Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Dezinfekce » Prípravky pre dezinfekciu a sterilizáciu

Desident CaviCide 5 l

Kód výrobku: 193874
Univerzálny dezinfekčný prostriedok určený na priame použitie, je efektívny proti TB, HBV, HCV, virusům (hydrofilným a lipofilnom), baktériám (vrátane MRSA a VRE) a hubám. Je vhodný pre všetky oblasti v nemocniciach, operačných sálach, izoláciách pod.

Viac informácií

26,99

Skladom

Zajtra odosielame, u vás v pondelok 24. 6.

Zajtra odosielame, u vás v pondelok 24. 6.

Doprava už od 1,5 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie Desident CaviCide 5 l

Univerzálny dezinfekčný prostriedok určený na priame použitie, je efektívny proti TB, HBV, HCV, virusům (hydrofilným a lipofilnom), baktériám (vrátane MRSA a VRE) a hubám. Je vhodný pre všetky oblasti v nemocniciach, operačných sálach, izoláciách pod.

Informácie o produkte

Výrobca: SPOFA A.S.,PRAHA
Značka: SPOFA DENTAL
Kód výrobku: 193874
Kód EAN:
kód ŠUKL: Z80155
Držiteľ rozhodnutia: SPOFA A.S.,PRAHA

Užitie
Desident CaviCide je univerzálny dezinfekčný prostriedok určený na priame použitie, ktorý je efektívny proti TB, HBV, HCV, virusům (hydrofilným a lipofilnom), baktériám (vrátane MRSA a VRE) a hubám. Je vhodný pre všetky oblasti v nemocniciach, operačných sálach, izolačných miestnostiach, miestnostiach starostlivosti o pacientov a laboratóriách.

  • K predčistenia povrchov dentálnych a zdravotníckych pomôcok pred dezinfekciou: Odstráňte hrubú nečistotu a vrstvy nežiaduceho materiálu. Aplikujte spray Desident CaviCide priamo na povrch predmetu. Ponechajte 30 sekúnd na povrchu zjavne vlhkú vrstvu, potom látku zotrite utierkou.
  • K predčistenia dentálnych a zdravotníckych pomôcok pred dezinfekciou: Odstráňte hrubú nečistotu a vrstvy nežiaduceho materiálu.
  • Predčistenia s dekontamináciu: Dentálne a zdravotné prostriedky vložte do nádoby. Aplikujte spray Desident CaviCide tak. aby na celom povrch predmetu zostala viditeľná vrstva prípravku po dobu najmenej 30 sekúnd. Predmety vyberte a opláchnite. Preveďte príslušný proces čistenia a dezinfekcie.
  • Použitia ako roztok na predčistenie ultrazvukom: Dentálna a zdravotné prostriedky dôkladne opláchnite tečúcou vodou a odstráňte viditeľné nečistoty. Do ultrazvukové vane nalejte 30 ml Desident CaviCide na 1 liter vody. Predmety ponorte do roztoku a vykonajte čistenie ultrazvukom po dobu aspoň 5 minút. Vyberte a opláchnite. Roztok je určený na jednorazové použitie.
  • Ručné predčistenia: Dentálna a zdravotné prostriedky dôkladne opláchnite tečúcou vodou a odstráňte vidítejné nečistoty. Vložte predmety do nádoby s roztokom 30 ml Desident CaviCide na 1 liter vody. Čistite prostriedky ponorené do roztoku po dobu 30 sekúnd tvrdším kefou, kým nedosiahnete požadovanú čistotu. Vyberte a opláchnite. Preveďte príslušný proces Čistenie a dezinfekcia. Roztok je určený na jednorazové použitie.
  • K použitiu ako povrchová dezinfekcia dentálnych prostriedkov: Aplikujte spray Desident CaviCide priamo na predčistenie povrch v takom množstve, aby po celej ploche zostala viditeľná vrstva prípravku. Ponechajte prostriedky s aplikovaným prípravkom po dobu 3 minút pri izbovej teplote (20 ° C). Utrite utierkou alebo nechajte uschnúť.
  • Na použitie ako dezinfekcia predčistených nekritických zdravotných prostriedkov a nástrojov: Prostriedky je nutné dôkladne vyčistiť, aby sme odstránili organickú hmotu, a potom opláchnuť a osušiť. Dôkladne čistite a preplachujte vnútorný priestor dutých prostriedkov. Pomocou podnosu alebo ultrazvukové vane ponorte prostriedky do Desident CaviCide po dobu 3 minút pri izbovej teplote (20 ° C). Vyberte a opláchnite. Pred použitím osušte. Roztok je určený na jednorazové použitie. Nekritický prostriedok zdravotnej techniky je taký, ktorý príde do styku iba s neporušenou pokožkou.

Poznámka
Pri kritických a polokritických prostriedkov je nutné vykonať následne zodpovedajúce konečnú sterilizáciu alebo inou dezinfekcivyššího stupňa.

Kontraindikácie
Tento výrobok môže škodiť ľudskému zdraviu aj domácim zvieratám. Nesmie dôjsť k styku s potravinami. Zabráňte vniknutiu do očí. Výrobok môže spôsobiť podráždenie očí.

vedľajšie príznaky
Výstraha: V prítomnosti zdrojov zapálenia a za nadmerného tepla môže dôjsť k vznieteniu výrobku.

fakty
Iba na odborné použitie profesionálmi.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie (2)

Recenzie Desident CaviCide 5 l

Recenzie od 2 užívateľov s celkovým hodnotením 100 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Výhodné balenie super cena
100 %

dobrá cena
kvalitní desinfekce, nezapáchá

Prečo je to po česky?

Diskusia

Diskusia Desident CaviCide 5 l

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam