Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Dezinfekce » Prípravky pre dezinfekciu a sterilizáciu

Desident CaviCide 5 l

Kód výrobku: 193874
Univerzálny dezinfekčný prostriedok určený na priame použitie, je efektívny proti TB, HBV, HCV, virusům (hydrofilným a lipofilnom), baktériám (vrátane MRSA a VRE) a hubám. Je vhodný pre všetky oblasti v nemocniciach, operačných sálach, izoláciách pod.

Viac informácií

28,89

Skladom

Odosielame zajtra, u vás v pondelok 25. 3.

Odosielame zajtra, u vás v pondelok 25. 3.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
Podrobné informácie
Recenzie (2)
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie Desident CaviCide 5 l

Univerzálny dezinfekčný prostriedok určený na priame použitie, je efektívny proti TB, HBV, HCV, virusům (hydrofilným a lipofilnom), baktériám (vrátane MRSA a VRE) a hubám. Je vhodný pre všetky oblasti v nemocniciach, operačných sálach, izoláciách pod.

Informácie o produkte

Výrobca: SPOFA A.S.,PRAHA
Značka: DESIDENT
Kód výrobku: 193874
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: SPOFA A.S.,PRAHA

Registrovaný liečivý prípravok, pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Užitie
Desident CaviCide je univerzálny dezinfekčný prostriedok určený na priame použitie, ktorý je efektívny proti TB, HBV, HCV, virusům (hydrofilným a lipofilnom), baktériám (vrátane MRSA a VRE) a hubám. Je vhodný pre všetky oblasti v nemocniciach, operačných sálach, izolačných miestnostiach, miestnostiach starostlivosti o pacientov a laboratóriách.

  • K predčistenia povrchov dentálnych a zdravotníckych pomôcok pred dezinfekciou: Odstráňte hrubú nečistotu a vrstvy nežiaduceho materiálu. Aplikujte spray Desident CaviCide priamo na povrch predmetu. Ponechajte 30 sekúnd na povrchu zjavne vlhkú vrstvu, potom látku zotrite utierkou.
  • K predčistenia dentálnych a zdravotníckych pomôcok pred dezinfekciou: Odstráňte hrubú nečistotu a vrstvy nežiaduceho materiálu.
  • Predčistenia s dekontamináciu: Dentálne a zdravotné prostriedky vložte do nádoby. Aplikujte spray Desident CaviCide tak. aby na celom povrch predmetu zostala viditeľná vrstva prípravku po dobu najmenej 30 sekúnd. Predmety vyberte a opláchnite. Preveďte príslušný proces čistenia a dezinfekcie.
  • Použitia ako roztok na predčistenie ultrazvukom: Dentálna a zdravotné prostriedky dôkladne opláchnite tečúcou vodou a odstráňte viditeľné nečistoty. Do ultrazvukové vane nalejte 30 ml Desident CaviCide na 1 liter vody. Predmety ponorte do roztoku a vykonajte čistenie ultrazvukom po dobu aspoň 5 minút. Vyberte a opláchnite. Roztok je určený na jednorazové použitie.
  • Ručné predčistenia: Dentálna a zdravotné prostriedky dôkladne opláchnite tečúcou vodou a odstráňte vidítejné nečistoty. Vložte predmety do nádoby s roztokom 30 ml Desident CaviCide na 1 liter vody. Čistite prostriedky ponorené do roztoku po dobu 30 sekúnd tvrdším kefou, kým nedosiahnete požadovanú čistotu. Vyberte a opláchnite. Preveďte príslušný proces Čistenie a dezinfekcia. Roztok je určený na jednorazové použitie.
  • K použitiu ako povrchová dezinfekcia dentálnych prostriedkov: Aplikujte spray Desident CaviCide priamo na predčistenie povrch v takom množstve, aby po celej ploche zostala viditeľná vrstva prípravku. Ponechajte prostriedky s aplikovaným prípravkom po dobu 3 minút pri izbovej teplote (20 ° C). Utrite utierkou alebo nechajte uschnúť.
  • Na použitie ako dezinfekcia predčistených nekritických zdravotných prostriedkov a nástrojov: Prostriedky je nutné dôkladne vyčistiť, aby sme odstránili organickú hmotu, a potom opláchnuť a osušiť. Dôkladne čistite a preplachujte vnútorný priestor dutých prostriedkov. Pomocou podnosu alebo ultrazvukové vane ponorte prostriedky do Desident CaviCide po dobu 3 minút pri izbovej teplote (20 ° C). Vyberte a opláchnite. Pred použitím osušte. Roztok je určený na jednorazové použitie. Nekritický prostriedok zdravotnej techniky je taký, ktorý príde do styku iba s neporušenou pokožkou.

Poznámka
Pri kritických a polokritických prostriedkov je nutné vykonať následne zodpovedajúce konečnú sterilizáciu alebo inou dezinfekcivyššího stupňa.

Kontraindikácie
Tento výrobok môže škodiť ľudskému zdraviu aj domácim zvieratám. Nesmie dôjsť k styku s potravinami. Zabráňte vniknutiu do očí. Výrobok môže spôsobiť podráždenie očí.

vedľajšie príznaky
Výstraha: V prítomnosti zdrojov zapálenia a za nadmerného tepla môže dôjsť k vznieteniu výrobku.

fakty
Iba na odborné použitie profesionálmi.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie (2)

Recenzie Desident CaviCide 5 l

Recenzie od 2 užívateľov s celkovým hodnotením 100 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Výhodné balenie super cena
100 %

dobrá cena
kvalitní desinfekce, nezapáchá

Prečo je to po česky?

Diskusia

Diskusia Desident CaviCide 5 l

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam