniu prírodných látok a informácií na zuby a orgány s nimi spojené. Pasty sú stredne penivé a majú veľmi dobrý čistiaci efekt. Obsahujú ľanový olej, ktorý urýchľuje proces detoxikácie a lecitín s výborným účinkom na zubnú sklovinu. Spolu s rastlinnými silicami vytvára antibakterálny ochranný film na zubnej sklovine. Pasty obsahujú tiež fluoridy z termálnej vody a tiež bioinformácie, ktoré urýchľujú vstrebávanie potrebných prvkov a minerálov - fluoru a vápnika. Urýchľujú rovnako vylučovanie odpadového fluoru a ťažkých kovov z tela, hlavne ortuti a striebra, ktoré sa použivajú pri výrobe zubných plomb. Každá pasta má inú osviežujúcu silu a vzájomne sa dopĺňajú v účinkoch. Biely diamant je ľahko fresh, Silix stredne a Belsamio silno.

V zuboch sa zrkadlí aj zdravotný stav človeka. Jedným z dôležitých vplyvov pre stav zubov je pH ústnej dutiny. Ak je reakcia kyslá, dochádza k narúšaniu zubnej skloviny. Kto chce mať zdravé zuby, musí jesť tak, aby si prostredníctvom trávenia nevytváral nepriaznivú klímu pre svoj chrup.

Čo robiť pri paradentóze
Človek s paradentózou by si mal čo najrýchlejšie upraviť svoj jedálniček a jeho bolestivé zuby sa môžu pri dodržiavaní tohto jednoduchécho opatrenia už do pol roka značne upokojiť a postup problémov aj zastaviť.

Ústní voda:

Po vyčistení zubov aplikujte na obnaźené krčky pár kvapiek prípravku Drags imun. Ten obsahuje tzv. dračiu krv, ktorá má supersťahujúci účinok, zastavuje krvácanie a pôsobí protizápalov. Je úplne ideálny miesto ústnej vody. Vnútorne užívajte tiež pár kvapiek Drags imunu a Cytosan, bohatý na humáty s ochranným účinkom na črevá. Zvnútra odporúčame použiť bioinformačný krém Artrin a vnútorne kvapky Renol. Renol podporuje činnosť obličiek a minerálové hospodárenie v tele. Vyhnite sa prostrediu s nadmiernym výskytom fluoru. Pri jeho prebytku v tele dochádza k rozpadu zubov a znižuje sa pevnosť a pružnosť tkanív v tele.

Jazyk:

Pri čistení zubov nezabúdajte ani na jazyk. Obrázok v krabičke k zubnej paste jasne napovedá, aké sú vzťahy medzi jednotlivými orgánmi a reflexnými zónami na vašom jazyku.

Nepříjemný dech z úst:
Může mít původ ve špatném žaludku. Kromě čistění ústní dutiny doporučujeme v tomto případě užívat jednotlivě Regalen, Gynex, Drags imun, Cytosan, případně dvoj až trojkombinaci těchto produktů pro rychlejší efekt. Doplníme úpravou životosprávy, o které jsme psali v odstavci o parodontóze.

Afty a opary:
Zvonku aj zvnútra Drags imun a vnútorne Cytosan. Látky v nich obsiahnuté eliminujú herpesové vírusy.

Diskusia k tovaru ENERGY zubná pasta Diamond 100 ml

Nadpis:
Príspevok:
Vkladať diskusné príspevky môžu iba prihlásení zákazníci.
Ak ste registrovaný, prihláste sa. Zaregistrovať sa môžete tu.

Hodnotenie výrobku ENERGY zubná pasta Diamond 100 ml

Hodnotenie môžete pridať k produktom, ktoré ste si u nás už zakúpili. Vaše hodnotenie uvidia v detaile produktu všetci naši zákazníci. Vďaka tomuto hodnoteniu máte možnosť zistiť, ako je produkt obľúbený u ostatných zákazníkov. Zobrazujú sa iba hodnotenia, v ktorých zákazníci pridali aj slovný popis.

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Ohodnoťte tento produkt jako první!
1 - veľká nespokojnosť2 - nespokojnosť3 - priemer4 - spokojnosť5 - veľká spokojnosť
Ako ste spokojní s týmto produktom?
Slovný komentár
Vkladať hodnotenia môžu len prihlásení zákazníci, ktorí už tento produkt zakúpili.Ak ste registrovaný, prihláste sa. Zaregistrovať sa môžete tu.

Recenzie zákazníkov z Heureka.sk

Žiadne recenzie nie sú teraz k dispozícii.
Najpredávanejší v tejto rubrike:
akce

ENERGY zubná pasta Diamond 100 ml

ENERGY zubná pasta Diamond 100 ml
Kód:323977

Naša cena:  5,58 €
Bežná cena:  8,60 €
Ušetríte:  35 %

ENERGY

Biely diamant - je bioinformačná zubná pasta jemnej škoricovej citrónovej chuti s ľahkým parfémom, ktorá harminuzje hlavne energetické dráhy obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch žiaričov a žalúdka.

Dostupnosť: skladom

ApaCare Repair - Korekčný zubný gél - opravy 30ml

ApaCare Repair - Korekčný zubný gél - opravy 30ml
Kód:325049

Naša cena:  12,52 €

Cumdente Gmbh, Tubingen

ApaCare Repair opravuje začínajúce kazy, znižuje citlivosť, vyhladzuje povrch zubov.

Dostupnosť: dodávame do 4 dní
Produkt bol pridaný do Váąho nákupného koąíka.
ukáza? koąík