Podrobné informácie

Prvá hojivá a zároveň diskrétna náplasť na opary špeciálne vyvinutá na hojenie oparu.

Informácie o produkte

Výrobca: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: COMPEED
Kód výrobku: 73544
Kód EAN: 3574660277364
Držiteľ rozhodnutia: Johnson & Johnson s.r.o.

Účinné látky: Hydrocolloid -075

Náplasť poskytuje týchto 7 výhod:

1. Hojí rýchlo.
2. Okamžite opar skryje.
3. Zmierňuje pocity brnenia, svrbenia a pálenia.
4. Zmierňuje začervenanie a opuch.
5. Uľavuje od bolesti.
6. Zmierňuje tvorbu pľuzgierikov a obmedzuje tvorbu chrást.
7. Znižuje riziko prenosu vírusu.

Compeed TOTAL CARE ™ Diskrétna náplasť na opary je ultratenká, pružná a takmer neviditeľná, hydrokoloidná náplasť určená na liečbu oparov na tvári. Hoci sama je takmer neviditeľná, dokáže opar zamaskovať a dokonca je možné na ňu naniesť make-up alebo rúž. Účinok je klinicky overený.

Vďaka "motýlikovému" aplikátoru je možné náplasť aplikovať bez dotyku oparu.

Opar je infekcia spôsobená vírusom Herpes Simplex. Aktivácia vírusu sa prejavuje výsevom pľuzgierikov naplnených tekutinou, ktoré sa objavujú hlavne v okolí pier, nosa a brady. Opar aktivujú faktory ako fyzický a emocionálny stres, úzkostlivé stavy, horúčka, nádcha alebo chrípka, únava, pobyt na slnku, chladné počasie, menštruácia alebo hormonálne zmeny. Zvyčajne trvá výsev oparu 7-12 dní a prechádza 5 vývojovými fázami s odlišnými symptómami. Compeed TOTAL CARE ™ Diskrétna náplasť na opary hojí opar vo všetkých 5 vývojových fázach rýchlo a diskrétne.

Táto náplasť je určená na liečbu oparu pier a tváre. Náplasť nie je vhodná na opary v ústach, na sliznici alebo pre liečbu genitálneho herpesu.

Balenie:
Balenie obsahuje zrkadielko (pre jednoduchú aplikáciu) a 15 individuálne balených náplastí, ktoré vystačia v priemere na 1 liečbu oparu.

Pravidlá použitia:
Náplasť aplikujte na čistú a suchú pleť, nepoužívajte krém. Nalepte náplasť pri prvých pocitoch brnenia, pre liečenie oparu vo všetkých fázach. Náplasť používajte nepretržite vo dne aj v noci do úplného vyliečenia oparu. Počas liečby oparu môže pri nadmernej vlhkosti pľuzgierikov dôjsť k vzniku bieleho ochranného povlaku. Jedná sa o bežnú časť liečebného procesu. Náplasť vymeňte, až keď sa sama začne odlepovať (zvyčajne 8 hodín). Ak náplasť drží, nie je potrebné ju vymieňať. Ak chcete náplasť odstrániť skôr, nestrhávajte ju! Uchopte ju za okraj a natiahnite ju pozdĺž pokožky (v opačnom smere než by ste ju strhávali). Pred odstránením odporúčame náplasť navlhčiť teplou vodou.

Aplikácia náplasti:
1. Náplasť musí byť aplikovaná na čistú a suchú kožu. Nepoužívajte v kombinácii s krémami, náplasť by v takom prípade na koži nedržala a účinok hojenia by nemohol byť zaručený.
2. Umyte si ruky.
3. Z obalu vyberte pomôcku s náplasťou a oboma rukami ho uchopte na jeho koncoch.
4. Jemne ťahajte koniec aplikátora od seba, v smere naznačených šípok, kým nebude lepivá strana náplasti z polovice odkrytá.
5. Nedotýkajte sa lepivej časti náplasti.
6. Lepivú časť odkrytej náplasti priložte na postihnuté miesto a jemne ju pritlačte prstom na opar.
7. Plynulým pohybom ťahajte pomaly koniec aplikátora smerom nadol a pozdĺž pokožky, kým náplasť z aplikátora neskĺzne a pritlačte ju k pokožke.
8. Na náplasť možno naniesť make-up alebo rúž.

Recenzie (1)

Recenzie produktu COMPEED náplasť na opary 15 kusov

Pridať recenziu produktu

(4) (5)

100 %

Diskusia

Diskusia k produktu COMPEED náplasť na opary 15 kusov

Pridať nový príspevok do diskusie