Podrobné informácie

Jemná  náplasť na odstránenie mozoľov. Založená na najmodernejšej hydrokoloidnej technológii, ktorá patrí do skupiny tzv. interaktívneho krytia.

Informácie o produkte

Výrobca: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: COMPEED
Produktová rada: Výhodný nákup
Kód výrobku: 83124
Kód EAN: 5708932006934
Držiteľ rozhodnutia: Johnson & Johnson s.r.o.

Všetky náplasti COMPEED® sú založené na najmodernejšej hydrokoloidnej technológii, ktorá patrí do jednej podskupiny vyššie spomínanej skupiny tzv. interaktívneho krytia. Táto technológia sa vo svete (najmä v nemocniciach) používa už 20 rokov pre svoje hojivé účinky.

Výhody náplasti na mozole - stredná 6 kusov

 • Jemné a efektívne odstránenie mozoľov.
 • Okamžitá úľava od bolesti a tlaku v postihnutom mieste.
 • Ochrana pred nečistotami a baktériami.
 • Vodeodolné,  pohodlné a diskrétne nosenie (telová farba).
 • Skosené hrany zaručujú minimálne rolovanie okrajov a vylepšenú priľnavosť.
 • Zostáva na mieste po viac ako 24 hod.
 • Náplasti majú veľmi diskrétnu telovú farbu, a preto pôsobia takmer ako "druhá koža".

Spôsob použitia náplastí COMPEED®

Náplasti sa veľmi ľahko nalepujú aj odstraňujú. Návod pre aplikáciu jednotlivých náplastí nájdete vždy na obaloch príslušných výrobkov.

Jednoduchá aplikácia náplastí

 1. Pred použitím pokožku umyte a osušte, v okolí pľuzgiera nepoužívajte krém ani olej.
 2. Zložte vrchný ochranný papier náplasti.
 3. Potom odoberte spodný papier. Nedotýkajte sa lepivej strany náplasti.
 4. Umiestnite náplasť pevne na pľuzgier a starostlivo uhlaďte okraje náplasti tak, aby dobre a rovnomerne priliehala. Ponechajte náplasť na mieste až kým sa nezačne odlepovať - s postupným hojením kože sa náplasť sama uvoľňuje.

 Jednoduché odstránenie

Náplasť neodlepujte. Akonáhle bude pľuzgier zahojený, náplasť sa začne sama uvoľňovať. Avšak ak je potreba náplasť COMPEED® odstrániť, nestrhávejte ju ťahom nahor, ale pomaly napínajte pozdĺž pokožky.

Zaujíma vás v čom spočíva čaro náplastí

Náplasti COMPEED® obsahujú na svojej spodnej strane hydrokoloidné častice, ktoré sú zhora pokryté vodeodolnou a súčasne polopriepustnou (priedušnou) polyuretánovou membránou. Sila membrány je len 600 mikrónov, teda 0,6 mm. Táto tenká vrstva odpudzuje vodu, nečistoty, baktérie a úplne rovnakým spôsobom ako koža umožňuje odparovanie prebytočnej tekutiny z rany.

Hydrokoloidné častice na spodnej strane náplastí COMPEED® vytvárajú prostredie pre tzv. vlhké hojenie rany. Pri styku týchto častíc s výpotkom z rany sa tvorí biely gél, ktorý ranu chráni, zapuzdruje a tým v nej uchováva vlhkosť. Toto vlhké prostredie podporuje vlastný hojivý mechanizmus kože. Rana sa hojí bez vzniku chrasty. Zároveň dochádza tiež k zjemneniu kože.

Skosené hrany náplastí COMPEED® umožňujú pohodlné nosenie bez zhŕňania aj po niekoľko dní. Náplasti sú vodeodolné, vydržia spoľahlivo aj počas sprchovania. Počas liečby sa náplasť COMPEED® postupne automaticky uvoľňuje tak, ako dochádza k hojeniu rany. Po odpadnutí môže byť v prípade potreby nahradená ďalšou náplasťou.

Recenzie

Recenzie produktu COMPEED náplasť mozoľ stredná 6 kusov

Diskusia

Diskusia k produktu COMPEED náplasť mozoľ stredná 6 kusov

Pridať nový príspevok do diskusie